معرفی و دانلود رایگان کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم

عکس جلد کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم

کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم اثر ریموند کارور (Raymond Carver) داستان زنی است که صدای در و نرده‌های حیاط، خواب را از چشمان او می‌گیرد و او در شب به دنبال علل صدا می‌گردد.

در قسمتی از کتاب کوتاه کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم می‌خوانید:

این ماجرا بعد از زمانی بود که سام، «میلی» را از دست داده، دوباره ازدواج کرده و دوباره بچه‌دارشده بود، همه و همه در کوتاه‌ترین زمان ممکن. میلی برای من‌هم دوست خوبی بود تا این‌که از دنیا رفت. چهل و پنج‌سال بیشتر نداشت که مرد. ایست قلبی. درست وقتی که داشت با ماشین وارد حیاط خانه‌شان می‌شد، آن اتفاق افتاد. ماشین هم رفت و رفت تا خورد به ته سایبان.
«این را نگاه کن.» سام این را گفت و پاچه‌های شلوارش را بالا کشید و چمباتمه زد. نور چراغش را به زمین انداخت.
نگاه کردم و جانورهایی مثل کرم را دیدم که روی خاک می‌لولیدند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم
نویسنده
مترجمشادی شریفیان
ناشر چاپی کانون فرهنگی چوک
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم

Nazanin Khamesi
۱۳۹۹/۲/۱۱
اگر از داستان‌هایی لذت میبرید که حتما به “نتیجه” ختم میشه انتخاب خوبی براتون نیست، بلکه تمرکز روی توصیف زمان، مکان و فضای کلی داستانه حتی شخصیت‌ها گنگ هستند و بیشتر از اون‌ها و به طور کل از تمامی المان‌های داستان به صورت سمبلیک استفاده شده تا مفاهیم عمیق تری رو در خودش پنهان کنه. و در آخر ترجمه به میتونست ساخت زبان فارسی نزدیک تر باشه (فعل‌ها آخر جمله بیان) اما همین ساختار شکنی هم با فضای داستان همخوانی داشته و تا حدودی هوشمندانه بوده.
میثم قیاسی
۱۳۹۶/۱۲/۵
سلام واقعا مسخره و بی‌محتوا بود خب چه نتیجه گیرییا نکته مثبتی از این‌کتاب میشه یاد گرفت ز اینکه پودر بریزیم روی حلزونا درسته رایگان ولی دیگه به خواننده توهین نکنید چون رایگان هر چی هست بزاریم یه سریا پوله کتاب ندارن شما باید به جای فرهنگ سازی کتاب خواندن چندتا کتاب خوبه رایگان بزارید. به اینکه اصلا حیفه نمره صفرم بدی
rosha Booksefat
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
با سلام. جالب بود به نظرم اگه چای نمیخورد وسیگار نمیکشید خیلی سنگینتر بود. چون هر دو کافیین بالایی داره. وممکن بود تا صبح خوابش بپره. انسان پرتشویشی بود اما توانست مقابله با پریشانی مشکل راحل کند بعنوان نمونه صدای در شنید به سمتش رفت که ابهام فکری خودش را برطرف کند. واین جالب بود.
فرزاد پورسمنانی
۱۳۹۶/۱۰/۲۸
در به تصویر کشیدن وقایع و‌مناظر خوب‌عمل کرده بود ولی توضیحات بیربط و‌پرت زیاد داشت. یعنی انگار نویسنده میخواسته فقط‌یه چیزی بنویسه که صفحات رو‌پر کنه. مثل‌هواپیمای درحال عبور. در کل زیاد جذاب نبود
محمود منعم پور
۱۳۹۸/۹/۱۱
این داستان درست میانه یک زندگی بود. نه قبل ونه بعد داشت. به نظر من توقع نویسنده درک، به تصویر کشیدن محیط و حس در خواننده با کلمات است نه محتوا و نتیجه. شاید اینها حتی وجود نداشته باشند. مترجم هم حق مطلب را ادا کرده است.
میثم قیاسی
۱۳۹۶/۱۲/۱۵
مذخرفترین کتابی بود که‌خوندم البته کتاب نه کتاب داستان کودکان نمره صفر میدم اصلا نتیجه اخلاقیش چی بود اصلا اخلاقی نه معناش چی بود اصلا من رک‌حرفامو میزنم بی‌رو در وایسی
لعیا نورمنور
۱۳۹۶/۱۱/۶
جالب بود تمام جزییات یک نیمه شب که یهو بیدار میشی و از کوچکترین چیزا ممکنه بترسی که دیگه خوابت نبره، فقط ایرانی نیس دیگه...
محمد فرح
۱۳۹۶/۱۱/۲۷
سرم را روی بالشت گذاشتم. انگار همه‌ی حواسم پرت تو بود تا بگویی چه میشود این شب هزار و یک شب ولی فقط شبی اضافه شد به شبهایم.
Ahmad Bazaz
۱۳۹۶/۱۰/۱۹
پیشنهاد میکنم با‌ی سرچ ساده نقدهایی رو ک ب این داستان (و همه داستانا) شده بخونید
زهرا اقبال
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
غمناک اما امیدوار و سام همیشه عاشق غمگین. قشنگگگگگگگ. ممنون از زحماتتون عزیزان
ایرج بایرامی
۱۳۹۸/۴/۲
کارور فوق العاده است. همیشه آرزو داشتم یه نویسنده مثل ریموند کارور باشم
سحر گمرکی
۱۳۹۷/۳/۱
خیلی بیمزه و بی‌معنی... کتاب باید یه چیزی به مخاطب بفهمونه این چی داشت آخه؟؟!!!
Haniye Eb
۱۳۹۶/۱۰/۱۴
ببخشید میشه یه نفر به منم بگه معنیش چی بود؟ من اصلا نفهمیدم داستان چی شد
پریسا افشار
۱۳۹۶/۹/۱۱
تلاش برای رهایی از افکاره منفی نشانه بهداشت روانی است
null null
۱۳۹۶/۸/۲۹
ععععععععععععاااااااااااااااااااااالللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییئ
مشاهده همه نظرات ۴۹

راهنمای مطالعه کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم

برای دریافت کتاب کوچک‌ترین چیزها را می‌دیدم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.