معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم

عکس جلد کتاب صوتی قدرت من هستم
قیمت:
۲۴۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم

جول اوستین در کتاب صوتی قدرت من هستم، به صورت کامل درباره قدرت کلام و "من هستم"‌هایی که بر زبان می‌آوریم صحبت کرده است. چرا که من هستم‌هایی که از زبان شما بیرون می‌آید، موفقیت و یا شکست را برای شما به ارمغان می‌آورند. این کتاب در سال 2015 به چاپ رسید و تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های جول اوستین شد.

جول اوستین در کتاب قدرت من هستم (The Power of I Am) تمام تلاش خود را می‌کند که به خواننده این پیام را برساند که هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار دهد، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت کرده‌ است. آنچه‌ که بعد از این دو واژه‌ی ساده می‌آید، مشخص می‌کند که شما چه طور زندگی خواهید کرد و هر آن چیزی که بعد از «من هستم» قرار می‌دهید، در واقع دارید دعوت‌نامه‌ای برایش می‌نویسید.

خداوند می‌گوید «تو شاهکار من هستی»، به جای این‌که دائم از خودتان بد بگویید، جرات داشته باشید و صبح که از خواب بیدار می‌شوید بگویید، من یک شاهکار هستم، خداوند قادر از روح خود در من دمیده است، به یاد داشته باشید آن‌چه بعد از من هستم بگویید، می‌آید و دنبال شما می‌گردد، اگر چیز‌های درست را به زندگی خود دعوت کنید، خالق جهان نفس خود را به سوی شما می‌دمد، حالا ایمان داشته و اعلام کنید که بر هر مشکلی چیره خواهید شد، بر هر دشمنی پیروز خواهید شد، و به همان چیزی تبدیل خواهید شد که خداوند شما را خلق کرده است تا بدان تبدیل شوید.

جول اوستین (Joel Osteen) در سال ۱۹۶۳ در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی‌های او به طور متوسط ۷ میلیون بیننده در طول یک هفته و ۲۰ میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می‌شود. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ در لیست ۱۰ انسان تاثیرگذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت من هستم می‌شنویم:

«ما در دام کلمات زبان خود گرفتار می‌شویم»، در دام افتادن به معنی «گرفتار شدن» است. کلمات شما می‌توانند شما را به دام اندازند. آن‌چه می‌گویید می‌تواند شما را زمین بزند و نگذارد که به حداکثر توان خود دست پیدا کنید. شما در دام تفکرات خود گرفتار نخواهید شد. تفکرات منفی به سراغ همه‌ی ما می‌آیند. اما زمانی که آن‌ها را به زبان می‌آورید، به آن‌ها زندگی بخشیده‌اید. در این هنگام است که آن‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند. اگر بگویید «دیگر هرگز تناسب اندام خود را به دست نمی‌آورم»، برگشتن به اندام متناسب سخت‌تر خواهد شد. شما خودتان کار را سخت‌تر کرده‌اید. زمانی که می‌گویید «هرگز اتفاق خوبی برایم رخ نخواهد داد»، خودتان جلوی اتفاق خوبی که برایتان مقدر شده است را می‌گیرید. اگر بگویید «من آن‌قدر‌ها با استعداد نیستم. من شخصیت خوبی ندارم»، حد وسط بودن را به سوی خود دعوت کرده‌اید، حد وسط بودن محدوده‌ی زندگی شما را مشخص خواهد کرد. زمانی که افکار منفی به سراغتان می‌آیند، کلید موفقیت این است که هرگز آن‌ها را به زبان نرانید. اگر آن فکر‌‌ها را به زبان نیاورید، در نطفه خواهند مرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۸ دقیقه
فصل اول: قدرتٍ "من هستم"
۴۱ دقیقه
فصل دوم: مثبت گرا باشید یا اینکه کاملا ساکت باشید
۳۳ دقیقه
فصل سوم: همان را بگویید
۲۹ دقیقه
فصل چهارم: جذب کننده برکت و فراوانی
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: من آزاد هستم
۲۷ دقیقه
فصل ششم: من ارزشمند هستم؛ بدانید چه کسی هستید
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: من شاهکار خلقت هستم؛ خود را شاهکار بدانید
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: من خشنود هستم؛ زندگی رضایت بخش
۲۲ دقیقه
فصل نهم: من راضی هستم؛ از آن کسی که هستید راضی باشید
۳۰ دقیقه
فصل دهم: من پیروز هستم زیر پایتان است
۳۰ دقیقه
فصل یازدهم: من ثروتمند هستم؛ ذهنیت پر برکت داشته باشید
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم: من هدفمند هستم؛ زمان را تحت کنترل درآورید
۲۹ دقیقه
فصل سیزدهم: من مصمم هستم؛ نعمت پایان دهنده
۲۸ دقیقه
فصل چهاردهم: من قدرتمند هستم؛ شما از پس کارها برخواهید آمد
۲۱ دقیقه
فصل پانزدهم: من صبور هستم؛ خداوند به شما نظر داشته است
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم: من بخشوده هستم، به زمان بندی خداوند اعتماد کنید
۱۳ دقیقه
فصل هفدهم: من حفاظت شده هستم؛ خداوند انسان‌های دارای عیب را دوست دارد
۲۲ دقیقه
فصل هجدهم: من محافظت شده هستم؛ کارتان تمام است
۲۵ دقیقه
فصل نوزدهم: من سخاوتمند هستم؛ خودتان معجزه شوید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت من هستم
نویسنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت من هستم

بهروز ریگی
۱۳۹۷/۶/۲۱
تمام اتفاقات زندگی ما بسته به نوع باورهای ماست، برای تغییر باور بهترین راه تکرار جمله‌ها و عبارات تاکیدی مثبته، این کتاب سرشار. از باورهای مثبت و جملات انگیزشیه، به نظرم کسی روزی نیم ساعت به مدت یکماه این فایل‌ها رو گوش بده یا بخونه، صددرصد مسیر زندگیش به سمت موفقیت و خوشبختی جریان پیدا میکنه
Drfatemehfe E
۱۳۹۷/۸/۵
کتاب عالیه و مهمتر از اون گوینده س که خیلی عالی تمام جملاتو جوری بیان میکنه که حس کلمات منتقل میشه
آدم حس میکنه خود جول اوستین داره صحبت میکنه: )
شهرزاد حبیب زاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
سبک این کتاب طورى نیست بخواهید ١ روزه همه رو گوش بدین، پیشنهاد میکنم هر روز فقط ٢٠ دقیقه بهش توجه کنید و از صمیم قلب باورش کنید، تا ٣ هفته بعد تغییرات مثبت رو به وضوح میبینید. ممنون از جول اوستین، مهبد قناعت پیشه و کتابراه ❤️❤️❤️
Reza A
۱۴۰۰/۱/۱۰
بی انصاف هستیم، نسبت به همه‌ی الطاف الهی، حتما باید یک تلنگری زده بشه تا متوجه خدا باشیم، خدای خوبی‌ها، خدای بخشنده، خدای بسیار مهربان، این کتاب یک سیلی محکم به من بود که بیدار شم، دور و برم رو نگاه کنم بهتر نگاه کنم، امید داشته باشم و هیچ وقت برای بهتر زندگی کردن دیر نیست.
اینکه این کتاب محتوای
بسیار کارآمدی داره شکی نیست، ولی صدای دلنشین آقای مهبد قناعت پیشه که با آرامش جملات رو ادا میکنن به همراه موسیقی، درک جملات رو دو چندان کرده، و ازشون کمال تشکر را دارم، سپاس فراوان از آقای جول اوستین عزیز که امید رو با قلم زیباشون به بهترین نحو بیان کردن و در آخر از کتابراه که این بستر رو فراهم کردن تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم تشکر میکنم، توصیه میکنم به مخاطبانی که روحیه بدی دارن و نسبت به ادامه‌ی زندگی ناامید هستن، دوستانی که اضطراب و استرس دارن و دچار شرایط بد زندگی هستن این کتاب رو حتما به صورت صوتی گوش بدن... 🌹 🌹 🌹 خدایا شکرت
علیرضا رحمان زاده
۱۳۹۹/۸/۸
با سلام و عرضِ ادب و احترام. بدون مقدمه میگم که: بیش از آنچه که فکر کنید این کتاب مفیده!!! نه فقط مفیده؛ بلکه شنیدن مطالب این کتاب واقعا" واجبه؛ واجب!!! من سالهاست که کتابهای موفقیت رو میخونم. سالهاست! ولی همیشه یک مجهولی در ذهنم وجود داشت که نمیتونستم به ایده آل خواسته هام برسم!!! پازل دانسته‌ها و معلوماتم تکمیل نمیشد!!! تا اینکه این کتاب رو گوش کردم!!! با گوش دادن به این کتاب، هم مجهول گمشده‌ی من معلوم شد و هم پازل معلوماتم کامل شد!!! این کتاب، خیلی خیلی خیلی خوبه!. عالیه! آگاهی از مطالب این کتاب واقعا جزو واجباته!!! جدا" به همه توصیه میکنم که این کتاب رو گوش بدن. در ضمن، خوانش خواننده یِ کتاب هم بسیار بسیار خوبه. خیلی حرفه‌ای کتاب رو میخونه! ازش بینهایت ممنونم. از کتابراه ممنونم و بینهایت سپاسگزارم.
زمرد 2020
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
سلام
من تمام کتاب رو گوش کردم. و بعضی قسمت هاشو چندبار.
این کتاب سرشار از مطالب انگیزشیه و همچنین سمت و سوی معنوی داره. به صورت کلی میگه که هر چیزی رو که باور داشته باشین هستین، همون هم میشین.
از نظر محتوا، به نظرم حدود ۵۰ درصد مطالب کتاب مفیده. خب اما نقدهایی هم دارم.
۱. نگاه جول استون به کاملا
معنویت، مادیه. یعنی میگه ما خدا رو دریابیم که دنیامونو آباد کنه و ثروتمند بشیم و.... . اما حرفی از اون دنیا نمی‌زنه. انگار بهشت آدم‌ها تو فقط همین دنیا هست و هر آدم خوبی تو همین دنیا به ثروت و مادیات کامل می‌رسه. و انگار هدف از معنویات و خدا پرستی هم رسیدن به دنیای مادی هست. همین باعث شده تو دنیای مسیحیت هم به اون به عنوان روحانی دنیا دوست‌ها اشاره کنن و بین مسیحی‌ها مخالفان زیادی داره.
۲. جول، بسیار و احتمالا بیش از حد خوشبینانه به وقایع دنیا نگاه می‌کنه، میگه شما فقط با ایمان برین جلو خدا بقیش رو درست می‌کنه. و روی برنامه ریزی عقلانی و... تاکیدی نداره. با یک سرچ می‌تونین ببینین طرفداران نظریه جول تو آمریکا، با خوشبینی کاذب، رو خونه هاشون وام سنگین می‌گیرن و در نهایت خونه هاشون به بانک‌ها واگذار میشه. جالب اینه که همون بانک‌ها، به صورت مداوم به کلیسای جول مبالغ سنگینی کمک می‌کنن که این ماجرا تو آمریکا سر و صدای زیادی به پا کرده.
۳. خیلی از مطالب کتاب با دین اسلام در تناقضه مثل اینکه میگه وقتی شما گناه می‌کنین، خدا شما رو از قبل هم بیشتر دوست داره و یا بارها میگه شما ژن خدا تو وجودتونه و ‌....
--------
در کل به نظرم اگه کتابی در مورد موفقیت می‌خواین کتابهای اساتیدی مثل جیم ران و دارن هاردی رو بخونین و اگه معنویت می‌خواین، سخنرانی‌های علمای خوب خودمونو گوش بدین و کتاب‌های خوب اونا رو بخونین.
ببخشید اگه طولانی شد.
سعی کردم خوب و بد کتاب رو در حد دانش محدودم عرض کنم.
با تشکر از وقتی که برای خوندن نظرم گذاشتین. 🌷
یاسمن سعیدی
۱۴۰۰/۱/۱۰
من چند سالی است که کتاب‌های انگیزشی گوش میدم و راز این کتاب‌ها این است که با ایجاد یک تفکر مثبت و تکرار و تثبیت اون موجب عمل ما در جهت خوشبختى و رسیدن به چیزی که میخوایم و شادی و … بشه و اصلا اینطور نیست ما بشینیم اینارو گوش بدیم و فقط فکر مثبت داشته باشیم بعد اون وقت همه چی جذب ما بشه به نظرم فوق کتاب‌های العاده‌ای هستند ولی از این دید که ما فقط با تفکر مثبت میتونیم دنیامونو تغییر بدیم نباید بهش نگاه کرد گوش کردن این کتاب‌ها در زندگی من بی تاثیر نبودن بلکه خیلی هم کمکم کرده ولی اگه با گوش دادنش تغییری تو رفتار و عمل و روش زندگیتون و حتی تلاشی که میکنید نداشته باشید بی فایدس و نکته‌ای که تو این کتاب‌ها وجود داره ایمان به خودمونه واقعا اگر هرکس به این دیدگاه که قادر به انجام هر کاری هست برسه میتونه مطمعنا زندگیشو جوری برنامه ریزی کنه که به اهدافش برسه
شکور باسقی
۱۴۰۰/۳/۱۹
پنج فصل اول کتاب فقط درمورد این بود که خودمون رو دوست داشته باشیم و با جملات مثبت از خودمون و زندگی مون صحبت کنیم. یکم زده شدم چون فکر میکردم اقای اوستین خودش خیلی موفقه و برای همینه که همش مثبته و از شرایط سخت حرف نمیزنه. ولی از فصل ۵ نظرم تغییر کرد چون نکاتی که درمورد خدا می‌گفت برام تاثیر گذار و بود اینکه ازش کم نخوایم بهش اعتماد داشته باشیم چون خدا، خدای کم و کاستی نیست ولی بازم از شرایط سخت حرفی نزد تا فصل ۱۵ که از شرایط سخت و صبر کردن گفت از سختی‌های زندگی خودش هم گفت و اینجا بود که دید منطقی تری نسبت به کتاب پیدا کردم و روی خودم و دیدم به خدا تاثیر مثبتی گذاشت تصمیم گرفتم از این به بعد سعی کنم در هر شرایطی بهترین خودم باشم و آینده رو با خوشبینی بسپرم به خدا و من فقط سهم خودم رو درست انجام بدم اینایی که میگم شاید شعاری باشه ولی با گوش دادن به این کتاب به شکلی که هر روز فقط یکی دو فصلش رو گوش بدید و بهش زمان بدید شما هم نتایج مثبتی می‌گیرید. در نهایت از گوینده‌ی خوب کار اقای قناعت پیشه تشکر میکنم واقعا اگه صدا و نوع خوانش ایشون نبود کتاب به این حد تاثیرگذار نبود. از کتابراه هم تشکر می‌کنم که این کتاب رو رایگان بهم داد.
مشاهده همه نظرات ۲۲۸۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت من هستم

برای دریافت کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.