معرفی و دانلود کتاب صوتی گربه روح

عکس جلد کتاب صوتی گربه روح
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه روح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه روح

کتاب صوتی گربه روح نوشته‌ی ایو بانتینگ، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی روح گربه‌ا‌ی به نام ملوان کوچک است که سال‌های بسیاری در فانوس دریایی شهر پرت کریک کار کرده بود.

موضوع کتاب صوتی گربه روح (Ghost Cat) چیست؟

آیا تاکنون داستانی را شنیده‌اید که یک روح برایتان آن را تعریف کرده باشد؟ شاید از خود بپرسید روح‌ها که نمی‌توانند داستان تعریف کنند؟ اما در این داستان اتفاق می‌افتد، در این داستان یک گربه که روح است چند سال کنار همکارش خانم مگی مک‌کالن، در فانوس دریایی شهر پرت کریک کار کرده است. اما زمانی که مرگش رسید و مرد، تصمیم گرفت دوستش را هیچ‌وقت ترک نکند و تا ابد در کنار او بماند. حالا گربه روح، چیزهای عجیبی را دیده است که می‌خواهد تمام آن‌ها را تعریف کند.

کتاب صوتی گربه روح مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی برای کودکانی لذت‌بخش است که دوست عزیزی را از دست داده‌اند و می‌خواهند خاطرات خوب او را با دیگران شریک شوند.

در قسمتی از کتاب صوتی گربه روح می‌شنویم:

اما صدای باد و طوفان و باز و بسته شدن پنجره‌­ها اونقدر زیاد بود که دخترک فریادهای خاله‌­اش رو نمی‌شنید. من که گوش‌‌های قوی و حساسی داشتم، با شنیدنِ صدای دوستم، با عجله به طرفِ پله­‌ها دوییدم و وقتی پیشش رسیدم، خودم رو آشکار کردم. برای اینکه کمی مگی رو آروم کنم، صورتم رو روی پیشونیش گذاشتم.

بخاطرِ اینکه خودم نمی‌تونستم اون رو بلند کنم، مجبور بودم سیسی رو بیارم و تنها راهِ حل هم این بود که دخترک بتونه من رو ببینه. مگی میدونست که چه نقشه­‌ای توی ذهنمه، ولی چون چاره­ی دیگه­‌ای نداشتیم، مخالفتی نکرد. پس به سرعت به‌ طرفِ شومینه دوییدم تا سیسی رو خبر کنم.

واکنشِ دخترک از دیدنِ من کمی متفاوت بود. اون اصلا نترسید و فقط گفت که نمی‌دونست خاله­‌ش یک گربه داره. بالاخره هرطور شده به سیسی فهموندم که دنبالِ من راه بیفته و از پله­‌ها بالا بیاد. فقط چند پله بالا اومد تا تونست صدای مگی رو بشنوه و برای کمک به­‌طرفش بدووه. وقتی به کنارِ خانومِ مک­کالن رسید، تلاش کرد اون رو بلند کنه و از پله­‌ها پایین ببره، اما مگی مخالفت کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
گربه روح

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گربه روح
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهسامان قلیچ خانی، مهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گربه روح

سارا قدسی مآب
۱۴۰۰/۷/۱۰
مرضوع داستان خوب بود.. ولی پسرمن بعدازشنیدن داستان ترسیدوحس بدی پیداکرد.
alireza mousavi
۱۳۹۹/۳/۱۴
عالی با آهنگ زیبا و داستانی قشنگ ممنون از کتاب
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گربه روح

برای دریافت کتاب صوتی گربه روح و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.