معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم

کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم نوشته‌ی حسین مسعودی آشتیانی، درباره زنی به اسم «امی» است که بعد از نقل مکان به خانه‌ای جدید به همراه دخترش، متوجه حضور نیرویی مرموز در آن خانه می‌شود. این اثر دومین داستان از مجموعه رادیو کابوس به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی خانه ابلهان:

یکی از محبوب‌ترین ژانرها در دنیای ادبیات و سینما، ژانر وحشت و حوادث هولناکی است که برای شخصیت‌های آن‌ها اتفاق می‌افتد. در برخی مواقع از تخیلات سازنده سرچشمه گرفته‌اند و بعضی اوقات براساس مشاهدات افراد یا تجربه‌های ماورایی آن‌ها ساخته و پرداخته می‌شوند. این ژانر در ادبیات با عنوان‌های ادبیات وحشت یا داستان ترسناک نیز شناخته می‌شود و در بیشتر مواقع در مخاطب احساس ترس، انزجار یا وحشت ایجاد می‌کند.

در آثار داستانی ژانر وحشت هم می‌توان داستان کوتاه ساخت و هم داستان‌ها بلند و رمان خلق کرد. در فضای این داستان‌ها معمولا موضوعاتی مثل شکنجه، قتل، خودکشی، ارواح، آشفتگی‌های روانی، جن، بختک، خون آشام و جادوگری تجربه و حس می‌شوند. همچنین معمولا شخصیت‌های این داستان‌ها توانایی‌های خارق‌العاده‌ای مثل قدرت نفوذ به ارواح و حرف زدن اشیا پیدا می‌کنند.

کتاب صوتی خانه ابلهان درمورد امی است که تازه از همسرش جدا شده و تصمیم می‌گیرد به همراه دختر نوجوان خود «الیسا» به خانه‌ای جدید برود. خانه وضع ظاهری خوبی ندارد و رنگ در و دیوارهای آن پوسیده است. تابلوی کهنه‌ی زنگ‌زده‌ای در این بین توجه امی را به خود جلب می‌کند که نقطه آغاز داستان از آن جا شروع می‌شود...

معرفی مجموعه رادیو کابوس:

هر اپیزود از مجموعه‌ی رادیو کابوس، شامل داستانی واقعی، مهیج و دلهره‌آور است که بی‌تردید تا مدت‌ها در ذهن مخاطبین خود باقی خواهد ماند؛ این شما و این تجربه‌ای وهمناک! (گوش سپردن به اپیزودهای رادیو کابوس به دلیل برخورداری از محتوای ترسناک و هیجان‌انگیز، برای بیماران قلبی، افراد برخوردار از روحیه‌ی حساس و کودکان زیر پانزده سال چندان مناسب نیست. )

شنیدن کتاب صوتی خانه ابلهان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به ژانر وحشت و داستان‌های ترسناک و رازآلود علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی برای شما لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی خانه ابلهان می‌شنویم:

در همون نگاه اول عجیب‌ترین قسمت خونه زیرزمین اونجاست. تاریک و نمناک و پر از بوی تعفن. یه تخته سنگ بزرگ کف زیرزمین جلب‌توجه میکنه که به نظر میاد وجودش در اونجا بی‌مورد باشه. امی از مشاور املاک درمورد سابقه‌ی ساکنین خونه میپرسه. اما مرد از چیزی اطلاع نداره. بالاخره حتی با وجود قیمت پیشنهادی پایین، امی برنده‌ی حراج میشه و از اون به بعد میره سراغ بازسازی و تعمیر اونجا. اولین اتفاقی که میوفته در یکی از اون شب‌هاست که امی تنها در حال تمیز کردن خونه است...

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۸ دقیقه
خانه ابلهان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم
نویسنده
گویندهفیروزه لطفی، مهدی جمالی، آویده تدین پور
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی خانه ابلهان: رادیو کابوس - اپیزود دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.