معرفی و دانلود کتاب صوتی خودت باش دختر

عکس جلد کتاب صوتی خودت باش دختر
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خودت باش دختر

ریچل هالیس در کتاب صوتی خودت باش دختر، ضمن در میان گذاشتن تجارب خود از زنانگی تمام اهتمامش را به کار گرفته تا نشان دهد که هیچ‌کس جز خودتان مسئول خوشبختی شما نیست. او به شما کمک می‌کند تا از دروغ گفتن به خود دست بکشید. چرا که اگر دروغ‌هایی را که بر سر راهتان وجود دارد شناسایی نکنید، تلاش برای خوشبختی بیهوده‌ترین کار دنیا خواهد بود. گفتنی‌ست اثر حاضر در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز و آمازون قرار دارد.

درباره کتاب صوتی خودت باش دختر:

ما تنها یک بار به دنیا می‌آییم و یک بار شانس زیستن داریم؛ زندگی همه‌ روزی به پایان می‌رسد؛ از این رو شیوه‌ی برخورد با مسائل و چالش‌ها و نحوه‌ی زیستن زندگی از اهمیتی غیرقابل انکار برخوردار است. ریچل هالیس (Rachel Hollis) در کتاب صوتی خودت باش دختر (Girl wash your face) گام‌به‌گام همراه شماست تا بتوانید مسئولیت زندگیتان را خود بر عهده بگیرید و تجربه زیسته‌ی بهتری را برای خود رقم بزنید.

دیگر قرار نیست خود را دست کم بگیرید و به کمتر از آنچه که سزاوارش هستید، قانع شوید. با گوش سپردن به این اثر صوتی یاد می‌گیرید که به عنوان یک زن به جسم و روح خود احترام بگذارید و به جای سرکوب کردن احساساتتان آن‌ها را بروز دهید. فارغ از تمامی عوامل بیرونی که می‌توانند خوشی را از زندگی شما بربایند، هیچکس به اندازه‌ی خود شما نمی‌تواند بخت خوش یا بد را برایتان رقم بزند. تنها کافی‌ست از دروغ گفتن به خود و از شنیدن دروغ‌هایی که جامعه به شما می‌گوید دست بردارید و مسیر تحقق رویاهاتان را پی بگیرید.

قرار نیست با شنیدن کتاب خودت باش دختر یک شبه تمام زندگی‌تان زیرورو شود و تغییری استثنایی رقم بخورد. بلکه، با مطالعه‌ی این اثر وارد یک پروسه‌ی طولانی مدت خواهید شد که قرار است در آن از یکسری روش‌ها و تکنیک‌های ویژه بهره ببرید و ابزاری ذهنی و کارآمد برای مواجهه با مشکلات بیابید.

هالیس این کتاب کم‌نظیر را بر اساس تجارب خود به رشته‌ی تحریر درآورده و همین امر باعث شده تا به ثمربخش بودن آن بیش از پیش ایمان بیاوریم. گفتنی‌ست کتاب حاضر از پرفروش‌ترین و پرخواستارترین آثار غیرداستانی در سالیان اخیر است.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی خودت باش دختر:

- قرار گرفتن در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز
- قرار گرفتن در لیست پرفروش‌های آمازون
- نامزد بهترین کتاب غیرداستانی از سوی کاربران گودریدز
- قرار گرفتن در فهرستی با عنوان «کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد»

نکوداشت‌های کتاب صوتی خودت باش دختر:

- مملو از توصیه‌هایی سرراست و کارا. (Goodreads)
- گرمابخش و سرگرم‌کننده. (amazon)
- کتابی برای آن دسته از زنانی که احساس‌ می‌کنند در مسیر تحقق بخشیدن به رویاهایشان با مانع مواجه شده‌اند. (Publishers Weekly)
- ریچل هالیس در این نخستین کتاب غیرداستانی‌اش نشان داده که می‌تواند مربی‌ای برای خوب زندگی کردن باشد. (Jessica Honegger)

کتاب صوتی خودت باش دختر مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودسازی و موفقیت علاقه دارید، از کتاب صوتی خودت باش دختر لذت خواهید برد.

با ریچل هالیس آشنا شویم:

ریچارد هالیس به سال 1983، در خانواده‌ای از هر لحاظ متوسط به دنیا آمد. پس از اتمام دوران دبیرستان برای جستجوی کار به لس‌آنجلس رفت و به استخدام شرکت Miramax درآمد. ریچل هالیس این روزها یکی از محبوب‌ترین نویسندگان در حیطه‌ی مسائل زنان به شمار می‌رود. آثار وی، از جمله کتاب پرفروش و محبوب دختر جان خودت باش، مخاطبینی گسترده در سراسر جهان داشته و بر زندگی بسیاری از مخاطبین جوان خود اثری مثبت و سازنده گذاشته است. عمده‌ترین موضوع مورد توجه ریچل هالیس، مشکلات زنان در جوامع امروزی‌ست. هالیس ساده و صمیمی می‌نویسد و از تکرار مطالب کلیشه‌ای که در دیگر کتاب‌های انگیزشی به وفور یافت می‌شود، به طور جدی پرهیز می‌کند. آثار او قبل از هر چیز، برگرفته از زندگی شخصی و تجربیاتی‌ست که خودش به عنوان یک زن جوان در جامعه داشته است.

از کتاب‌های اوست: «شرمنده نباش دختر، دختر جان خودت باش، اصلاً انتظارشو نداشتم.»

جملات برگزیده از ریچل هالیس:

- زندگی نباید به معنای زنده بودن باشد، بلکه باید به معنای زندگی کردن باشد.
- تو مسئول آدمی هستی که خواهی شد.
- اجازه ندهید ترس از اشتباه کردن روی تصمیمات شما تاثیر بگذارد.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی خودت باش دختر:

- زن‌ها یکدیگر را قضاوت می‌کنند.
- دنبال نقاط مشترک یک‌دیگر باشیم نه تفاوت‌هایمان.
- کلمات سنگینی می‌کند، دانستنش قلبم را به درد می‌آورد.
- در مورد شکست‌هایی که می‌خورید با خودتان رو راست باشید.
- همان‌طور که سخت کار می‌کنید دنبال لحظات خوش هم بگردید.
- گوش نکردن به حرف مردم مخصوصا متخصصین جسارت می‌خواهد.
- اصلا زندگی شما نباید شبیه زندگی دیگران باشد، بلکه باید حاصل اندیشه‌ها و تلاش‌های خودتان باشد.
- مدتی دوری از محیط کار شما را شارژ خواهد کرد و به شما انرژی لازم برای رویارویی با اتفاقات غیر منتظره را خواهد داد.
- هیچ‌چیز ماندنی نیست فقط به خاطر یک فصل بد در زندگی‌تان، فصل‌های بعدی زندگی‌تان را خراب نکنید.
- اگر شما هر بار بی‌وقفه قول‌هایی بدهید و حرف‌هایی بزنید ولی هر بار عهد شکنی کنید مثل این است که فقط حرف زده‌اید.

در بخشی از کتاب صوتی خودت باش دختر می‌شنویم:

اولین باری که او را دیدم عاشقش شدم. دوست داشتن او برای من بس است. در آن لحظه متوجه این موضوع نشدم، اما این حس به وضوح در ذهنم باقی مانده است. برای راهنمایی شخصی که ساعت 11 با رئیسم قرار ملاقات داشت به لابی رفتم. تنها یک مرد آن جا ایستاده بود. پشتش به من بود. دست‌هایش را توی جیب‌هایش کرده بود و بند کیف چرمی‌اش روی دوشش آویزان بود. در ابتدا به کیفش توجه کردم. یادم است به این فکر می‌کردم که چقدر بامزه است. این آدم لباس رسمی پوشیده اما به جای سامسونت از کیف چرمی استفاده می‌کند.

در همان حال که به سمتش می‌رفتم گفتم ببخشید شما برای ملاقات با کوین تشریف آورده‌اید؟ در ذهنم انگار با حرکت آهسته به سمتم چرخید. تصویر اولین باری که صورتش را دیدم در ذهنم مانده است. به رویم لبخند زد و دستش را برای دست دادن به سمتم دراز کرد. تا آن لحظه همه چیز را در حرکت آهسته دیدم بعد از آن انگار همه چیز به حالت عادی برگشت. اتفاقی داشت در من رخ می‌داد. هم ترسیده و هم هیجان‌زده شده بودم. او از من بزرگ‌تر بود و کلا از سرم هم زیادتر بود. فکری داشت ذهنم را می‌خورد اما شاید... همان شاید کار خودش را کرد. کنجکاوی‌ام از بین نمی‌رفت. وحشت‌زده به خودم گفتم کاش لباسی بهتر از یک لباس دامن دار مشکی و تیشرت جذب پوشیده بودم.

آن روز اولین روزی نبود که با او صحبت می‌کردم. او اغلب برای صحبت با رئیسم تماس می‌گرفت. این اولین باری بود که رو در رو با او صحبت می‌کردم. قبل از آن نمی‌دانستم که او چه شکلی است یا اگر بخواهم دقیق بگویم چقدر خوش تیپ و خوش قیافه است. این را هم نمی‌دانستم که چطور یک رابطه کاری به سرعت می‌تواند به چیزی شبیه عشوه‌گری تبدیل شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی کتاب
۱۸ دقیقه
پیشگفتار
۲۲ دقیقه
فصل یک
۲۱ دقیقه
فصل دو
۳۳ دقیقه
فصل سه
۲۳ دقیقه
فصل چهار
۲۰ دقیقه
فصل پنج
۴۷ دقیقه
فصل شش
۶ دقیقه
فصل هفت
۲۰ دقیقه
فصل هشت
۳۴ دقیقه
فصل نه
۲۳ دقیقه
فصل ده
۳۰ دقیقه
فصل یازده
۲۳ دقیقه
فصل دوازده
۲۴ دقیقه
فصل سیزده
۱۸ دقیقه
فصل چهارده
۱۷ دقیقه
فصل پانزده
۳۷ دقیقه
فصل شانزده
۳۱ دقیقه
فصل هفده
۲۵ دقیقه
فصل هجده
۱۹ دقیقه
فصل نوزده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خودت باش دختر
نویسنده
مترجمسهی تقدیری
گویندهساقی گل پور
ناشر چاپیانتشارات تحول
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خودت باش دختر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خودت باش دختر

برای دریافت کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.