معرفی و دانلود کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار

عکس جلد کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار

کتاب صوتی مدیر وقت شناس و هدف دار اثر کن بلانچارد و استیو گاتری، در قالب داستانی زیبا و جذاب به شما می‌آموزد که چگونه با بهترین شیوه بر تاخیرها پیروز شوید.

راهکارهای موجود در کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار (‎The on time on target manager) درباره‌ی چگونگی غلبه بر تاخیر، مدیریت موفق، تشخیص اولویت‌ها و نیز بهبود کیفیت، مربوط به از دست ندادن فرصت‌ها و دوری از تنش است.

داستان این کتاب درباره‌ی شخصی است که فرصت‌های طلایی شغلی خود را از دست رفته می‌بیند، ولی یک هشدار تکان دهنده و به موقع موجب بیداری او و انتخاب مسیر درست، در امور شغلی و زندگی شخصی‌اش می‌شود و در نهایت به این نتیجه می‌رسد که عامل پیشرفت انسان‌ها تنها نظم است. داشتن مهارت مدیریت زمان با صراحت و برخلاف تصور معمول به اثبات این مسئله می‌پردازد که مهم‌ترین عامل حیاتی در پیشرفت شغلی و زندگی روزانه انسان‌ها واژه‌ای به نام نظم و احساس تعهد نسبت به وظایف و مسئولیت‌های سپرده شده است.

در بعضی مواقع شما هم با خود فکر کرده‌اید که چگونه بعضی انسان‌هایی که از هوش بالایی برخوردارند، پیشرفت قابل توجهی در زندگی خود نداشتند، باید بدانید که تنها افراد باهوش در زندگی موفق نمی‌شوند و باید در زندگی مدیریت کردن را آموخت. فرصت‌های مهم کاری را به دلیل به تعویق انداختن از دست ندهید، اولویت‌ها را درست تشخیص دهید. خلاصه این که این کتاب کلیدی برای بهبود کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا از تنش خود و همکاران‌تان بکاهید.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از درخشان‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های زیادی در این حیطه دارد. یکی از آثار او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به 37 زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از 13 میلیون نسخه به فروش رفته است.

در قسمتی از کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار می‌شنویم:

آقای باب، مدیر شرکت آلگالون میکرو، صبح یک روز دوشنبه، زودتر از معمول از خواب برمی‌خیزد. او همیشه ساعتش را برای 6 صبح کوک می‌کند تا فرصت نیم ساعت قدم زدن در کنار دریاچه نزدیک منزلش را داشته باشد. از آنجایی که قرار است ساعت 7/5 در یک جلسه، صبحانه را با رئیس خود، آقای دِیو صرف کند، ساعت 5/5 یعنی نیم ساعت زودتر از معمول با صدای زنگ ساعت بیدار می‌شود.

باب در مورد جلسه امروز خود کمی نگران است، آیا واقعاً آرزوی دیرینه‌اش، یعنی ارتقاء از مدیریت گروه به مدیریت تیم، تحقق می‌یابد و یا جلسه به بحث‌های ناخواسته در مورد مسائل جزئی گذشته کشیده خواهد شد.

به هر حال، او نیم ساعت زودتر از همیشه، رخت خوابش را ترک کرد تا بتواند هم فرصت پیاده روی را داشته باشد و هم به موقع در جلسه حاضر شود. باب پس از پیاده‌روی، دوش گرفت و ادکلن (عطر) دلخواه خود را زد سپس لباس پوشید و کروات جدیدش را به گردن آویخت. از وجود گره احمقانه کروات در رنج و عذاب بود، او عادت به کروات زدن نداشت زیرا پوشیدن لباس راحت، در کار تجارت، عادی و مرسوم است و به همین دلیل چند سالی بود که کروات نزده بود. ساعت گران قیمت و دقیق سوئیسی‌اش را بست و به آن نگاهی کرد. آه! زمان با چه سرعتی می‌گذرد. مثل اینکه پوشیدن لباس، بیش از زمانیکه فکرش را می‌کرد، وقت گرفته بود. باب با خود گفت عیب ندارد، کمی سریع‌تر رانندگی می‌کنم تا زمان تلف شده جبران شود.

PDA (پیجر)، رایانه دستی (Note Book) و لپ‌تاپ (رایانه کیفی) خود را برداشت و سوار ماشینش شد. به ساعت خود و ساعت ماشین نگاه کرد آه! هنوز عقب هستم، بهتر است زنگی به دِیو بزنم. وقتی به چراغ قرمز رسید، داخل کیف رایانه را وارسی کرد، PDA (پیجر) را برداشت و پس از پیدا کردن شماره آقای رئیس، تلفن زد. صدایی از آنسوی خط بگوش رسید. دیو هستم. «دیو، من باب هستم کمی دیر می‌آیم. آیا هنوز در رستوران هستید؟»، «بله هستم، تا همین حالا، 15 دقیقه تأخیر کرده‌اید.»

باب گفت: می‌دانم، ولی توی ترافیک هستم، گرچه او می‌دانست که این موقع روز، ترافیک چندانی وجود ندارد، ولی مطمئن بود اگر باقی کارها به موقع انجام شود چشم‌پوشی از این تأخیر امکان‌پذیر خواهد بود، لذا ادامه داد: «هرچه سریع‌تر خودم را می‌رسانم.»، «بسیار خوب، مثل اینکه تمام روز را اینجا منتظر شما خواهم بود.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۳ دقیقه
درباره نویسندگان
۷ دقیقه
مقدمه نویسنده
۱۰ دقیقه
فصل یک - تاخیر برای یک قرار بسیار مهم
۸ دقیقه
فصل دو - در جهت تغییر
۱۱ دقیقه
فصل سه - اولین حرف پی
۶ دقیقه
فصل چهار - اولین آزمایش
۱۵ دقیقه
فصل پنج - عدم پذیرش
۴ دقیقه
فصل شش - حرف پی دوم
۱۸ دقیقه
فصل هفت - سند حقوق - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل هفت - سند حقوق - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل هشت - غرق در تفکر
۶ دقیقه
فصل نه - به هر حال، این الفبای چه کسی است
۹ دقیقه
فصل ده - شبی دیگر در تفکر
۵ دقیقه
فصل یازده - دیگر از این چیزها نیست
۱۳ دقیقه
فصل دوازده - سر وقت، سر هدف
۳ دقیقه
فصل سیزده - راه حل عالی
۶ دقیقه
سخن آخر - یک یادداشت از طرف نویسندگان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار
نویسنده،
مترجمعلیرضا جواهری
گویندهفرهاد اتقیایی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار

مرتضی حسن زاده
۱۳۹۸/۵/۲۱
قبل از خرید نمونه رو بشنوید! روان و دلنشین نیست، مقطع و بریده بریده است و اجازه نمیده رو مطلب متمرکز بشید
Ramin Nikan
۱۳۹۸/۷/۲۵
من خیلی از این کتاب و اصولی که آموزش میداد استفاده کردم
Amir M
۱۳۹۸/۶/۲۸
عالی واقعا کتاب قشنگیه که با داستان ترکیب شده
Mary Abasi
۱۴۰۰/۱/۱۶
خیلی خوب بود پیشنهادش میکنم
Aliraza Bayat
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
واقعا عالی و مفید هست
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار

برای دریافت کتاب صوتی مدیر وقت‌شناس و هدف‌دار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.