معرفی و دانلود کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی

عکس جلد کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی

کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی اثر برایان تریسی، دربردانده‌ی روش‌های مدیریت زمان و راهکارهایی است که موفق‌ترین و شادترین افراد جامعه با عملی کردن آن‌ها توانسته‌اند به جایگاه‌های والایی برسند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و راوی نو تولید شده است.

برنامه‌‌ریزی و دانستن تکنیک مدیریت زمان یکی از عوامل موفقیت در کسب و کار است. با کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی (Master Your Time, Master Your life)، مجموعه‌ای از بهترین موارد استفاده از زمان و اصول مدیریت زمان را می‌آموزید که تاکنون کشف شده‌اند. مدیریت کردن زمان به شما یادآوری می‌کند که زمان ارزشمندترین دارایی‌ست و نمی‌توان آن را پس‌انداز کرد یا زمان از دست رفته را بازگرداند.

اگر روش‌ها و راهکارهای ارائه شده در این کتاب را عملی کنید، بر روی زمان و زندگی‌تان کنترل کاملی به‌ دست می‌آورید، شما می‌توانید در طول یک سال یا دو سال آینده نسبت به افرادی که طی چندین سال و یا حتی در طول عمر خود قدری موفقیت کسب کرده‌اند به موفقیت‌های بسیار بیشتری دست یابید.

به دلیل رشد انفجارگونه‌ی اطلاعات، تکنولوژی و رقابت؛ آهنگ تغییر آن‌قدر شتاب‌دار شده که احتمالاً ظرفیت شما بسیار بسیار کمتر از آن است که بتوانید پابه‌پای آن، به همراه آن به پیش بروید. امروزه محتاج آن هستیم که درباره زمان و به ویژه انواع مختلف زمان، فکر تازه‌ای بنماییم. اگر می‌خواهید از تمام کارهایی که انجام می‌دهید بهترین نتیجه را بگیرید باید متوجه باشید که برای هر یک از کارها و مسئولیت‌هایتان لازم است راهبرد زمانی متفاوتی در پیش بگیرید.

برای تنظیم اهداف و تصمیم‌گیری درباره این‌که در زندگی واقعاً چه می‌خواهید به یک نوع زمان احتیاج دارید و نوع دیگری از زمان را هم برای تنظیم اولویت‌ها، تمرکز بر روی امور بسیار باارزش و انجام کارها نیاز دارید. شما برای تعامل با دیگران، برقراری ارتباط با آنان، مذاکره و مدیریت به یک نوع زمان احتیاج دارید و برای بودن با خانواده و مهم‌ترین خویشاوندان‌تان به نوع دیگری از زمان نیازمند هستید. غالباً انواع مختلف زمان شبیه به روغن و آب هستند که به خوبی با یکدیگر مخلوط نمی‌شوند. اگر سعی کنید که در یک حوزه اشتباه، نوع اشتباهی از زمان را بکار ببرید منجر به سرخوردگی، شکست و بی‌نتیجه بودن می‌گردد.

کیفیت زندگی شما عمدتاً به وسیله کیفیت مدیریت زمان توسط شما تعیین می‌گردد. اما مدیریت زمان واقعاً همان مدیریت شخصی و مدیریت زندگی است. مدیریت خودتان است. اگر شما وقت و زمان‌تان را به نحو مناسبی کنترل ننمایید، کنترل هرچیز دیگری برایتان دشوار است. خوشبختانه، غنی‌ترین و موفق‌ترین شخص در جهان در هر روز همان بیست‌وچهار ساعت را در اختیار دارد که شما دارید. تفاوت بین افراد موفق و افراد ناموفق در این است که افراد موفق گاهی اوقات پتانسیل کمتر و فرصت‌های کمتری دارند اما غالباً خیلی بیشتر از دیگران توفیق انجام کار پیدا می‌کنند زیرا از وقت و زمان خود با روش‌های بهتر و سودمندتری استفاده می‌برند.

باارزش‌ترین دارایی مادی شما توان درآمدزایی شما یا قابلیت نیل به نتایجی است که مردم بابت انجام آن‌ها به شما پول پرداخت می‌کنند. مجدداً بایستی گفت که این قابلیت تا حدّ زیادی از روی چگونگی استفاده شما از وقت و زمان خودتان در هنگامی که کار می‌کنید و هم‌چنین در قبل و بعد از کار کردن شما مشخص می‌شود. روش تفکری که در مورد زمان دارید و روش‌های متعدد احتمالی که می‌توانید عمدتاً از وقت و زمان‌تان استفاده کنید اثربخشی و کیفیت هر قسمت از زندگی‌تان را معیّن می‌سازد.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری و سخنرانی برجسته و خوش‌نام است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی از قبیل اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب نوشته است که اکثر کتاب‌هایش به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و فروش بسیار بالایی را نیز رقم زده‌اند. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

جملات برگزیده کتاب تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی:

- مبدأ غنا در فکر و ذهن است. ثروت نیز در ایده است نه در پول.
- تفکر؛ منشأ اصلی ثروت، موفقیت، منفعت مادی، اکتشافات بزرگ و اختراعات و همه پیشرفت‌ها است.
- آیا برای زندگی ارزش قائلید؟ پس زمان را هدر ندهید، زمان همین بندوبساط ساده‌ای است که زندگی از آن‌ها ساخته شده است.
- هنگامی که به زندگی گذشته خود بنگرید ملاحظه خواهید کرد که اوقات برجسته و اوقاتی که در آن‌ها واقعاً زندگی کرده‌اید اوقاتی بوده‌اند که کارهایتان را در آن‌ها در هاله‌ای از عشق انجام داده‌اید.
- ظرفیت و قدرت، دو موهبتی هستند که به ما اعطا شده‌اند تا بتوانیم تصاویر مطلوب را در درون خود خلق کنیم و آن‌گاه بطور خودکار، برگردان آن‌ها را در محیط اطراف خود در جهان خارج مشاهده نماییم.
- شخصی که هر روز صبح برنامه کارهای آن روز را طرح‌ریزی می‌کند و تا رسیدن به نتیجه ادامه می‌دهد ریسمان پیچ‌ در پیچی را دنبال می‌کند که راهنمای او در کشاکش زندگی به غایت سردرگم زمانه است.

در بخشی از کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی می‌شنویم:

روش بزرگی وجود دارد که به مدت بیش از سه دهه زندگی مرا تغییر داده است. این روش بدین‌گونه است: هر ژانویه که می‌آید برنامه استراحت و تقویم تعطیلات خود را برای سالی که شروع شده است برنامه ریزی کنید. روزهای استراحت خود را که در هر هفته دارید با نشانه‌ای دالّ بر استراحت مشخص کنید، تعطیلات دو و سه روزه و یک هفته‌ای و دو هفته‌ای خود را معلوم نمایید. سپس برای تعطیلات مزبور تماس بگیرید و آن‌ها را با یک بیعانه غیرقابل استرداد تثبیت کنید. وقتی یک ودیعه غیرقابل برگشت پرداخت نمودید دیگر متعهد هستید. به ندرت پیش می‌آید که شما تعطیلاتی را از دست بدهید که برای آن پیش‌پرداختی ارائه کرده‌اید.

من و همسرم هر ساله در کریسمس به‌اتفاق خانواده به‌مدت سه هفته به هاوایی می‌رویم. مجتمعی که در آن اقامت می‌کنیم بسیار پرطرفدار است و در خلال دسامبر و ژانویه همه واحدهای آن رزرو شده‌اند. به‌همین دلیل مسئولین مجتمع برای نگه داشتن واحدی که آن را می‌خواهید در تاریخ پنجم ژانویه به یک حساب سپرده به‌صورت امانت احتیاج دارند که نصف مبلغ قابل‌پرداخت را در اول آوریل و بقیه مبلغ را به‌طور کامل در اول ژوئن برداشت کنند. این وجوهات پرداخت‌شده قابل برگشت نیستند. در طول مدت سی سال هیچ‌وقت برای ما و خانواده ما پیش نیامد که این تعطیلات و تفریح را از دست بدهیم. حتی یک روز آن هم از دستمان نرفت. مطمئن هستم که درباره شما نیز وضع بدین‌گونه خواهد بود.

اوقات استراحت و تفریح قسمتی از مهم‌ترین اوقات زندگی شما هستند. بسیاری از بهترین ایده‌های شما، ایده‌هایی که با آن‌ها موفق و حتی ثروتمند می‌شوید پس از گذراندن مدتی استراحت کامل فیزیکی و روحی در تعطیلات به سراغ شما می‌آیند. به دست آوردن و دست و پا کردن یک فرصت تمدد اعصاب و استراحت کامل یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین موارد استفاده از زمان است و فقط همین موارد است که تفاوت را ایجاد می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
44 دقیقه
فصل اول: برنامه‌ریزی راهبردی و زمان مناسب برای تنظیم اهداف
40 دقیقه
فصل دوم: اوقات سازنده و مولّد و انجام کار بیشتر
25 دقیقه
فصل سوم: وقت مناسب برای افزایش حقوق
14 دقیقه
فصل چهارم: اوقات آزاد
31 دقیقه
فصل پنجم: اوقات انجام کار
43 دقیقه
فصل ششم: اوقات خلاقیت
25 دقیقه
فصل هفتم: اوقات حل مسئله و تصمیم‌گیری
36 دقیقه
فصل هشتم: وقت مردم و خانواده
35 دقیقه
فصل نهم: اوقات استراحت و تمدّد اعصاب
21 دقیقه
فصل دهم: وقت سکوت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی
نویسنده
مترجمفریدون تازه زاده
گویندهسلمان ظاهری
ناشر چاپیانتشارات آرون
ناشر صوتی راوی نو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی

behzad astreki
۱۳۹۹/۱/۲۰
برایان تریسی در این کتاب به نسبت به دیگر آثارش خیلی دقیق و خلاصه اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین مطالب نیل به موفقیت رو بیان کرده.. من تقریبا ۳۲ کتاب صوتیشو توی اکانتم دارم ولی میتونم بگم این برای برنامه ریزی دقیق‌ترین هست البته بعد از قورباقه را قورت بده و شایدم بهتر از اون... برای من که خیلی کاربردی بود👆💘
Alireza Hamidian
۱۴۰۰/۳/۱۶
کتاب خوب و جالبی بود درباره محتوا بنظر من ۶۰ درصد مطالب مربوط به افراد کارمند و مشغول در سازمان و ادرات بود و درواقع روشی برای بهتر شدن در تمام جنبه‌های کاری و زندگی را اموزش داده بود.
اما ۴۰ درصد بقیه مطالب مربوط به بقیه افراد جامعه بود و نکات مفید و مهمی را ذکر کردند.
ماریان مهر
۱۳۹۸/۵/۱۴
من همیشه فکر میکردم که تریسی یه همه کاره وهیچ کاره است واسه همین اصلأ نمیخواستم ازش چیزی بخونماما وقتی از سر بی‌حوصلگی و ناچاری این کتاب رو خوندم نظرم عوض شد. تاحالا دو بار خوندمش و نکته برداری هم کردم
Alireza Jafarzadeh
۱۳۹۹/۱/۲۳
آقا تو رو خدا در فصل چهارم کلمه‌ی بایر رو بایرن نگید، اون شرکت اسمش بایره نه بایرن! ولی صدای گوینده بسیار خوبه و من لذت میبرم از گوش دادن بهش. مرسی از شما. 🙏🙏
فرزانه قیومی
۱۴۰۰/۵/۲۴
عالی و بی نظیر واقعا برای هر برنامه ریزی لازمه
باید با دقت خونده بشه حتی چندین بار خونده بشه
مثلا ماهی یکبار نیاز هست
چون به عملکرد بهتر شما کمک میکنه
دانیال شعبانی
۱۴۰۰/۶/۱۹
جز بی نظییییر‌ترین کتابهای زندگیم بود.
اکیدا توصیه میکنم دانش اموزان معلمان و مدیران کسب و کار این کتاب رو بخونن یا فایل صوتیشو گوش کنن
نیما شوکتی
۱۳۹۹/۵/۱۱
کتاب خوبی در زمینه استفاده بهتر از وقت خصوصا در محیط کار در جهت افزایش بهره وری کاری با گویندگی خوب و دلنشین
ali shah
۱۳۹۹/۱/۸
کتاب خوبیه نکاتی رو میگه که تقریبا. همه. مسدونیم ولی پراکنده است اما تو این کتاب خیلی دقیق و تنظیم شده کنار هم امدن
زیبا طارمی
۱۳۹۹/۶/۲۲
کتاب‌های برایان تریسی هردفعه که گوش میدم یه چیز جدید میفهمم
سعید نیک روش
۱۳۹۹/۵/۲
دوستان واقعا کتاب بسیار عالی هست من که راضی هستم. ضمناً صداگذاری عالیه.
Zahra Torabi
۱۳۹۸/۸/۲۵
کتاب صوتی خیلی خوبیه پیشنهاد میکنم حتما گوش بدین و اینکه صدای گوینده بسیار زیباست 👌
مهناز صادقی
۱۴۰۲/۱/۲
کتاب بسیار عالی و کاربردی بود. برخی از نکات مهم رو باید نت برداری کرد که کارایی بیشتری داشته باشند.
فاطمه جواهریان
۱۳۹۸/۳/۱۹
خیلی خیلی تند صحبت میشه و ذهن از درک مطلب جا میمونه
Sama S
۱۳۹۸/۲/۱۵
گوینده خیلی خوبی داشت و کتاب ارزشمندی بود ممنون از کتابراه
ندا پارسایی
۱۴۰۰/۷/۶
این کتاب برایان تریسی فوق العاده کاربردی است. ممنون از کتابراه
مشاهده همه نظرات 35

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی

برای دریافت کتاب صوتی تسلط بر زمان یعنی تسلط کامل بر زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.