معرفی و دانلود کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی: مسیر زندگی و اهدافتان را پیدا کنید

عکس جلد کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی: مسیر زندگی و اهدافتان را پیدا کنید
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی: مسیر زندگی و اهدافتان را پیدا کنید

هر کسی در زندگی برای خودش هدفی دارد، و به اعتقاد اپرا وینفری در کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی وظیفه‌ی واقعی ما در زندگی این است که بفهمیم چه کسی هستیم، چه کسی قرار است بشویم، و چگونه می‌توانیم به خود ایده‌آلمان تبدیل شویم. می‌پرسید چگونه؟ کافی است این کتاب صوتی را برای شنیدن انتخاب کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی

اپرا وینفری (Oprah Winfrey) مجری و تهیه‌کننده‌ی سرشناس آمریکایی در کتاب اخیر خود با عنوان روشن کردن مسیر زندگی (The Path Made Clear) آنچه را که برای عمق بخشیدن به نگرش و اندیشه ضروری است، با شما به اشتراک می‌گذارد. او در این کتاب تنها به ارائه‌ی چارچوبی برای ایجاد یک زندگی موفق بسنده نمی‌کند؛ بلکه درصدد آن است که به شما بیاموزد چگونه زندگی معناداری بسازید.

زندگی بدون هدف برای انسانِ اندیشمند ممکن نیست. هدف برای او در رأس هرم نیازهای اولیه و در کنار احتیاجاتی همچون آب و غذا و هوا و پوشاک قرار دارد. او هر لحظه مانند جویباری به سوی مقصود خود در جریان و حرکت است. زیرا رکود و یک جا ماندن زلال بودن را از او می‌گیرد. حال سؤال اینجاست که چگونه می‌توان در زندگی هدفمند بود؟ آیا همه‌ی اهداف ارزشمند هستند؟ چطور می‌توانیم در مسیر رسیدن به هدف خود رودخانه‌وار جاری بمانیم؟

ده فصل این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند که نقاط عطف مهم در مسیر خودیابی را بشناسید و آنچه را که واقعاً برای رسیدن به رضایت شخصی به آن نیاز دارید، به دست آورید. همچنین با شنیدن این کتاب و به کار بستن راهکارهای نویسنده‌ی موفق آن می‌توانید در تشخیص راه‌های انحرافی و بی‌راهه از مسیر اصلی موفقیت خبره شوید.

اپرا در هر فصل از این کتاب درس‌های کلیدی و داستان‌های شخصی خود را که به تعیین بهترین مسیر برای زندگی به او کمک کرده، با شما به اشتراک می‌گذارد. سپس خرد و بینش افراد برجسته را در طیف گسترده‌ای از زمینه‌های گوناگون گرد هم می‌آورد و خوانندگان را ترغیب می‌کند تا به این پرسش اساسی بیندیشند که قرار است در دنیا چه کاری انجام دهند و چگونه باید آن را با اشتیاق و تمرکز دنبال کنند. او به سراغ چهره‌های مشهور و موفقی همچون برن براون، لین مانوئل میراندا، الیزابت گیلبرت، جی زی و الن دی جنرس می‌رود و بهترین درس‌های آنان را از سفرهای خود به سوی زندگی هدفمند با شما به اشتراک می‌گذارد.

گیسو ناصری این کتاب را به فارسی ترجمه کرده و نشر ماه‌آوا آن را در قالب کتاب صوتی تهیه نموده است.

کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به کتاب‌های حوزه‌ی خودسازی و خودیاری علاقه‌مند هستید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با اپرا وینفری بیشتر آشنا شویم

این نویسنده، هنرپیشه، مجری و تهیه‌کننده‌ی سرشناس آمریکایی که در سال 1954 در می‌سی‌سی‌پی متولد شد. او در سال‌های نوجوانی به‌عنوان گزارشگر در رادیو مشغول به کار شد و تحصیلات خود را در رشته‌ی هنرهای نمایشی در دانشگاه تنسی تکمیل کرد. اپرا یکی از مشهورترین و موفق‌ترین مجریان تلویزیون در سراسر جهان است و در زمینه‌ی نیکوکاری هم فعالیت‌های ارزشمند بی‌شماری دارد. «بزرگ‌ترین خیّر سیاه‌پوست در تاریخ آمریکا» لقبی است که به این زن نامدار داده‌اند. «چه بر تو گذشته است؟» و «از این مطمئنم» عناوین دیگر آثار اپرا وینفری هستند.

جوایز و افتخارات اپرا وینفری

  • دریافت مدال آزادی ریاست‌جمهوری
  • برنده جایزه‌ی بشردوستانه ژان هرشولت
  • نامزد جایزه‌ی اسکار بهترین فیلم برای فیلم «سلما»
  • دریافت مدرک دکترای افتخاری از دانشگاه هاروارد
  • کاندیدای جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «رنگ ارغوانی»
  • کاندیدای جایزه‌ی گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم «رنگ ارغوانی»

در بخشی از کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی می‌شنویم

من به تصادف و اتفاق اعتقادی ندارم. بلکه معتقدم نظمی الهی به شکلی اسرارآمیز در زندگی‌مان وجود دارد. یکی از بزرگ‌ترین لذت‌های من در این است پای صحبت کسی بنشینم که از تجربیاتش می‌گوید و به آن لحظه رسیده است که ناگهان بگوید: «یافتم!» در آن هنگام در چشمان آن فرد درخشش خاصی می‌بینم که معنای درک معنای کامل زندگی است. به‌خصوص وقتی این شناخت باعث تغییر مسیر زندگی‌اش شده باشد.

امیدم در آغاز هر مصاحبه و گفت‌وگویی که با مردم دارم این است که به قلب آن‌ها وسعت ببخشم تا فضای کافی برای آموختن ایجاد شود. این کار را می‌کنم چون ندای درونی‌ام همیشه مرا به تعلیم و پرورش فراخوانده است. تعلیم و آموزش به دیگران در رأس تمام عادت‌هایی است که در خودم پرورش داده و تقویت کرده‌ام. درست انگار که این مهارت مادرزاد و از ابتدا با من بوده است. این موضوع را حتی زمانی هم که دختربچه‌ای بیش نبودم و در حیاط خانه‌ی مادربزرگم با بچه‌های فامیل مدرسه‌بازی می‌کردم و می‌کوشیدم هجی کردن اسامی سخت انجیل را به آن‌ها بیاموزم احساس می‌کردم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
یک: بذرها
۲۵ دقیقه
دو: ریشه‌ها
۲۴ دقیقه
سه: نجواها
۳۳ دقیقه
چهار: ابرها
۳۲ دقیقه
پنج: ترسیم
۱۵ دقیقه
شش: جاده
۲۵ دقیقه
هفت: صعود
۱۷ دقیقه
هشت: اهدا
۲۷ دقیقه
نه: پاداش
۲۴ دقیقه
ده: خانه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی: مسیر زندگی و اهدافتان را پیدا کنید
نویسنده
مترجمگیسو ناصری
گویندهبهناز بستاندوست
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی

راحیل 👩‍🏫
۱۴۰۱/۹/۶
اصلا خوب نبود!!! فکرمیکردم صحبت‌های خود خانم اپرا هست. اما انگار بیشتر صحبت‌های مهمانان برنامشون و اسامیِ اونها بود که اکثرشون هنر پیشه هستند، که خیلی خسته کننده و پراکنده بود برام. صدای گوینده هم چندان دوست نداشتم. خوشحالم که کتاب چاپی این رو نخریدم.
Davood Zolghadr
۱۴۰۱/۸/۱۹
سالها دنبال این کتاب بودم که بتونم بزبان فارسی گیرش بیارم اون موقع فقط یه بخش خیلی کوچیکی ازش رو شنیده بودم الآن انگار به تمام خواسته هام رسیدم ممنونم ازکتابراه
Z
۱۴۰۱/۸/۲۸
نویسنده در مورد پیدا کردن هدف زندگی و گوش سپردن به نجواهای درون و شادی حقیقی از زبان افراد موفق صحبت میکند.
اکرم رحمانی
۱۴۰۱/۱۰/۴
فکر کردم کتاب بهتر باشه.. ولی تا میومدم ارتباط بگیرم سریع مطلب بعدی می‌رفت
بیتا
۱۴۰۱/۹/۱۸
به نظرم کتابی بود که ذهنیت منو رشد داد
ارزش گوش دادن رو داشت
احسان عبدی صفا
۱۴۰۱/۱۱/۶
خیلی عالیه پیشنهاد میکنم به همه
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی

برای دریافت کتاب صوتی روشن کردن مسیر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.