معرفی و دانلود رایگان مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک

عکس جلد مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک
قیمت:
رایگان - 0€
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک

مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک نشریه ادبی ماهانه‌ای است که در هر یک از شماره‌های آن تاثیر داستان و کتاب بر زندگی و فرهنگ مردم مورد بررسی قرار می‌گیرد. هر یک از شماره‌های این مجله ادبیات ملل مختلفی را معرفی می‌کند و به تحلیل آثار مشهور آن منطقه خاص می‌پردازد. این مجله صوتی در روز شنبه اول هر ماه در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره مجله صوتی کتاب شنبه:

نفوذ کتاب‌ها و روایت‌ها بر روی تفکرات و عقاید جوامع به قدری زیاد است که شاید بتوان گفت آثار ادبی، بخش عمده‌ای از فرهنگ یک جامعه را شکل می‌دهند. اما این تأثیر از کجا می‌آید و کدام آثار ادبی بیشترین اثر را در روح و جان افراد گذاشته‌اند؟ خواندن و شنیدن بعضی از آثار، علاوه‌بر لذت ادبی و سرگرم شدن، عمقی بر نگرش‌های شما می‌بخشد و شاید حتی دیدگاه و جهان‌بینی‌تان را نسبت به جهان اطراف متحول سازد.

حال در شماره یک مجله صوتی کتاب شنبه درمورد شاعران شعر نوی ادبیات و تاثیر شعر در فرهنگ ایران صحبت شده است. در این شماره همچنین قطعات کوچک فلسفه و روایت‌هایی درمورد مصرف‌گرایی این روزها و اندیشه‌ی چند متفکر معاصر در این حوزه بررسی می‌شود.

در بخش‌های مختلف این مجله داستان کوتاه، روایت‌های داستانی، روایات مستند از زندگی روزمره، یادهای خاطره‌انگیز و معرفی فیلم و سریال و کتاب‌های ماه را می‌شنوید. لازم به ذکر است در این شماره جستارها و روایاتی از ادبیات سراسر جهان وجود دارند و فقط منحصر به شعر نوی ادبیات فارسی نیست.

مجله صوتی کتاب شنبه مناسب چه کسانی است؟

اگر به مجلات ادبی و داستانی و ناداستان‌ها علاقه دارید، از شنیدن این مجله صوتی لذت خواهید برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
50 دقیقه
بخش یک
49 دقیقه
بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابمجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک
نویسنده
گویندهگروه گویندگان
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های ادبیات جهان
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک

مهدیه قائمی
۱۴۰۱/۱۲/۱۰
پیشنهاد میکنم قبل از اینکه این کتاب بشنوید حتما کاغذ و قلم داشته باشید واقعا از این شماره لذت بردم به این میگن یک کل منسجم واقعی... دقیقا یک مجله که بهترین‌های هر قسمت برنامه رو معرفی می‌کند این قسمت با شعر نو شروع شد بهترین شعرا.. چند فیلم و تاتر خیلی عالی.. چند تیکه موسیقی.. گفتگو با خانم گلاب که آدینه... وااااای بهترین قسمتش شعر خوانی فریدون مشیری به دلم نشست خیلی زیاد و خیلی چیزهای عالی دیگه که در ذهنم نمونده😣دقیقا به خاطر همین باید کلمه به کلمه بنویسیم... خیلی لذت بخش هست مخصوصا اینکه رایگان میگیرم البته از ته دلم برای تهیه کننده آرزوی موفقیت میکنم و همچنین از گوینده‌های بسیار مجرب برنامه ممنونم به خاطر این همه لحظات خوب که به ما می‌بخشند... تشکر میکنم از کتابراه.... الهی همچنان برقرار باشید
سحر اندیشه
۱۴۰۱/۸/۱۶
من این شماره رو بیشتر از شماره‌ی قبلی (شماره صفر) پسندیدم.
کلیت این شماره بنظرم منسجم تر بود و با این که از بخش‌های بیشتر و متنوعی تشکیل شده، ولی انسجام کار حفظ شده.
در بخش دوم که تکه‌ای از یک داستان ایرانی جدید روایت شد باز هم به دلم ننشست و مثل شماره‌ی قبل، داستانی مبهم، تیره و کمی جدا از حال
و هوای کلی این شماره بود.
ممنون از فیلم‌ها و سریال‌ها و کتابهایی که معرفی شد که با اینکه همه‌ی حرف‌ها در یک شماره نمیگنجه، ولی تماشا و خواندن مواردی که پیشنهاد شد به رسیدن به درک عمیق تری از موضوع هر شماره کمک زیادی میکنه.
امیدوارم مثل این شماره، شماره‌ی بعدی هم کیفیت بهتری از شماره‌ی قبلیش داشته باشه.
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۹/۱۲
من با شماره‌های آخر کتاب شنبه شروع کردم و این شماره یک بعدا بهم هدیه شده، برای همین تحول را در شماره‌های آخر می‌بینیم. شماره‌های صفر و اول مسیر اولیه را طی کردند و جا برای پیشرفت بسیار دارند. ما در شماره‌های آخر روند تکامل کتاب صوتی شنبه را بهتر متوجه می‌شویم. کار گروهی این دو گوینده خوب و جذاب است و کشش برای کشف مطالب بعدی ایجاد می‌کند. مطالب این شماره مانند مطالب شماره‌های آتی، جدید و دلنشین نبود. من شنیدن کتاب شنبه را به زمان پیاده روی و ورزش معطوف کردم که واکنش‌های دو گوینده لحظات شادتری به زمان سلامتی وصل کند🤩😉
Monir Naghikhani
۱۴۰۱/۷/۱۰
بسیار عالی، افسوس که این روزها حال خوبی ندارم، کشورم‌در آشوب است، شعر آقای مشیری وصفی بود برای حالم، همچنین شعر آخر، همچنین داستان کوتاه که غمم را زیادتر کرد ومرا بیاد دورانی که دیگر هرگز تکرار نمیشود انداخت، بسیار سپاسگزارم از شما، به امید روزهای بهتر از حالا.
ام البنین سلطانی
۱۴۰۱/۸/۲۱
ارامشم بعد هرجلسه شیمی درمانی تکرار کتاب شنبه دمتون گرم
مرضیه ساجدی
۱۴۰۱/۱۲/۶
این شماره رو نپسندیدم. شماره‌های آخر خیلی جذاب تر هستند.
فرامرز جکسون
۱۴۰۱/۸/۹
برای رادیو خوبه
اما دانستنیهای خوبی داره
Mahsa Parsae
۱۴۰۱/۷/۲۵
جالبه و متفاوت چیزی شبیه به برنامه رادیویی
Ariobarzan narooii
۱۴۰۱/۷/۲۶
دم سازندگانش گرم خیلی خوب بود
سیمین صاحبی
۱۴۰۱/۷/۵
اطلاعات مفیدی گرفتم. عااالی....
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک

برای دریافت مجله صوتی کتاب شنبه - شماره یک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.