معرفی و دانلود کتاب دختر خاموش: تعلیق دیگری از سباستین برگمن

عکس جلد کتاب دختر خاموش: تعلیق دیگری از سباستین برگمن
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دختر خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دختر خاموش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دختر خاموش: تعلیق دیگری از سباستین برگمن

کتاب دختر خاموش به قلم مایکل هورث و هانس روسنفلد، یک تریلر نفس‌گیر سوئدی است که با داستان مرموز و معمایی‌اش ذهن شما را تا آخرین صفحه، درگیر خود خواهد کرد. این کتاب داستان مرگ مشکوک خانواده‌ای را به صورت هم‌زمان روایت می‌کند که تنها یک شاهد برای افشای این جنایت هولناک وجود دارد!

درباره کتاب دختر خاموش:

برای کشف راز قتلی مخوف باید تنها عضو باقی‌مانده از خانواده‌ای نگون بخت را جست؛ خانواده‌ای که همگی‌شان به کام مرگی هولناک فرو رفته‌اند!
خانۀ دوطبقه‌‎ای زیبا، سفید و پرآرامش در سوئد که خانواده‌ای 4 نفره ساکن آن هستند در یک روز معمولی که ظاهرا همه چیز خوب پیش می‌رود، به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن کشته می‌شوند. مادر، پدر و دو فرزند جوان آن خانواده در روز روشن با شلیک گلوله به قتل رسیده و قاتل از صحنه می‌گریزد.
در ادامه کتاب دختر خاموش (The Silent Girl) می‌خوانیم که سباستین برگمن، برای پرده برداشتن از این جنایت هولناک فراخوانده می‌شود، اما مظنون یا مظنونانی در این ارتباط نمی‌یابد و با بن‌بست مواجه می‌شود. مایکل هورث (Michael Hjorth) و هانس روسنفلد (Hans Rosenfeldt) داستان را به اوج هیجان خود می‌رسانند و با پیدا شدن سرنخی، سباستین برگمن درمی‌یابد شاهدی برای این جنایت وجود دارد! دختری جوان که همۀ این رخدادها را دیده و اکنون از ترس جانش گریخته است.

برگمن مجبور است که تا دیر نشده ردی از آن دختر جوان پیدا کند. اما در عین حال قاتل فراری نیز به دنبال تنها شاهد این ماجرا می‌گردد و قصد دارد آنچه را آغاز کرده است به پایان برساند.

آیا آنان می‌توانند پی ببرند قاتل کیست و انگیزۀ این جنایت چیست؟

خواندن کتاب دختر خاموش به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از خواندن کتاب‌های رمزآلود و معمایی، همراه با چاشنی حوادث جنایی، هیجان زده می‌شوید، این کتاب را فورا به دست بگیرید زیرا از مطالعه آن بسیار لذت خواهید برد.

با مایکل هورث و هانس روسنفلد بیشتر آشنا شویم:

مایکل هورث یکی از تهیه‌کنندگان شناخته شدۀ تلویزیون سوئد و فیلمنامه‌نویس مشهوری است که کارهایش شامل چندین فیلمنامه از مجموعه تلویزیونی والاندر اثر هنینگ مانکل، نویسنده سوئدی است.

هانس روسنفلد نیز یکی از تولیدکنندگان مشهور برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی است و دستی بر نوشتن فیلنامه‌های تلویزیونی نیز دارد. دو اثر معروف او به نام‌های «پل» و «مارسلا» در 170 کشور جهان نمایش داده شدند.

در بخشی از کتاب دختر خاموش می‌خوانیم:

تورکل در آن اتاق کوچک ایستاده بود و تختۀ وایتبرد نصب شده به دیوار را به دقت بررسی می‌کرد. او تصویر فِرانک هدِن را به وسط تابلو منتقل کرده بود؛ آن را به‌دقت بررسی کرد. این عکس او پیش از بیماری سرطانش گرفته شده بود و در آن خیلی قوی و جدی به نظر می‌رسید. چشمان نافذش از زیر موهای خاکستری‌اش برق می‌زد که برای تورکل تداعی سربازی نخبه را می‌کرد. صورتش کمی ته‌ریش داشت. اگر فِرانک گناهکار شناخته و آن تصویر همه‌جا منتشر می‌شد، هر کسی که آن را می‌دید، باورش نمی‌شد که به قاتلی نگاه می‌کند.

و در حال حاضر، همه‌چیز از این حقیقت حکایت می‌کرد که فِرانک همان مرد بود.

از همه مهم‌تر این بود که او برای کارش انگیزه داشت. پول، البته، اما این انگیزه به همراه مدت زمان کوتاهی که در اختیار داشت، آن را، حتی قوی‌تر نیز می‌کرد. او مجبور بود تکلیف خانه‌اش را مشخص کند و از آیندۀ پسرش مطمئن باشد و در مورد ماترک خود و آنچه قرار بود پس از نبودنش در مورد اموالش صورت گیرد تصمیم‌های جدی اتخاذ کند. با‌این‌حال، قطعه‌های دیگر این جورچین در حال تکمیل شدن بودند و تک‌تک کارهای او در حال معنا یافتن.

فِرانک، یان سِدِر را می‌شناخت. آنان از جزئیات ارتباط میان آن دو مطمئن نبودند، اما فِرانک اذعان کرده بود که آنان خیلی با هم روبه‌رو می‌شدند. لازم نبود آدمِ خیلی خیالپردازی باشیم تا بتوانیم تصور کنیم که او چشمانش را به روی خیلی از حقایق بسته بود و فقط در ازای قرض گرفتن یک اسلحه، حاضر به شکستن برخی قوانین شکار شده بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دختر خاموش: تعلیق دیگری از سباستین برگمن
نویسنده،
مترجمفرنوش جزینی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-9876-09-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دختر خاموش

لیلا شیرازی
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
داستان جالبی بود. گاهی سیاست خیلی کثیف و پر از تزویر میشه.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب دختر خاموش

برای دریافت کتاب دختر خاموش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.