معرفی و دانلود کتاب صوتی نقطه کانونی

عکس جلد کتاب صوتی نقطه کانونی
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقطه کانونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نقطه کانونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نقطه کانونی

کتاب صوتی نقطه کانونی نوشته‌ی برایان تریسی، پرفروش‌ترین کتاب تجاری وال استریت ژورنال است و به شما کمک می‌کند تا همزمان در کارتان موفق باشید و زمان بیشتری برای فعالیت‌های شخصی خود کسب کنید. همچنین از این اثر بیش از 50،000 نسخه فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی نقطه کانونی:

چرا برخی مردم موفق‌تر و مؤثرتر از سایرین هستند؟ آیا می‌دانید چگونه باید کنترل زمان و زندگی خود را به دست آورید و به حداکثر موفقیت شغلی دست پیدا کنید؟ چطور میتوان به همه اهداف خود در سریع‌ترین زمان ممکن رسید؟ اصلا راز واقعی افراد موفق چیست؟

مهم‌ترین و اساسی‌ترین عامل موفقیت هر فرد در هر موقعیتی، داشتن تمرکز و توانایی تشخیص است. بدین معنی که درصورت تشخیص درست هدف، نیروی لازم را به دست آورده و میزان موفقیت‌تان بالا می‌رود. با کمک این کتاب می‌توانید توانایی‌های خود را بشناسید و در هر حوزه‌ای از آن‌ها استفاده کنید.

اکثر افراد در امور روزانه خود برنامه‌های زیادی دارند، اما وقت کافی جهت انجام دادن آن‌ها را ندارند. بسیاری از شغل‌ها مسئولیت‌ها و وظایف زیادی را شامل می‌شوند که در ترکیب با کارهای شخصی، احساس نارضایتی و خستگی را در ما افزایش می‌دهند و مانع رسیدن ما به موفقیت می‌شوند. این زمان کم برای انجام کارها و مسئولیت‌های زیاد، مشکل بزرگی است که در دنیای مدرن امروزی درحال تجربه آن هستیم.

برایان تریسی در کتاب نقطه کانونی (Focal Point) عقیده دارد کسب بیشترین دستاورد زمانی ممکن می‌شود که بدانید چطور فرایند نقطه کانونی خود را فرابگیرید. او در این اثر بهترین ایده‌ها را درباره مدیریت شخصی و ایجاد یک برنامه ساده و کاربردی برای شما فراهم کرده است. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه اهداف و برنامه‌های خود را به شکلی متمرکز توسعه دهید.

تریسی از بهترین ایده‌ها درمورد مدیریت شخصی و ایجاد یک برنامه ساده و کاربردی می‌گوید و به خوانندگان کمک می‌کند تا زندگی خود را در حوزه‌های اصلی تجزیه و تحلیل کنند. اگر می‌خواهید اهداف و برنامه‌های متمرکز خود را توسعه دهید، از راهکارهای ارائه شده در این اثر استفاده کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نقطه کانونی:

- این کتابی است که هر وقت فکر می‌کنید تمرکز خود را از دست داده‌اید باید بخوانید. (Jim Pawlak)
- برایان تریسی می‌تواند به هر کسی در داشتن زندگی شخصی و کاری کارآمدتر یاری کند. (The Wire)
- کتاب تریسی برای تجار ناامید و با خواسته‌های شخصی بیش از حد از زمان خود نوشته شده است. (Time. com)
- پس از خواندن این کتاب می‌توانید در طی دو سال آینده به بیشتر از آنچه بیشتر مردم در طول زندگی به دست می‌آورند، دست یابید. (Today’sChicago Woman)
- اگر می‌خواهید زندگی اثربخشی داشته باشید و خوشبختی را در درون خود تقویت کنید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد. (The Midwest Book Review)

شنیدن کتاب صوتی نقطه کانونی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به دنبال موفقیت در کسب و کار و زندگی شخصی خود و مدیریت درست زمان برای انجام کلیه مسئولیت‌هایتان هستید، شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او در سال 1944 در کانادا و در یک خانواده فقیر متولد شد. این نویسنده و سخنران برجسته در دوران نوجوانی تحصیلات را رها کرد و به دنبال کسب درآمد رفت. برایان تریسی (Brian Tracy) در آثار خود تجربه‌هایی که در زندگی کاری و شخصی کسب کرده را پیاده کرده و به بقیه هم کمک می‌کند که در زندگی خود موفق باشند و به اهداف خود برسند.

از مهم‌ترین آثار تریسی می‌توان به «حرف نزن، عمل کن، قورباغه‌ات را قورت بده، هنر بیان، مدیریت درونی، معجزه انضباط فردی، بهانه ممنوع، قدرت برنامه‌ریزی موفقیت و هدف» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی نقطه کانونی:

- باید مدام دنبال فرصت‌هایی باشین که پول قرض بگیرین و سرمایه‌گذاری کنین.
- میتونین با مطالعه‌ی موفقیت بقیه، نتایج بهتری بگیرین.
- دانش رو هم میشه خرید هم میشه قرض گرفت.
- خیلی از موفقیت‌های تاریخ، نتیجه‌ی مطالعه و یادگیری شکست‌های بقیه بوده.
- همه‌ی آدمای اطرافتون آشناهای زیادی دارن که خیلی از این آشناها میتونن بهتون کمک کنن.
- هرکی بتونه سریع‌تر نیازهای مردم و تامین کنه، پیشرفت بیشتری به دست میاره.

در بخشی از کتاب صوتی نقطه کانونی می‌شنویم:

همیشه دنبال راه‌هایی باشین که کارارو برای مشتری‌های مخصوصتون سریع‌تر انجام بدین. چهارمین بخش فرمول، تکثیره؛ اصلی‌ترین راهی که میتونین باهاش کاراییتونو بالا ببرید اینه. با آدمایی کار کنید که توانایی‌هاشون مکمل توانایی‌های شما باشه. خروجی یه تیم که باهم کار میکنن، خیلی بیشتر از خروجی یه نفره که به تنهایی همه‌ی بارو به دوش میکشه.

یه مدیر کار درست، محیطی ایجاد میکنه که توی اون میشه از آدمای عادی عملکردهای خیلی حرفه‌ای گرفت. توانایی تشکیل یه تیم از افراد برتر، برای موفقیت درازمدت‌تون ضروریه. تشکیل تیم، کلید تکثیر توانایی‌هاتونه. برای دوبرابر کردن وقت آزادتون، بیشتر از هرچیز دیگه‌ای باید تصمیمات جدی و سخت بگیرین. خیلی‌ها فکر میکنن هرروز یه عالمه کار برای انجام دادن دارن و برای همینم نمی‌تونن توی کار کردن انعطاف داشته باشن. اونا فکر میکنن باید زندگی شخصی‌شونو فدای کارشون کنن. اما این طرز فکر درست نیست.

بیشتر وقت‌ها حدود هشتاد درصد زمان شما توی محل کارتون، صرف کارایی میشه که خیلی نتایج مفیدی به دنبال ندارن. متخصص‌ها میگن پنجاه درصد زمانی که صرف کار می‌کنین، وقت تلف شده است. یعنی توی این زمان یا دارین با همکارتون حرف می‌زنین یا به تلفنای شخصی جواب می‌دین یا توی اینترنت می‌چرخیین.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نقطه کانونی
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نقطه کانونی

Davood Askarzadeh
۱۴۰۰/۵/۲
سلام این کتاب بقدری فوقالعادس که من ده بار بیشتر گوش کردم و هربار برام تازه گی داشته.. همچنین راوی کتاب همون خواننده کتاب کارش نخند بلده عالیه.. دست مریزاد دارید همتون👍🌷💚🐼
azita palizdan
۱۴۰۰/۸/۱۳
خیلی خیلی عالی بود واقعا 70-80درصد زمان ما به پرداختن به کارای بی اهمیت میگذره و به کارای اصلیمون خدشه وارد میشه، و این باعث میشه عصبی و ناامید بشیم.
Elnaz Habibi
۱۴۰۰/۹/۲۲
کلا کتاب‌های برایان تریسی باید برای بالا بردن سطح فکری مطالعه کرد، حالا هرکدام از کتاباش که باشه
مجتبی داوری
۱۴۰۰/۹/۷
این کتاب به درد مملکت خودش میخوره
تو ایران این‌چی ی‌که ایشون‌میگه کارایی نداره
فایزه برهانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
به نظرم خلاصه بود کتاب کامل رو بخونیم بهتره
dariush derakhshan
۱۴۰۰/۸/۱۹
عالی بود
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نقطه کانونی

برای دریافت کتاب صوتی نقطه کانونی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.