معرفی و دانلود کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

عکس جلد کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار نوشته‌‌ی لارا دریسکل درباره‌ی پدربزرگ و نوه‌ای است که وقتی به گل‌ها آب می‌دهند پرنده‌‌ای را پیدا می‌کنند و تصمیم می‌گیرند برای مدتی از او مراقبت کنند.

موضوع کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار (Javier’s Hummingbird) چیست؟

روزی خاویر به همراه پدربزرگش به گل آب می‌دهد که مرغ مگس ‌خوار کوچکی را می‌بینند. پدربزرگ اطلاعات جالبی درباره‌ی این پرنده به نوه‌اش می‌دهد و خاویر متوجه می‌شود که این پرنده برخلاف دیگر مرغان مگس‌ خوار کمی زودتر آمده است و گل‌ها هنوز شکوفه نداده‌اند تا او بتواند غذا بخورد. این پسربچه تصمیم می‌گیرد هر روز به این پرنده غذا بدهد و از او مراقبت کند اما... .

کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار مناسب چه کسانی است؟

لارا دریسکل (Laura Driscol) در این داستان تلاش می‌کند به کودکان از عشق و محبت به حیوانات بگوید؛ کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خاویر و مرغ می‌شنویم:

حناییِ بیچاره. اون اولین مرغ مگس خواری بود که رسید. لابد اینجا تنها بود. تازه غذاشم خیلی سرد بود! حتی من هم نمی‌تونم غذایی که همون موقع از فریزر درمیاد رو بخورم.

از بابابزرگ خواستم تا بعد از مدرسه من رو به فروشگاه ببره. می‌خواستم یک چیزی پیدا کنم که نذاره شهد گل یخ بزنه. بعد از مدرسه، بابابزرگ دنبالم اومد و به مغازه رفتیم. اونجا بخاری‌های مختلفی بود. اولش هرچقدر که نگاه می‌کردم، وسیله‌ی مناسب رو پیدا نمی‌کردم تا اینکه بالاخره دیدمش.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
خاویر و مرغ مگس‌خوار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار
نویسنده
مترجمصادق مولودی
گویندهمهرانه امروانی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

عادل محمدی
۱۴۰۱/۱۰/۲۲
خیلی کم هست ده دقیقه ارزش خرید نداشت
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

برای دریافت کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.