معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی

عکس جلد کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی

در نمای نزدیک؛ پلتفرم رایانه: بازیابی سعی شده است تحلیل آماری نسبتا جامعی از میزان و نحوه‌ی بازی کردن بر روی رایانه‌های شخصی و لپ‌تاپ در کل کشور ارائه شود. اگرچه آمارها حاکی از آن است که بازی‌های رایانه‌ای به نسبت بازی‌های موبایلی در کشور مخاطب بسیار کمتری دارند اما به دلیل اهمیت بازی‌های رایانه‌ای در دنیا، اطلاعات منتشر شده در این گزارش می‌تواند به مثابه پایه‌ای برای احیا و بازیابی بازی‌های این پلتفرم در ایران قرار گیرد. اگر صرفاً بر روی اطلاعات بازار این نوع بازی‌ها متمرکز شویم شاید هیچ وقت نفهمیم  که سهمی در حدود 65 درصد از بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای وجود دارند که فایل یا نسخه فیزیکی بازی را از دوستان و آشنایان خود بدون پرداخت کمترین مبلغی بدست می‌آورند و این مسئله می‌تواند به عنوان یکی از دلایل عمده کم رونقی بازار این بازی‌ها محسوب شود که مدیران عالی و سیاست‌گذاران می‌توانند انواع راه حل‌های ممکن را برای رفع این مشکل و یا تبدیل آن به یک فرصت در پیش گیرند.
انتشار این گزارش در شرایطی است که تا پیش از این، هیچگونه آمار اختصاصی، در مقیاس ملی و قابل اعتنایی از این حوزه وجود نداشته است. بخش عمده و غالب این گزارش، مستخرج از پیمایشی ملی است که داده‌های آن به طور مستقیم از کاربران نهایی بازی‌های دیجیتال در مراکز استان‌ها، شهرهای تابعه و نواحی روستایی بدست آمده است.
در این گزارش، آمارهای قابل توجهی درباره بازی‌های پلتفرم رایانه برای اولین بار منتشر شده است. هزینه ۴۲ میلیاردی بازیکنان این پلتفرم در سال ۹۴ و همچنین وجود ۴.۷ میلیون بازیکن رایانه‌ای از جمله‌ این آمار است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی
نویسنده
ناشر چاپی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۰
زبانفارسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

راهنمای مطالعه کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی

برای دریافت کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم رایانه: بازیابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.