معرفی و دانلود کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا

عکس جلد کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا

مراد حاصل حاجی وندی در کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا سعی دارد با بیانی ساده و روان به اثبات خدا و شناخت جهان بپردازد تا شما بتوانید دنیای اطرافتان را بیشتر و بهتر شناسایی کنید.

درباره کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا:

همه‌ی اقیانوس‌ها در سرتاسر این کره خاکی در برابر عظمت و بزرگی انسان همانند قطره‌ای ناچیز هستند. انسان از گذشته تاکنون در جست و جوی شناخت صانع خود و پدید آورنده‌ی این همه زیبایی دست به دامان موضوعاتی متفاوتی شده است تا بهتر خالق خود را بشناسد.

اما باید مطمئن بود که هیچ کتابی در مورد شناخت خدا و اسرار این جهان لایتنهاهی کامل‌تر و بهتر از قرآن کریم نیست. به جز کتاب خدا، اگر شما به همه دانشمندان در این کره خاکی مراجعه کنید و در پی شناخت خدای خود باشید به جایی نخواهید رسید. به همین خاطر مراد حاصل حاجی وندی در این کتاب سعی دارد تا با تکیه بر مهم‌ترین آیات قرآن به شما کمک نماید شناخت بهتری از خالق خود داشته باشید. چرا که انسان موظف است تا با سعی و تفکر تاریکی‌های درونش را کشف کند و آن را در برابر نور حقیقت پرورش دهد.

کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا مناسب چه کسانی است:

اگر می‌خواهید اطلاعات قرآنی و دینی‌تان افزایش پیدا کند و خداوند را بهتر و دقیق‌تر بشناسید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا می‌خوانیم:

رگ‌هایی که به وسیله آن‌ها خون پر از اکسیژن به اندام بدن فرستاده می‌شود شریان یا سرخرگ‌ها نام دارد ماهیچه‌های بسیار ریزی در دیواره این رگ‌ها وجود دارند که با منقبض شدن جریان خون را به جلو هدایت می‌کند این شریان‌ها به تدریج شاخه شاخه و برگ‌های بسیار ریزی تبدیل می‌گردند که مویرگ نامیده می‌شوند جریان خون از طریق همین مویرگ‌ها به هر یک از سلول‌های بدن می‌رسد و سرانجام خون توسط سیاهرگ‌ها میسر بازگشت به قلب را طی می‌کند و از آن‌جا که در دیواره آن‌ها هیچ عضله ماهیچه‌ای وجود نداشته و با انقباض ضعیفی دارند خون با کمک انقباض قلب در سیاهرگ‌ها به حرکت درمی‌آید.

خون از سلول‌های خونی و پلاسما تشکیل شد است پلاسما مایعی زرد رنگ است که حاصل انواع مواد غذایی مفید بوده و آن‌ها را به اندام‌ها و بافت‌های بدن می‌رساند و از طرف دیگر مواد زاید را از اندام‌ها گرفته و به کلیه‌ها می‌فرستد که این مواد در آن‌جا برای دفع آماده می‌شود خون شامل سلول‌های خونی قرمز و سفید به نام گلبول‌های قرمز و سفید به نام گلبول‌های قرمز و سفید و همچنین ماده‌ای پلاستیک مانند پلاکت می‌گردد وظیفه گلبول‌های قرمز رساندن اکسیژن به اندام‌ها بوده گلبول‌های سفید با عفونت‌ها و بیماری‌ها مقابله می‌کند و پلاکت‌ها نیز هنگام زخم شدن بدن به لخته شدن خون و قطع خونریزی کمک کرده مثل یک مرهم عمل می‌نماید انسان به طور پیوسته و حتی در خواب نیز در حال نفس کشیدن است و این بدان علت می‌باشد که سلول‌های بدن همیشه و بی‌وقفه نیازمند اکسیژن هستند زیرا که در غیر این صورت از بین خواهند رفت هر انسان بالغ در حدود 18 بار در دقیقه و عبارت دیگر بیش از 2500 بار در شبانه ‌روز تنفس می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

اقیانوس ناطق
مقایسه چند مکانیک و استادکار
قلب انسان
مراحل گردش خون:
جمجمه
ستون فقرات
استخوان
مفاصل
انواع مفاصل
ساختمان ماهیچه
انواع ماهیچه‌ها
ماهیچه‌های سر و گردن
ماهیچه‌های دست
ماهیچه‌های سینه و شکم
ماهیچه‌های پا
جریان خون
رگ‌ها و مویرگ‌ها
چگونگی تنفس
ریه‌ها
کیسه‌های هوا
تارهای صوتی
خمیازه
نیاز سلول‌های بدن
دندان‌ها
دستگاه گوارش
کلیه‌ها
دفع ادرار
ادرار
مغز سر
مغز نخاع
اعصاب
نرون‌ها
حس بینایی
حس شنوایی
حس بویایی
حس چشایی
حس لامسه
سوره مبارکه لقمان، آیه 14
اما موضوع بسیار جالب
آقای دکتر نورئ‌زاده می‌فرماید
نفس اماره
سوره بقره آیه 22
فراموش کرده بودم یادم افتاد
صدای دوست پراکنده است در همه جا
گفتار بردگان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات فرهنگستان ادب
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۰
زبانفارسی
شابک978-622-6867-17-7
موضوع کتابکتاب‌های کلام و عقاید، کتاب‌های علوم قرآنی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا

برای دریافت کتاب صدای دوست پراکنده است در همه جا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.