معرفی و دانلود PDF کتاب اصول شروع بازی شطرنج

عکس جلد کتاب اصول شروع بازی شطرنج
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اصول شروع بازی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اصول شروع بازی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول شروع بازی شطرنج

کتاب اصول شروع بازی شطرنج به قلم خلیل حسینی، با هدف آشنا کردن شما با مهم‌ترین قوانین و تکنیک‌های بازی جذاب شطرنج به رشته‌ی تحریر درآمده است.

شروع بازی شطرنج به نخستین مرحله از بازی گفته می‌شود که نیروها در موقعیت اولیه خود هستند و دو طرف آماده می‌شوند تا با استفاده از دانش گشایشی، چیدمان مد نظر خود را برای شروع نبرد به کار گیرند. در این مرحله از بازی، استانداردهای مشخصی برای گسترش نیروها با عنوان گشایش برای سفید (مانند گشایش رتی و اسپانیایی) و دفاع برای سیاه (مانند دفاع سیسیلی و فرانسه) تدوین شده است. بنابراین شما می‌توانید مطابق با سبک و سلیقه‌ شخصی خود، گشایش یا دفاعی را پیدا کنید و پس از دستیابی به دانش کافی، آن را به کار گیرید.

توجه کنید که تجهیز دانش شطرنجی به یک ابزار گشایشی اهمیت ویژه‌ای دارد؛ وگرنه در برخورد با یک حریفِ آگاه، مجبور خواهید شد پشت میز مسابقه وقت بسیاری را به انتخاب گزینه‌های گشایشی اختصاص دهید. این کتاب در حقیقت تلاشی است جهت معرفی اصولی که یک شطرنج‌باز کاربلد می‌بایست برای گذشتن موفق از مرحله نخست بازی بداند.

شما می‌توانید این کتاب را گامی فراتر از کتاب اصول بازی شطرنج تلقی کنید، چرا که درک مفاهیم ارائه شده به دانش و مهارت بیشتری نیاز دارد. همچنین در برخی از قسمت‌ها آزمون‌هایی ارائه شده که شما باید با استفاده از دانش خود پاسخ آن‌ها را پیدا کنید. البته پس از یک راهنمایی مختصر جواب درست در پایین همان صفحه درج شده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اصول شروع بازی شطرنج
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کیان نشر
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴۶
زبانفارسی
شابک978-964-7552-53-0
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اصول شروع بازی شطرنج

ذوالفقار برقی
۱۴۰۱/۲/۲۶
ازتلاش شمادرراستای تعالی ورزش فکری وسالم شطرنج صمیمانه تشکروقدرانیم راباافتخارابرازمیدارم. بامیدکارهایجدیدتان درترکیبات پیشرفته، مهندس ذوالفقار برقی
Khosro Jalalmanesh
۱۴۰۰/۲/۲۹
خیلی خوب بود از آقای خلیل حسینی که در این رشته فعالیت خوبی دارند باید تشکر کرد.
Milad Salehi
۱۴۰۱/۶/۲۳
در کلیات خوب بود مناسب مبتدیان
سپنتا سعادت
۱۴۰۱/۵/۲۵
کتاب بسیار سودمند و خوب
محمدنوید شریف
۱۴۰۱/۱/۶
خیلی عالی مرسی از نویسنده کتاب
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب اصول شروع بازی شطرنج

برای دریافت کتاب اصول شروع بازی شطرنج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.