معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش

عکس جلد کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش

نمای نزدیک 1394؛ پلتفرم موبایل: رویش در این شماره، اطلاعاتی تفصیلی از وضعیت مصرف بازی‌های دیجیتال بر روی پلتفرم موبایل در کل کشور را ارایه می‌دهد.
پلتفرم موبایل در سال‌های اخیر کاربران بسیاری را به عرصه بازی‌های دیجیتال افزوده و درآمد این صنعت را وارد مرحله‌‌ی جدیدی کرده است. بر اساس گزارش آماری که اخیراً منتشر شده، درآمد سال 2016 بازی‌های موبایلی در دنیا، رقمی معادل 40.6 میلیارد دلار است؛ بیشترین سهم را نیز قاره آسیا با درآمد تخمینی 24.8 میلیارد دلار در اختیار دارد. مطابق همین گزارش، تعداد تقریبی بازیکنان موبایلی در دنیا معادل 2 میلیارد و 800 میلیون نفر در سال 2016 است که بطور میانگین حدود 30 دقیقه در روز بازی می‌کنند. از سویی دیگر شرکت Newzoo نیز در گزارش‌های اخیر خود، درآمد جهانی این بازی‌ها را در سال 2016، رقمی معادل 36.9 میلیارد دلار اعلام کرده که در واقع معادل 37 درصد کل درآمد جهانی بازی‌های دیجیتال است و سهم قاره آسیا را نیز از این درآمد، 21 میلیارد دلار تخمین زده است. همچنین براساس این گزارش‌ها، چین، امریکای شمالی و ژاپن به ترتیب بیشترین درآمد را از بازی‌های موبایلی در سال 2016 کسب کرده‌اند.
اما آن چیزی که در این گزارش ملاحظه خواهید کرد، نتایج تحقیقات نویسنده، در زمینه‌ی بازی کردن بر روی این پلتفرم در ایران است. بر اساس این گزارش، تقریباً 20 میلیون و 500 هزار نفر بازیکن موبایلی در سال 94 در کشور وجود دارد که بطور میانگین روزانه 74 دقیقه بازی می‌کنند. همچنین درآمد بازی‌های موبایلی در ایران در سال 94، رقمی معادل 139 میلیارد و 900 میلیون تومان برآورد می‌شود و ...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش
نویسنده
ناشر چاپی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
موضوع کتابگزارش‌های آماری
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

راهنمای مطالعه کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش

برای دریافت کتاب نمای نزدیک 1394 پلتفرم موبایل: رویش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.