معرفی و دانلود کتاب صوتی غلبه بر شیطان

عکس جلد کتاب صوتی غلبه بر شیطان
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر شیطان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر شیطان

آیا می‌دانید مهم‌ترین مانع انسان برای رسیدن به اهدافش چیست؟ ناپلئون هیل در کتاب صوتی غلبه بر شیطان، پاسخ این سؤال را در قالب مصاحبه‌ای با این نیروی پلید یا همان نیمه تاریک وجود به شما می‌دهد. با شنیدن این کتاب اسرار رسیدن به موفقیت و آزادی را درمی‌یابید و با غلبه یافتن بر نیروهای تاریک درون خود، مسیر خوشبختی را هموار می‌سازید.

درباره کتاب صوتی غلبه بر شیطان:

اگر یک روز به شما بگویند می‌توانید یک ساعت با شیطان ملاقات کنید و با او حرف بزنید، چه به او می‌گفتید؟ آیا تمام تنبلی‌ها و گناهان خود را به گردنش می‌انداختید و سعی می‌کردید او را از میدان به در کنید؟ آیا اصلاً اجازه می‌دادید سخن بگوید و از خود دفاع کند؟

دکتر ناپلئون هیل، مشهورترین نویسنده در زمینۀ کتاب‌های خودیاری، به این فرض جامهٔ حقیقت پوشانده و با شیطان مصاحبه کرده و نتیجهٔ آن را در کتاب غلبه بر شیطان (Outwitting the devil) با شما به اشتراک گذاشته است. او پیش از این در کتاب مشهور و پرفروش خود به اسم «بیندیشید و ثروتمند شوید» به شما کمک کرد تا از بحران‌های زندگی بیرون بیایید و به موفقیت برسید.

مهم نیست بدانید آیا هیل در این کتاب واقعاً با شیطان مصاحبه کرده یا تنها ساخته تخیلات او است. باید گفت این شگرد اصلی نویسنده است که در اکثر کتاب‌هایش آن را به کار می‌برد و از تکنیک مصاحبه در نگارش آن‌ها استفاده می‌کند. موضوع مهم این است که او در قالب این مصاحبه شما را به تفکر وامی‌دارد و تشویق‌تان می‌کند که در زندگی خود تغییرات مثبتی ایجاد کنید.

هدف او از نوشتن این کتاب، بیان فلسفه و رازهای موفقیت فردی خودش بود که موجب سعادتش شده‌اند. پس اگر دچار رخوت و منفی‌نگری شده‌اید و دوست دارید به‌سوی آیندهٔ روشنی گام بردارید، شنیدن این کتاب می‌تواند کمک زیادی به شما کند. کتاب صوتی غلبه بر شیطان همچنین این پیام مهم را به شما می‌رساند که تا زمانی که بر ترس‌هایتان غلبه نکنید و جلوی چیره شدن آن‌ها را نگیرید، نمی‌توانید هدفمند زندگی کنید.

هیل عقیده دارد عمیق‌ترین موانع ما برای رسیدن به اهداف شخصی چیزهایی مثل ترس، تعلل، عصبانیت و حسادت هستند. درواقع می‌توان گفت این عوامل به‌عنوان ابزار شیطان در زندگی‌مان عمل می‌کنند و ما را به تباهی می‌کشانند. او در کتاب حاضر با معرفی هفت اصل کاربردی به شما کمک می‌کند که بر این موانع پیروز شوید و در مسیر درست موفقیت گام بردارید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی غلبه بر شیطان:

- ناپلئون هیل یکی از متفکران بزرگ و بانفوذ آمریکا بود که امروزه نیز تأثیر بسیار زیادی دارد. این کتاب نشان می‌دهد که چگونه ترس و عدم اعت ماد می‌تواند شما را از دستیابی به موفقیت بازدارد. (استیو فوربز - مدیر انتشاراتی آمریکایی)

- چه زمان خوبی برای انتشار این شاهکار است! یادداشت‌های شارون لچتر بر این کتاب، نبوغ واقعی غلبه بر شیطان را نشان می‌دهد و به ما کمک می‌کند تا ما بر ترس‌هایی که مانع موفقیتمان می‌شوند غلبه کنیم. (هاروی ماکای - نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز)

- آموزه‌های هیل اغلب در ذهن خوانندگان امروزی با رفاه همراه است. اما حقیقت را باید گفت. او تفکرات خود را درباره «اصول نحوه زندگی» با جهان در میان گذاشته است. (مایکل بی. بکویت - نویسنده و بنیان‌گذار مرکز معنوی بین‌المللی آگاپه)

کتاب صوتی غلبه بر شیطان مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های حوزهٔ موفقیت و خودیاری علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی مفید می‌تواند برای شما لذت‌بخش باشد.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده برجسته در سال 1883 و در ویرجینیا متولد شد. او در نوجوانی به‌عنوان گزارشگر روزنامه فعالیت شغلی خود را آغاز کرد و مدتی نگذشت که نوشته‌های وی توجه «رابرت تیلور»، مالک روزنامۀ تیلور را جلب کرد. ناپلئون هیل (Napoleon Hill) توسط این فرد برای نوشتن مقالات استخدام شد و همان زمان در دانشکدۀ حقوق دانشگاه جرج‌تاون ثبت‌نام کرد.

وی در سال 1908 به مصاحبه با اندرو کارنگی پرداخت و انجام این مصاحبۀ سه‌ساعته سه روز طول کشید. کارنگی حین این مصاحبه، فکر سامان دادن نخستین فلسفۀ موفقیت شخصی جهان را بر اساس اصول کامیابی به هیل منتقل کرد. بیست سال بعد از مصاحبۀ هیل با کارنگی بود که کتاب هشت جلدی «قانون کامیابی» را در سال 1928 به رشتۀ تحریر درآورد.

این نویسنده توانا در سال 1937، کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» را نوشت که به پرفروش‌ترین کتاب خودیاری تاریخ تبدیل شد و هنوز هم میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش می‌رسد. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به «شاه کلید ثروت»، «توانمندی و پیروزی با اندیشه» و «دینامیت موفقیت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر شیطان می‌شنویم:

پرسش: اگر این اعترافات تو، جناب شیطان، درست در همینجا متوقف میشد، بیانه‌هایت مسکوت می‌ماند. اما خوشبختانه از آن جا که میلیون‌ها نفر از قربانیان تو با این اعترافات به رهایی می‌رسند، مصاحبه را ادامه می‌دهیم تا وقتی که من را مجهز به سلاحی کنی که بتوانم از سلطه‌ای که تو بر انسان به واسطهٔ ترس‌ها و خرافه‌هایش داری، ممانعت کنم.

عالینجاب به خاطر داشته باش اعترافات تو تازه شروع شده. بعد از اینکه تو را به توضیح و تفصیل شیوه‌هایی واداشتم که با آن‌ها انسان را کنترل می‌کنی، وادارت می‌کنم شیوه‌هایی را نشان دهی که با آن کنترل تو بر ارادهٔ انسان باطل می‌شود. درست است که آنقدر عمر نمی‌کنم که تو را شکست دهم. اما جملات و کلمات منتشر شده‌ای که از خود به جا می‌گذارم، نامیرا هستند؛ چراکه حامل حقیقت‌اند.

تو از مخالفت هیچ فردی نمیترسی؛ چراکه یقین داری زودگذر است. اما چیزی که از آن می‌ترسی حقیقت است. تو از حقیقت می‌ترسی و نه چیز دیگر. به این خاطر که حقیقت چیزی است که آهسته و پیوسته به انسان نعمت آزادی از هرگونه ترس را می‌بخشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴۶ دقیقه
سخنی با شنوندگان / اولین ملاقات من با اندرو کارنگی
۲۹ دقیقه
شانس زندگی‌ام را نجات می‌دهد
۳۷ دقیقه
دنیای جدیدی بر من گشوده می‌شود
۳۵ دقیقه
مصاحبه ‌ای عجیب با شیطان
۴۸ دقیقه
بی ‌ثباتی شیطانی
۴۵ دقیقه
اعترافات ادامه می ‌یابد
۳۵ دقیقه
ریتم هیپنوتیزمی
۳۱ دقیقه
بذر ترس/ قطعیت هدف
۴۶ دقیقه
تحصیلات و مذهب
۲۷ دقیقه
خویشتن ‌داری
۳۵ دقیقه
درس ‌گرفتن از سختی‌‌ها
۴۳ دقیقه
محیط، زمان، هماهنگی و احتیاط
۲۰ دقیقه
خلاصۀ کتاب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غلبه بر شیطان
نویسنده
مترجمپوپک گل بالا
گویندهامیر فرحان نیا، نسرین رضایی
ناشر چاپیبنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غلبه بر شیطان

محید حسنی
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
این کتاب قبل از تاسیس کمپانی اینتل و آی بی‌ام نوشته شده! پس چگونه داستانی از این دو کمپانی وجود دارد؟
سال تاسیس اینتل: ١٩٨٩
سال نوشتن کتاب: ١٩٣٧
سال مرگ ناپلئون هیل: ١٩٧٠
زینب رزاقی
۱۴۰۱/۶/۲۲
یکی دیگر از آثار بی‌نظیر و بسیار ارزشمند ناپلئون هیل عزیز که به شناخت نیرویی درونی که با موفقیت‌های شخصی و اجتماعی هر انسانی مقابله میکند و ضمن شناخت عملکرد آن به راهکارهای برای غلبه بر آن می‌پردازد.
Elham Sadat Wahidi
۱۴۰۱/۸/۳
این کتاب عالیه، حتما توصیه میشه بخونید، شمارو با خودتون آشنا میکنه و میگه ک باید به کی گوش بدید و کی راهنمای زندگی شماست
سید مصطفی زارعی
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
کتاب خوبی بود و بسیاری از فریب‌های ذهن رو توضیح داد، در مجموع نکات مهم و قابل استفاده‌ای داشت
Mahdiye Rezai
۱۴۰۱/۷/۲۵
این کتاب و دوست داشتم بیان متفاوتی داشت ارزش گوش کردن و انجام تمرینات و داره
عباس محمدی
۱۴۰۱/۱۱/۶
عالیه، لازمه با تأمل و تمرکز مطالعه بشه.
صادق سلمانی
۱۴۰۱/۹/۴
فقط دو درصد میتونن درک کنن که چیه
حامد کارخانه
۱۴۰۱/۳/۲۵
فوق العاده است شک نکنید مطالعه کنید و لذت ببرید
لیلا ناصری
۱۴۰۱/۱/۱۳
خیلی خوبه، راحت میشه به کارات برسی و گوش بدید
A B
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
بسیار کتاب ارزشمند و مفیدی است به همه توصیه میکنم که بخونن
azita palizdan
۱۴۰۰/۸/۱۳
فوق العاده هست، ممنون از این بزرگ مرد، روحشون شاد.
پرند پاک
۱۴۰۱/۳/۳۰
عالیه پیشنهادش میکنم
محمدامین شکاری
۱۴۰۰/۸/۱۶
واقعا کتاب تاثیرگذاریه
مهدی معینی
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
کتابی خوب وآموزنده
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غلبه بر شیطان

برای دریافت کتاب صوتی غلبه بر شیطان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.