معرفی و دانلود کتاب صوتی مشکل حبابی

عکس جلد کتاب صوتی مشکل حبابی
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مشکل حبابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مشکل حبابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مشکل حبابی

نت گابریل در کتاب صوتی مشکل حبابی که یک داستان بامزه‌ی کودکانه است، با تعریف کردن ماجرای دو خواهر شیطان و برادری پرشروشور، هم شما را می‌خنداند و سرگرم می‌کند، و هم چند نکته‌ی علمی جالب درباره‌ی نحوه‌ی شکل‌گیری حباب‌ها بهتان آموزش می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی مشکل حبابی چیست؟

مدت زیادی است که گریس می‌خواهد عضو انجمن حباب‌سازان شود. ولی خواهر بزرگ‌ترش جین که رئیس انجمن است، مدام مخالفت می‌کند. می‌پرسید چرا؟ خب، او و انجمن حباب‌سازان برای پذیرش اعضای جدید شروطی خاص و قوانینی سفت و سخت دارند. مثلاً یکی از این شروط و قوانین این است که عضو انجمن باید بتواند با آدامس حباب درست کند؛ کاری که گریس اصلاً از پسش برنمی‌آید. علاوه بر آن، مهم است حبابی که درست می‌شود، حتماً گرد، بزرگ و صورتی باشد و حالا حالاها هم نترکد.

می‌بینید؟ عضویت در انجمن حبابی اصلاً کار ساده‌ای نیست! جین هم آدمی نیست که اهل پارتی بازی باشد و به خاطر خواهرش، به اصول انجمن پشت کند. ولی گریس هم از آن دخترهای ول‌نکن و سمج است! او هر طور شده باید عضو انجمن خواهرش شود، وگرنه شب‌ها از کلافگی و غصه خوابش نمی‌برد! پس باید بیشتر و بیشتر تمرین کند. همینطور بیشتر و بیشتر و بیشتر...

حالا یک روز قشنگ و آفتابی‌ست. گریس برای خودش ول می‌گردد و پکر است که یکهو برادر بزرگش، تام را می‌بیند که نزدیک می‌شود. تام حال گریس را می‌پرسد، و وقتی می‌فهمد همه‌ی اینها زیر سر جین و انجمنش است، فکری به سرش می‌زند. می‌پرسید چه فکری؟ خب، جواب این سوال را خودتان باید با گوش دادن به کتاب صوتی مشکل حبابی (Bubble Trouble) به دست بیاورید.

نت گابریل (Nat Gabriel) در این اثر، ضمن فراهم ساختن اوقاتی بامزه و زیبا، ارزش دوستی و محبت را هم به مخاطبینش یادآور می‌شود. او همچنین، چنانچه در ابتدا گفتیم، چند نکته‌ی علمی بامزه را نیز یادِ مخاطبین خردسال خود خواهد داد.

درباره مجموعه علم همه چیز را حل می‌کند:

بچه‌ها با شنیدن یا خواندن کتاب‌های مجموعه‌ی علم همه چیز را حل می‌کند (Science Solves It) یاد می‌گیرند که همیشه کنجکاو باشند و مثل دانشمندان فکر کنند. تمامی تمرین‌ها و آزمایش‌هایی که در هریک از کتاب‌های این مجموعه وجود دارند، کنجکاوی بچه‌ها را برمی‌انگیزد و آن‌ها تشویق می‌کند که کارهای علمی انجام دهند. کودکان با شنیدن این داستان‌های جذاب در یک وضعیت هوشمندانه قرار می‌گیرند و ذهن کنجکاوشان فعال می‌شود.

کتاب صوتی مشکل حبابی مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر برای کودکان 5 تا 8 ساله نوشته شده است.

در بخشی از کتاب صوتی مشکل حبابی می‌شنویم:

فردای اون روز، مامان من و خواهرم رو صدا کرد تا برای خوردن ناهار به آشپزخونه بریم. تا اون موقع دیگه توی مغزم هم حباب داشتم. این شد که تصمیم گرفتم برای خنده هم که شده توی لیوانِ شیرم حباب درست کنم.

«جین اینجا رو نگاه کن! این حباب­‌ها دیرتر می‌­ترکن!»

«آره ولی به انداره­‌ی کافی دووم نمیارن. در ضمن...»

«می‌­دونم می­‌دونم. اون­ها صورتی نیستن.»

یکهو چیزی یادم اومد. به طبقه­‌ی بالا دویدم تا کیف جایزه­‌هایی که توی تولد دوست­ام جمع کرده و برای روز مبادا نگه داشته بودم رو پیدا کنم. دستگاه حباب سازم رو پیدا کردم، دسته­‌ش رو توی مخزن چرخوندم و بعد توی دایره­‌هاش فوت کردم. حباب‌­های ریز و زیبا به همه جای اتاق پرواز کردن!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
مشکل حبابی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مشکل حبابی
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشهربانو حسینی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مشکل حبابی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مشکل حبابی

برای دریافت کتاب صوتی مشکل حبابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.