معرفی و دانلود کتاب صوتی جادو برای فروش

عکس جلد کتاب صوتی جادو برای فروش
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادو برای فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادو برای فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادو برای فروش

کتاب صوتی جادو برای فروش نوشته‌ی کاری کلیکارد، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی مغازه‌ای جادویی است که همه چیز در آن به فروش می‌رسد.

موضوع کتاب صوتی جادو برای فروش (Magic For Sale) چیست؟

در زمان‌های دور در شهری قدیمی، مغازه­‌ای عجیب و غریب بود که همه چیز در آن وجود داشت، چیزهایی مانند اژدهای خشک شده، قالیچه پرنده، کوتوله‌های فروشی، هیولاهای مهربان و... . این مغازه چیزهای جادویی می‌فروخت که همیشه هم بی‌دردسر نبودند.

کتاب صوتی جادو برای فروش مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های فانتزی هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی جادو برای فروش می‌شنویم:

این رو گفت و خودش رو روی یک تابوت انداخت، لبش رو جلو آورد و بغض کرد. جورجی گفت: "هی، حالا که من نمی‌تونم بیرون برم، بهت کمک می‌کنم تا همه چیز رو بنویسی. بزار ببینم، پوزه‌ی هیولای چرخ شده کجاست؟"

با هم از روی لیست خوندن و شمردن: روح محافظ، عروسک، معجون، جادوها، کتاب‌های معمای مخصوصِ آروم کردن ابولحول‌ها، سوپِ بدبو با چشم‌های خوشمزه‌ی توش، چندتا اژدهای خیلی گنده، انگشترهایی که قدت رو بلند می‌کنن، تار عنکبوت‌هایی که دیوارت رو خوشگل می‌کنن، فلوتی که صداهای ترسناک درمیاره، زرهی که روش پوستِ اژدها داره، یک جغدِ بزرگ و سخنگو، یک کتاب پر از جادو، پای یک غولِ بیریخت و پرمو، یک وزغ با زگیل‌های گنده، یک زامبی که هیچوقت نمی‌گنده، کارتِ فال و گوی آرزوها، یک روح برای دور کردنِ غریبه‌ها، نقشه‌ی پناهگاه دزدای دریا، غول یخ زده‌ی مرده، آب دهنِ اژدهای غذا خورده، دستبدهایی که از دندونِ جن ساخته‌شده بودن، قبرهای آماده و با گُل تزئین شده...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
جادو برای فروش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادو برای فروش
نویسنده
مترجمصادق مولودی
گویندهنرگس داغمه چی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادو برای فروش

برای دریافت کتاب صوتی جادو برای فروش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.