معرفی و دانلود کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم

عکس جلد کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم

در کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم نوشته‌ی دیوید ادکینز، از راز قدرت‌های سحر و جادوی خطرناک ارثی گاریون پرده‌برداری می‌شود. ملکه جادو رمانی فانتزی و افسانه‌ای از جنگ بین پادشاهی‌های غرب بر علیه فجیع‌ترین تاخت‌ و تاز و شرارت کال‌توراک (ایزد شیطانی) بر اساس نبرد وومیمبر (نام شهر) است.

دیوید ادکینز (David Eddings) در کتاب ملکه جادو (Queen Of Sorcery) ادامه داستان تخیلی پیام پیشگو که بسیار جذاب و پر از ماجراهای فانتزی و واقعی است را بازگو می‌کند. در آغاز پیدایش دنیا، توراک ایزد شیطانی گوی‌آلدور را دزدید و فرار کرد و خواست تا حکومت بر گوی را برعهده بگیرد. اما گوی مقاومت کرد و آتش پاکش توراک را با سوختگی وحشتناکی معلول کرد. با این حال توراک گوی را تسلیم نکرد؛ زیرا برایش بسیار ارزشمند بود.

بلگراث جادوگر -شاگردِ ایزدآلدور- پادشاه‌آلورنز و پسرانش را به پیش هدایت کرد و آن‌ها گوی را از برج آهنین توراک پس گرفتند. توراک خواست آن‌ها را تعقیب کند، اما خشم‌ و غضب گوی، او را فراری داد و به‌عقب راند.

بلگراث، پادشاه چرک و پسرانش را فرمانروای چهار پادشاهی پهناور در چهار نقطه از جهان کرد تا همیشه به حالت آماده‌باش بر علیه توراک باشند. گوی را به ریوای داد تا از آن محافظت کند و به او گفت: «تا وقتی که یکی از نوه‌های ریوا از گوی مراقبت کنند، غرب در امان می‌ماند.»

سال‌ها بدون هیچ خطر و تهدیدی از سوی توراک گذشت، تا در بهار سال ۴۸۶۵، به دارسنیا توسط قبیله بزرگی از نادراک‌ها، تال‌ها و مارگوها حمله شد. در مرکز سپاه آنگاراک‌ها؛ خیمهٔ آهنی و بسیار بزرگی به نشانه کال‌توراک فرمانروا و ایزد قرار گرفت. کال توراک شهرها و روستاهای زیادی را به آتش کشید و با خاک یکسان کرد. مردمانی هم که زنده ماندند، برای قربانی شدن در مراسم‌های مذهبی وحشتناک آنگاراک‌ها به کاهنان نقاب‌آهنینِ که گرولیم نامیده می‌شدند، اهدا شدند. هیچ‌کدام از آن‌هایی که به آلگاریا فرار کردند یا از دهانهٔ رودخانهٔ آلدور توسط کشتی‌های جنگی چرک، منتقل شدند.»

در بخشی از کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم می‌خوانیم:

صبح روز بعد، در حالی که مه هنوز در میان درختان معلق بود، بیرون آمدند. کنت رلدجین، پوشیده در ردایی‌ تیره، کنار دروازه‌اش ایستاد تا آن‌ها را بدرقه کند و توراسین، که کنار پدرش ایستاده بود، ظاهراً نمی‌توانست چشم از چهرۀ گاریون بردارد.

گاریون تا جایی که می‌توانست قیافۀ بی‌احساسی به خود گرفت. آستوری جوان‌پرشور انگار پر از تردید شده بود و این تردیدها امکان داشت که جلوی او را بگیرد تا نسنجیده به داخل کار مصیبت‌باری شیرجه نزند. گاریون متوجه شد با اینکه تردیدها چیز زیادی نبودند، اما تحت چنین شرایطی این بهترین کاری بود که از دستش برمی‌آمد.

رلدجین گفت: «بازهم بیا بلگراث. یه وقتی بیا که بتونی بیشتر بمونی. ما اینجا خیلی تنها افتادیم و دوست دارم بدونم بقیۀ دنیا چیکار دارند می‌کنند. کنار آتیش می‌نشینیم و یکی دو ماه حرف می‌زنیم.»

آقای‌گرگ موقرانه سرش را تکان داد. «شاید وقتی که این کارم تموم شد برگردم، رلدجین.» سپس اسبش را برگرداند و در امتداد جادۀ داخل فضای باز تاخت که عمارت رلدجین را احاطه کرده بود و باری دیگر به‌سمت جنگل کم‌نور تاخت. در حالی که با هم می‌تاختند، سیلک با ملایمت گفت: «کنت یه آرندیِ غیرعادیه. فکر می‌کنم دیشب یکی دوتا مطلب جدید درموردش کشف کردم.»

گرگ موافقت کرد. «اون خیلی تغییر کرده.»

باراک گفت: «شام خوبی داد. از وقتی که وال‌آلورن رو ترک کردم، این‌قدر سیر نشده بودم.»

عمه‌پل به او گفت: «بایدم سیر می‌شدی. بزرگ‌ترین قسمت یه گوزن رو تنهایی خوردی.»

باراک گفت: «داری اغراق می‌کنی، پولگارا.»

هتار با همان صدای آهسته‌اش گفت: «اما زیاد هم بیراه نمی‌گه.»

لیلدورین اسبش را کنار اسب گاریون کشانده بود، اما حرف نزد. چهره‌اش به اندازۀ چهرۀ پسردایی‌اش فلاکت‌زده بود. معلوم بود که می‌خواست چیزی بگوید، اما نمی‌دانست چطور شروع کند.

گاریون به‌آرامی گفت: «شروع کن، به اندازۀ کافی دوست‌های خوبی هستیم که اگه حرفت درست نباشه ناراحت نشم.»

لیلدورین کمی کنف شد. «واقعاً این‌قدر تابلو هستم؟»

گاریون به او گفت: «روراست کلمۀ بهتری برای توصیفش هست. فقط هرگز یاد نگرفتی احساساتت رو قایم کنی، همین.»

لیلدورین بی‌اختیار گفت: «واقعاً راستش رو گفتی؟ من به حرفت شک ندارم، اما واقعاً یه مارگویی توی چرک بود که علیه پادشاه آنِگ توطئه کرده بود؟»

گاریون پیشنهاد داد. «از سیلک بپرس، یا باراک، یا هتار... یا هرکدوم که خواستی. ما همگی اونجا بودیم.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم
نویسنده
مترجمناهید علیخانی
ناشر چاپیانتشارات طلوع ققنوس
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۹۰
زبانفارسی
شابک978-622-99606-0-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی، کتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم

Majid Fathi
۱۳۹۸/۷/۱۵
ماه هاست منتظر جلد سوم بلگراد و جلد دوم پادشاه وحشت هستم‌ای کاش زمانی اقدام به چاپ جلد اول مینمودید که یا جلد دوم در حد اتمام باشد بنده کلا تا ارایه جلد بعدی کل داستان را فراموش کردم چرا برای فروش وبدست آوردن پول عجله دارید نمیدانم خوب است آنقدر که به جیب خود اهمیت می‌دهید به خواننده خود که مطمینا منبع درآمد شماست هم اهمیت قابل باشید
بشیر کوشکباغی
۱۴۰۰/۹/۲۱
بسیار بسیار بسیار عالی
از اونجایی که گاریون با قدرتش چامدار رو آتیش زد بقیه‌ی داستان خیلی باحال شد ولی در بهترین زمان ممکن که هنوز بلگراد دو رو یادم میمونه هنوز بلگراد سه نیومده و در ضمن خیلی از معما‌های توی جلد دو باید توی جلد سه حل بشه ولی هنوز نیومده🙁🙁🙁🙁
Mohammadreza Ghaffari
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
کتاب خیلی خوبی بود فقط حیف که باید خیلی زیاد منتظر باشیم تا جلد بعدیش بیاد
اگه جلد بعدیش زودتر اماده بشه داستان هم به طور کامل در ذهن مخاطب میمونه و باعث جذابیت بیشتر میشه
لطفا زودتر اماده کنید ممنون
محمد ارباب سرجو
۱۳۹۹/۳/۳
حقیقتش کتاب جلداولش زیادجالب نبودولی جلددومش واقعاارزش خوندن داشت ولی صدحیف که باید چندین ماه منتظرواسه جلدبعدی بمونی وکل کتاب وجلدهای قبلش روفراموش میکنی
Aylin firouzjaei
۱۴۰۱/۶/۷
کتاب خیلی عالی بود و منو جذب خودش کرد مانند جلد اول فوق‌العاده بود و مشتاقانه منتظر جلد سومش هستم و اینکه دلم میخواد که بدونم گاریون دیگه چه قدرت‌هایی داره ممنون از کتابراه♡♡
ناهید علیخانی
۱۳۹۹/۷/۲۳
دست تنها هستم هم باید بازخوانی کنم هم ویرایش و هم تطابق ترجمه تا فصل دوم جلد سوم رفتم ما بین کارهام افتاده چشم تمام میکنم.
ناشر
Sajjad Ghasempour
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
با سلام کتاب خوبیه من به خاطر شرایط شغلی خوابم خیلی کمه ولی بعضأ میشد که به خاطر خوندن این کتاب حتی از خوابم هم میزدم با تشکر
نادیا امیرعضدی
۱۳۹۸/۶/۱
وقتهایی هست که واقعا نیاز داری از زمان حال به گذشته‌های دور نوجوانی سرک بکشی...
خوب به من این حس رو داد. ممنونم.
Elaheh Golsonbol
۱۳۹۸/۵/۲۶
داستان کتاب تازه از جلد دوم شروع میشه و تمام جلد اول میتونست یه مقدمه یکی دو فصلی باشه و انقدر مخاطب رو پا در هوا نگه نداره.
Aa Jj
۱۳۹۹/۷/۷
کتاب عالی بود ولی ما چندین ماهه منتظر جلد بعدی هستیم اگه میشه لطف کنید و جلد بعدی رو ترجمه کنید
fatemeh molaiey
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
عالی بود این جلد نسبت به جلد قبلی پختگی فوق العاده‌ای داشت و داستان خیلی زیبا پیش رفت منتظر جلد سوم هستم
پری دریایی
۱۴۰۱/۷/۱
خوب بود. کاش کتاب بعدیش رو میزاشتن. متنش خوب و روان بودبا تشکر از خانم علیخانی وکتابراه
اعظم پورمقدسی
۱۴۰۰/۱۰/۷
کتاب خیلی خیلی خیلی عالی بود من این کتاب رو دوست داشتم بخونم. راستی چرا جلد بعدی رو نگذاشتین
پریناز امینی
۱۴۰۱/۶/۲۸
الان چند سال گذشته چرا جلد بعدیش نمیاد؟؟؟؟!!! واقعا داستان یادمون رفت
زینب ممبینی
۱۴۰۰/۶/۱۱
من که خیلی دوسش داشتم درست مثل جلد اول کاش جلد بعدش زودتر بیاد
مشاهده همه نظرات ۲۵

راهنمای مطالعه کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم

برای دریافت کتاب ملکه جادو - بلگراد جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.