معرفی و دانلود کتاب صوتی درون مغز دروکر

عکس جلد کتاب صوتی درون مغز دروکر
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درون مغز دروکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درون مغز دروکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی درون مغز دروکر

کتاب صوتی درون مغز دروکر اثر جفری کرامز، چشم‌اندازی جدید از دیدگاه‌های این متفکر برجسته را به نمایش می‌گذارد و به همه نقطه نظرهای دروکر در زمینه رهبری، استراتژی، نوآوری، اثربخشی شخصی و بسیاری از موضوعات دیگر در این اثر اشاره شده است.

پیتر دروکر (Peter Drucker) یکی از بزرگ‌ترین متخصصان مدیریت است و او را بنیان‌گذار مدیریت مدرن می‌دانند. قبل از آنکه دروکر به صورت جدی وارد دنیای مدیریت شود، شغل‌های مختلفی از جمله کار در یک شرکت بازرگانی نخ و پارچه، روزنامه‌نگاری و تحقیقات صنعتی را تجربه کرد و معمولاً کسانی که زندگی او را روایت می‌کنند این تعدد مشاغل و تجربیات را در نگاه باز او به حوزه‌های مختلف کسب و کار موثر می‌دانند.

کتاب درون مغز دروکر (Inside Druckers brain) را آقای کرامز با موضوع مدیریت و موفقیت نوشته است. همین موضوع باعث افزایش جذابیت این اثر شده است، زیرا به ایده‌ها و نظرات آقای دروکر یکی از بزرگترین نویسندگان حوزه مدیریت می‌پردازد. بدین ترتیب می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای افرادی باشد که می‌خواهند مدیریت کسب و کار خود را بر عهده بگیرند.

آقای جفری کرامز (Krames ‏‫‬‭‎Jeffrey A.‬) در این کتاب صوتی نکات بسیار ارزشمندی را بیان نموده، که نیاز است به آن‌ها عمل شود تا فردی تبدیل به یک مدیر لایق بشود. هر فردی بتواند وظایفی که بر عهده وی بوده را به خوبی و بی‌نقص انجام دهد، می‌تواند به عنوان فردی موفق شناخته شود. از این رو باید برای رسیدن به هدف خود تلاش بیشتری بکند. بدین ترتیب تلاش و پشتکار می‌توانند از گزینه‌های اصلی برای تبدیل شدن به فردی موفق در انجام امور مدیرتی باشند. از این رو برای این کار باید اراده‌ای محکم و استوار داشت، تا در صورت بروز مشکلاتی بر سر راه، با قدرت مسیر موفقیت را طی نمود.

فردی که می‌خواهد مدیر لایق و شایسته‌ای باشد، باید وظایف خود را به خوبی شناخته و آن‌ها را نیز به درستی انجام بدهد. از جمله وظایف مدیریت یک سازمان می‌توان به برنامه‌ریزی، سازماندهی، رهبری، هماهنگی و کنترل اشاره نمود. هر کدام از این وظایف نیازمند داشتن تخصص و مهارت در کار خود بوده، زیرا با انجام غلط هر کدام از این وظایف، ممکن است یک شرکت و یا سازمان به نابودی برسد. زیرا تصمیماتی که مدیریت یک مجموعه می‌گیرد بسیار مهم و حائز اهمیت است.

نوآوری و خلاقیت یکی دیگر از وظایفی بوده که برای مدیریت فردی بر یک مجموعه نیاز بوده، مثلا مدیریت یک شرکت صنعتی باید برای فروش و بازاریابی شرکت خود ایده‌های نو و خلاقانه داشته باشد، بدین ترتیب می‌تواند میزان فروش شرکت خود را افزایش دهد. انتخاب اطرافیان و همکاران نیز یکی از وظایف مدیریت هر سازمان بوده، که اگر به درستی انجام شود، بسیاری از مشکلات برطرف می‌شوند، زیرا یک تیم قدرتمند به راحتی می‌تواند هر مشکلی را از سر راه بردارد.

جفری کرامز نویسنده‌ای آمریکایی بود که توانست بیش از 1000 کتاب، مقاله و مجله را در مورد موفقیت در کسب و کار به بازار عرضه نماید. او در روزنامه های معتبر آمریکایی نیز مطالبی را به چاپ رسانده است. کتاب‌های کرامز به بیش از 36 زبان دنیا ترجمه شده، که نشان از اهمیت آن‌ها و همچنین استقبال بی‌نظیر از آن‌ها دارد. جفری کرامز در شرکت‌های بسیار معتبری به عنوان مدیر بازاریابی فعالیت داشته، که توانسته سیستم فروش آن شرکت‌ها را متحول نماید. کتاب‌های کرامز اغلب در حوزه مدیریت، موفقیت و کسب و کار بوده، از این رو مخاطب‌های بسیار زیادی دارند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۶ دقیقه
درون مغز دروکر
۱۹ دقیقه
فصل اول - فرصت مناسب
۲۰ دقیقه
فصل دوم - اجرا اول و همیشه
۲۶ دقیقه
فصل سوم - درهای شکسته‌ی دستشویی
۲۹ دقیقه
فصل چهارم - از بیرون به درون
۲۶ دقیقه
فصل پنجم - وقتی اشخاص با استعداد فطری کمیاب می‌شوند
۲۹ دقیقه
فصل ششم - ایده آل جفرسونی
۲۴ دقیقه
فصل هفتم - جز فردا همه را حذف کنید
۱۹ دقیقه
فصل هشتم - تپجه به نقاط قوت
۲۰ دقیقه
فصل نهم - عامل تعیین کننده
۲۱ دقیقه
فصل دهم - نظر دروکر درباره جک ولش
۲۰ دقیقه
فصل یازدهم - تصمیم درباره مرگ و زندگی
۲۶ دقیقه
فصل دوازدهم - دروکر استراتژیک
۳۰ دقیقه
فصل سیزدهم - چهارمین انقلاب اطلاعات
۱۵ دقیقه
فصل چهاردهم - مهمترین کار رهبری
۲۶ دقیقه
فصل پانزدهم - مختصری درباره نوآوری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی درون مغز دروکر
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهمنوچهر زنده دل
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی درون مغز دروکر

behzad astreki
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نظر شخصی من اینه که نویسنده از شخصیت دروکر سو استفاده کرده!!! ولی در کل آموزنده است..
Ramin Nikan
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
اصلا ارتباط برقرار نکردم چون کس دیگه از زبان دروکر صحبت میکنه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی درون مغز دروکر

برای دریافت کتاب صوتی درون مغز دروکر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.