معرفی و دانلود کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا

عکس جلد کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا
قیمت:
۵۶۰۰۰ تومان - 10.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا

کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا نوشته مجید خالقی، درک درستی از اینکه چگونه روح الهی در همه جای عالم جریان دارد و بین آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند، در اختیار شما قرار می‌دهد. در این کتاب سعی شده تصویری واضح از خداوند، عالم هستی، خلقت، حیات، جایگاه و عاقبت انسان ارائه شود.

درباره کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا:

با توجه به ترتیب خلقت که به‌طور یکسان در تورات و انجیل و قرآن بیان شده، انسان بعد از آفرینش تمام کائنات و موجودات خلق شده و حد فاصل بین خدا و کائنات است و هرگونه نظریه‌ای مبنی بر تکامل تدریجی انسان و زندگی در شکل و قالب موجودات دیگر و نهایتاً به صورت انسان درآمدن، بیهوده و باطل خوانده می‌شود که توسط عدو مبین؛ شیطان رجیم، به بشریت القا می‌شود.

مطالبی که در این کتاب می‌خوانید حاصل سال‌ها مطالعه، گوش دادن به سخنان بزرگان و تفکر و تعقل در آن‌ها توسط نویسنده است که در طبق اخلاص به شما تقدیم می‌شود. همچنین عامل بسیار مهم «تأثیر افکار بر سرنوشت» و اهمیت کنترل آن و اینکه چگونه فقط گفتار نیک باعث می‌شود که سایر مراحل این سلسله به‌طور خودکار اتفاق بیفتد بیان شده است.

هدف مجید خالقی از نگارش کتاب حاضر این است که به شما اطمینان دهد همچنان که یک نوزاد در آغوش مادرش آرام می‌گیرد، انسان‌ها نیز در هر حالتی و در همه‌ی مکان‌ها و زمان‌ها در آغوش مهر و محبت خدای ارحم‌الراحمین هستند.

همه‌ی انسان‌های موفق و باتجربه بر این نکته اتفاق‌نظر دارند که ابتدا باید انسان از درون ساخته شود تا به تدریج اثرات آن در بیرون جلوه‌گر شود. اگر افراد ثروت، زیبایی، هنر، علم، معرفت و... را می‌خواهند؛ اول باید خود را بشناسند و درونشان را از عناصری مانند افکار و خاطرات منفی پاک‌سازی کنند و از درون به یک منبع بسیار غنی متصل شوند. اما آیا برای ساختن درون و متصل بودن به یک قدرت همیشه جاوید گزینه‌ای بهتر از خدا را می‌توان پیدا کرد؟

کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال رویکردی متفاوت درباره موضوع خداشناسی هستید و می‌خواهید دغدغه‌های معنوی خود را پاسخ دهید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا می‌خوانیم:

یک استادیوم ورزشی بسیار بزرگ را تصور کنید که قرار است مسابقات جام جهانی در آن جا برگزار شود. هنگام مسابقات ورزشکاران متعددی از همه جای دنیا به این مکان می‌آیند و هنرها و مهارت‌های خود را که با مرارت‌های چندین ساله کسب نموده‌اند، در میدان مسابقه به نمایش می‌گذارند. آن‌ها در میدان مسابقه میزان مهارت و توانایی و نقاط ضعف و قوت خود را نسبت به رقبا می‌سنجند و درنهایت برنده و بازنده مشخص می‌شود.

اگر مهندسین و کارگرهایی که این استادیوم را ساخته‌اند، در کار خود خبره نبودند؛ هنگام حضور هواداران روی سکوهای ورزشگاه، سقف آن تحمل این همه فشار را نمی‌کرد و فرو می‌ریخت. همین‌طور اگر زمین مسابقه با شیب صحیح ساخته نمی‌شد، میدان مسابقه به‌طور واضح دیده نمی‌شد و دروازه‌ها در جای خود قرار نداشتند. در این صورت مسابقه نیز به درستی اجرا نمی‌شد و تماشاگران و حاضرین از دیدن آن لذت نمی‌بردند.

پس استحکام و زیبایی و کارایی استادیوم دلیل بر کاردانی و مهارت سازندگان زمین بازی و تمام عوامل و مدیریت آن دارد.
پس برای خلقت عالم هستی خدا طبق اراده و مدیریت خودش حضرت محمد (ص)، مولا علی (ع) و 11 امام معصوم دیگرمان را بدون هیچ‌گونه نقص و عیب و ناپاکی آفرید تا عالم هستی بدون کوچک‌ترین نقص آفریده شود و ارواحی که برای تجربه خاص و یا ایفای نقش خود به این عوالم سیر داده می‌شوند در محیطی امن و بدون نقص کسب تجربه مهارت و خودشناسی کنند.

فهرست مطالب کتاب

درباره نویسنده
پیشگفتار
فصل اول: آفرینش عالم هستی
آفرینش عالم هستی
وجود تخم‌مرغ کیهانی
کتاب پیدایش
پیدایش 1؛ خلقت جهان و آدم
گفتارهایی از انجیل (19) آفرینش و تکامل در انسان
آفرینش در انجیل شریف یوحنا
آفرینش در قرآن
منظور از شش روز در گفتار مفسران
فصل دوم: آفرینش شش روزه
روز اول یا مرحله اول - آفرینش عالم لاهوت (طبقه روح)
شاخه دوم نور
روز دوم یا مرحله دوم - آفرینش عالم اِتری
روز سوم یا مرحله سوم - آفرینش عالم جبروت (طبقه ذهنی)
روز چهارم یا مرحله چهارم - آفرینش عالم علّی
رقیب و عتید، ضمیر ناخودآگاه و آکاشیک‌های عالم علّی
رقیب و عتید
ضمیر ناخودآگاه
آکاشیک‌های‌ عالم علّی؛ نظریه یونگ
روز پنجم یا مرحله پنجم - آفرینش عالم ملکوت (اثیر یا برزخ)
روز ششم یا مرحله ششم - آفرینش عالم ناسوت (عالم مادی یا فیزیک)
فصل سوم: واضح‌ترین تصویر از خدا
فصل چهارم: خلقت اشرف مخلوقات
خداوند ما را سائل و بی‌نوا نیافریده است.
فصل پنجم: از فکر تا سرنوشت
فکر کردن یعنی عمل کردن با جسم اثیری
شخصیت ما مشخص می‌کند که سرنوشت ما چه می‌شود.
حلقه اتصال
فصل ششم: ماهیت مرگ چیست؟
مرگ برزخی یا اثیری در عالم ملکوت
مرگ از نظر عالم برزخ
منشأ شادی
فصل هفتم: دل نوشته‌ها
امام زمان و ایران

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب واضح‌ترین تصویر از خدا
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۰
زبانفارسی
شابک978-622-7527-27-8
موضوع کتابکتاب‌های کلام و عقاید
قیمت نسخه الکترونیک
۵۶۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا

رضا افشاری
۱۴۰۱/۸/۱۲
کتاب خیلی خیلی خیلی خوبی بود اما در بعضی قسمت‌ها احساس می‌شد یکم سطحی و بدون منبع و دلیل موثق هست
Fahim
۱۴۰۱/۲/۲۶
خوب بود خوشم امد
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا

برای دریافت کتاب واضح‌ترین تصویر از خدا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.