معرفی و دانلود کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب

عکس جلد کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب

کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب نوشته‌‌‌‌‌‌‌‌ی دن بار ال، درباره ماهی کوچکی به اسم «گِلاب» است که به دنبال پیداکردن آرزوهای قلبی‌اش و خوشبختی حقیقی است. او دوست دارد بداند که به کجا تعلق دارد و راه سعادتش کدام سمت است.

موضوع کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب چیست؟

گِلاب در یک تنگ شیشه‌ای کوچک زندگی می‌کرد. او هر روز به این فکر می‌کرد که نامش چیست و از کجا آمده و چرا تنها است و آن جا چه‌کار می‌کند. تنگ شیشه‌ای او روی پیشخوان یک رستوران قرار گرفته بود و هر مشتری که وارد می‌شد به صندوقدار توصیه‌هایی درمورد نگهداری از ماهی کوچولو می‌کرد. اکثر آدم‌ها به او می‌گفتند باید زودبه‌زود آب تنگ را عوض کند تا عمر ماهی طولانی‌تر شود، یا می‌گفتند تنگ را باید در جای خلوت‌تری بگذارند تا شلوغی رستوران او را نترساند.

طولی نمی‌کشد که گِلاب از حرف‌های بقیه متوجه می‌شود که زندگی می‌تواند بسیار شگفت‌انگیز و بیشتر از معمولی باشد. کافی است بخواهد و خواسته‌های قلبی واقعی‌اش را به افراد نشان دهد. بعد از آن ماهی کوچولو دیگر مثل سابق معمولی نبود و می‌توانست درک کند واقعاً از زندگی چه می‌خواهد.

دن بار ال، نویسندهٔ کودک و نوجوان، در کتاب ماهی کوچولویی به نام گلاب (A Fish Named Glub) به کودکان می‌آموزد که به آن چیزی که واقعاً از صمیم قلب می‌خواهند فکر کنند و کاری را که حقیقتاً خوشحالشان می‌کند انجام دهند. تنها این‌گونه است که می‌توانند در دوراهی‌های زندگی راحت‌تر تصمیم بگیرند و احساس خوشبختی بیشتری داشته باشند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب:

- داستانی که به همان اندازه که لذت‌بخش است، مضمونی عمیق و گسترده دارد. (Kirkus Review - مجله نقد کتاب آمریکایی)
- داستان این کتاب این پیام را تقویت می‌کند که برای ایجاد تغییر نیازی نیست آدم بزرگی باشید. (Quill & Quire)
- دن بار ال با بینش و حساسیت درباره اهمیت یافتن جایگاه خود در جهان و تلاش برای پیروی از آرزوها می‌نویسد. (Canadian Children's Book News)

کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

دن بار ال را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، مربی و قصه‌گوی کودکان تابه‌حال برنده جوایز مختلفی شده است. او همچنین کتاب‌های تصویری و متنی زیادی برای مخاطب کودک نوشته و توجه مخاطبین زیادی را به سمت خود جلب کرده است. دن بار ال (Dan Bar-el) به سراسر کشور سفر می‌کند و در طی سفرهایش بازدیدهایی از مدارس و کتابخانه‌ها دارد. وی همچنین نمایش‌های قصه‌گویی و کارگاه‌های نوشتاری مختلفی به اجرا درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب می‌شنویم:

همون لحظه یکی از مشتری‌ها فاستر رو صدا کرد و گفت که باید به ماهی‌ش غذا بده، وگرنه روی آب پشت‌ورو می‌شه.

هرکی از راه می‌رسید راجع به نگهداری از ماهی نظری می‌داد: «آبش باید زود به زود عوض بشه، وگرنه زیاد عمر نمی‌کنه.» یا «باید توی فضای کم نورتر و خلوت‌تر نگهداری بشه وگرنه اینهمه نور و رفت‌وآمد می‌ترسوندش.»

فاستر: «باشه بابا، باشه. فهمیدم.»

گلاب همچنان تنها توی تنگ شیشه‌ایش دور از خونه بود. بهش می‌رسیدن و جاش خوب بود و حسابی هم غذا می‌خورد.

با خودش فکر کرد: «خونه چیه؟ خونه کجاست؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
ماهی کوچولویی به نام گلاب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب

برای دریافت کتاب صوتی ماهی کوچولویی به نام گلاب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.