معرفی و دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم

عکس جلد کتاب صوتی قدرت من هستم
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 4.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم

جول اوستین در کتاب صوتی قدرت من هستم، به صورت کامل درباره قدرت کلام و "من هستم"‌هایی که بر زبان می‌آوریم صحبت کرده است. چرا که من هستم‌هایی که از زبان شما بیرون می‌آید، موفقیت و یا شکست را برای شما به ارمغان می‌آورند. این کتاب در سال 2015 به چاپ رسید و تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های جول اوستین شد.

جول اوستین در کتاب قدرت من هستم (The Power of I Am) تمام تلاش خود را می‌کند که به خواننده این پیام را برساند که هر صفت یا عبارتی که بین دو کلمه من هستم قرار دهد، به نحوی آن را به زندگی خود دعوت کرده‌ است. آنچه‌ که بعد از این دو واژه‌ی ساده می‌آید، مشخص می‌کند که شما چه طور زندگی خواهید کرد و هر آن چیزی که بعد از «من هستم» قرار می‌دهید، در واقع دارید دعوت‌نامه‌ای برایش می‌نویسید.

خداوند می‌گوید «تو شاهکار من هستی»، به جای این‌که دائم از خودتان بد بگویید، جرات داشته باشید و صبح که از خواب بیدار می‌شوید بگویید، من یک شاهکار هستم، خداوند قادر از روح خود در من دمیده است، به یاد داشته باشید آن‌چه بعد از من هستم بگویید، می‌آید و دنبال شما می‌گردد، اگر چیز‌های درست را به زندگی خود دعوت کنید، خالق جهان نفس خود را به سوی شما می‌دمد، حالا ایمان داشته و اعلام کنید که بر هر مشکلی چیره خواهید شد، بر هر دشمنی پیروز خواهید شد، و به همان چیزی تبدیل خواهید شد که خداوند شما را خلق کرده است تا بدان تبدیل شوید.

جول اوستین (Joel Osteen) در سال ۱۹۶۳ در ایالت تگزاس آمریکا دیده بر جهان گشود. او کشیش اعظم کلیسای بزرگ لیکوود است. سخنرانی‌های او به طور متوسط ۷ میلیون بیننده در طول یک هفته و ۲۰ میلیون بیننده در طول یک ماه دارد و همچنین در ۱۰۰ کشور مختلف در سراسر دنیا پخش می‌شود. جول اوستین در سال ۲۰۰۶ در لیست ۱۰ انسان تاثیرگذار جهان قرار گرفت. او تا به حال هفت کتاب نوشته که تمامی این کتاب‌ها در صدر کتاب‌های برتر نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند و بعضی از آن‌ها بیش از ۲۰۰ هفته در صدر بهترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی قدرت من هستم می‌شنویم:

«ما در دام کلمات زبان خود گرفتار می‌شویم»، در دام افتادن به معنی «گرفتار شدن» است. کلمات شما می‌توانند شما را به دام اندازند. آن‌چه می‌گویید می‌تواند شما را زمین بزند و نگذارد که به حداکثر توان خود دست پیدا کنید. شما در دام تفکرات خود گرفتار نخواهید شد. تفکرات منفی به سراغ همه‌ی ما می‌آیند. اما زمانی که آن‌ها را به زبان می‌آورید، به آن‌ها زندگی بخشیده‌اید. در این هنگام است که آن‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند. اگر بگویید «دیگر هرگز تناسب اندام خود را به دست نمی‌آورم»، برگشتن به اندام متناسب سخت‌تر خواهد شد. شما خودتان کار را سخت‌تر کرده‌اید. زمانی که می‌گویید «هرگز اتفاق خوبی برایم رخ نخواهد داد»، خودتان جلوی اتفاق خوبی که برایتان مقدر شده است را می‌گیرید. اگر بگویید «من آن‌قدر‌ها با استعداد نیستم. من شخصیت خوبی ندارم»، حد وسط بودن را به سوی خود دعوت کرده‌اید، حد وسط بودن محدوده‌ی زندگی شما را مشخص خواهد کرد. زمانی که افکار منفی به سراغتان می‌آیند، کلید موفقیت این است که هرگز آن‌ها را به زبان نرانید. اگر آن فکر‌‌ها را به زبان نیاورید، در نطفه خواهند مرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۸ دقیقه
فصل اول: قدرتٍ "من هستم"
۴۱ دقیقه
فصل دوم: مثبت گرا باشید یا اینکه کاملا ساکت باشید
۳۳ دقیقه
فصل سوم: همان را بگویید
۲۹ دقیقه
فصل چهارم: جذب کننده برکت و فراوانی
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: من آزاد هستم
۲۷ دقیقه
فصل ششم: من ارزشمند هستم؛ بدانید چه کسی هستید
۲۷ دقیقه
فصل هفتم: من شاهکار خلقت هستم؛ خود را شاهکار بدانید
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: من خشنود هستم؛ زندگی رضایت بخش
۲۲ دقیقه
فصل نهم: من راضی هستم؛ از آن کسی که هستید راضی باشید
۳۰ دقیقه
فصل دهم: من پیروز هستم زیر پایتان است
۳۰ دقیقه
فصل یازدهم: من ثروتمند هستم؛ ذهنیت پر برکت داشته باشید
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم: من هدفمند هستم؛ زمان را تحت کنترل درآورید
۲۹ دقیقه
فصل سیزدهم: من مصمم هستم؛ نعمت پایان دهنده
۲۸ دقیقه
فصل چهاردهم: من قدرتمند هستم؛ شما از پس کارها برخواهید آمد
۲۱ دقیقه
فصل پانزدهم: من صبور هستم؛ خداوند به شما نظر داشته است
۲۲ دقیقه
فصل شانزدهم: من بخشوده هستم، به زمان بندی خداوند اعتماد کنید
۱۳ دقیقه
فصل هفدهم: من حفاظت شده هستم؛ خداوند انسان‌های دارای عیب را دوست دارد
۲۲ دقیقه
فصل هجدهم: من محافظت شده هستم؛ کارتان تمام است
۲۵ دقیقه
فصل نوزدهم: من سخاوتمند هستم؛ خودتان معجزه شوید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قدرت من هستم
نویسنده
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قدرت من هستم

بهروز ریگی
۱۳۹۷/۶/۲۱
تمام اتفاقات زندگی ما بسته به نوع باورهای ماست، برای تغییر باور بهترین راه تکرار جمله‌ها و عبارات تاکیدی مثبته، این کتاب سرشار. از باورهای مثبت و جملات انگیزشیه، به نظرم کسی روزی نیم ساعت به مدت یکماه این فایل‌ها رو گوش بده یا بخونه، صددرصد مسیر زندگیش به سمت موفقیت و خوشبختی جریان پیدا میکنه
Drfatemehfe E
۱۳۹۷/۸/۵
کتاب عالیه و مهمتر از اون گوینده س که خیلی عالی تمام جملاتو جوری بیان میکنه که حس کلمات منتقل میشه
آدم حس میکنه خود جول اوستین داره صحبت میکنه: )
شهرزاد حبیب زاده
۱۳۹۷/۱۰/۱۹
سبک این کتاب طورى نیست بخواهید ١ روزه همه رو گوش بدین، پیشنهاد میکنم هر روز فقط ٢٠ دقیقه بهش توجه کنید و از صمیم قلب باورش کنید، تا ٣ هفته بعد تغییرات مثبت رو به وضوح میبینید. ممنون از جول اوستین، مهبد قناعت پیشه و کتابراه ❤️❤️❤️
علیرضا رحمان زاده
۱۳۹۹/۸/۸
با سلام و عرضِ ادب و احترام. بدون مقدمه میگم که: بیش از آنچه که فکر کنید این کتاب مفیده!!! نه فقط مفیده؛ بلکه شنیدن مطالب این کتاب واقعا" واجبه؛ واجب!!! من سالهاست که کتابهای موفقیت رو میخونم. سالهاست! ولی همیشه یک مجهولی در ذهنم وجود داشت که نمیتونستم به ایده آل خواسته هام برسم!!! پازل دانسته‌ها و معلوماتم تکمیل نمیشد!!! تا اینکه این کتاب رو گوش کردم!!! با گوش دادن به این کتاب، هم مجهول گمشده‌ی من معلوم شد و هم پازل معلوماتم کامل شد!!! این کتاب، خیلی خیلی خیلی خوبه!. عالیه! آگاهی از مطالب این کتاب واقعا جزو واجباته!!! جدا" به همه توصیه میکنم که این کتاب رو گوش بدن. در ضمن، خوانش خواننده یِ کتاب هم بسیار بسیار خوبه. خیلی حرفه‌ای کتاب رو میخونه! ازش بینهایت ممنونم. از کتابراه ممنونم و بینهایت سپاسگزارم.
Reza A
۱۴۰۰/۱/۱۰
بی انصاف هستیم، نسبت به همه‌ی الطاف الهی، حتما باید یک تلنگری زده بشه تا متوجه خدا باشیم، خدای خوبی‌ها، خدای بخشنده، خدای بسیار مهربان، این کتاب یک سیلی محکم به من بود که بیدار شم، دور و برم رو نگاه کنم بهتر نگاه کنم، امید داشته باشم و هیچ وقت برای بهتر زندگی کردن دیر نیست.
اینکه این کتاب محتوای
بسیار کارآمدی داره شکی نیست، ولی صدای دلنشین آقای مهبد قناعت پیشه که با آرامش جملات رو ادا میکنن به همراه موسیقی، درک جملات رو دو چندان کرده، و ازشون کمال تشکر را دارم، سپاس فراوان از آقای جول اوستین عزیز که امید رو با قلم زیباشون به بهترین نحو بیان کردن و در آخر از کتابراه که این بستر رو فراهم کردن تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم تشکر میکنم، توصیه میکنم به مخاطبانی که روحیه بدی دارن و نسبت به ادامه‌ی زندگی ناامید هستن، دوستانی که اضطراب و استرس دارن و دچار شرایط بد زندگی هستن این کتاب رو حتما به صورت صوتی گوش بدن... 🌹 🌹 🌹 خدایا شکرت
یاسمن سعیدی
۱۴۰۰/۱/۱۰
من چند سالی است که کتاب‌های انگیزشی گوش میدم و راز این کتاب‌ها این است که با ایجاد یک تفکر مثبت و تکرار و تثبیت اون موجب عمل ما در جهت خوشبختى و رسیدن به چیزی که میخوایم و شادی و … بشه و اصلا اینطور نیست ما بشینیم اینارو گوش بدیم و فقط فکر مثبت داشته باشیم بعد اون وقت همه چی جذب ما بشه به نظرم فوق کتاب‌های العاده‌ای هستند ولی از این دید که ما فقط با تفکر مثبت میتونیم دنیامونو تغییر بدیم نباید بهش نگاه کرد گوش کردن این کتاب‌ها در زندگی من بی تاثیر نبودن بلکه خیلی هم کمکم کرده ولی اگه با گوش دادنش تغییری تو رفتار و عمل و روش زندگیتون و حتی تلاشی که میکنید نداشته باشید بی فایدس و نکته‌ای که تو این کتاب‌ها وجود داره ایمان به خودمونه واقعا اگر هرکس به این دیدگاه که قادر به انجام هر کاری هست برسه میتونه مطمعنا زندگیشو جوری برنامه ریزی کنه که به اهدافش برسه
زمرد 2020
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
سلام
من تمام کتاب رو گوش کردم. و بعضی قسمت هاشو چندبار.
این کتاب سرشار از مطالب انگیزشیه و همچنین سمت و سوی معنوی داره. به صورت کلی میگه که هر چیزی رو که باور داشته باشین هستین، همون هم میشین.
از نظر محتوا، به نظرم حدود ۵۰ درصد مطالب کتاب مفیده. خب اما نقدهایی هم دارم.
۱. نگاه جول استون به کاملا
معنویت، مادیه. یعنی میگه ما خدا رو دریابیم که دنیامونو آباد کنه و ثروتمند بشیم و.... . اما حرفی از اون دنیا نمی‌زنه. انگار بهشت آدم‌ها تو فقط همین دنیا هست و هر آدم خوبی تو همین دنیا به ثروت و مادیات کامل می‌رسه. و انگار هدف از معنویات و خدا پرستی هم رسیدن به دنیای مادی هست. همین باعث شده تو دنیای مسیحیت هم به اون به عنوان روحانی دنیا دوست‌ها اشاره کنن و بین مسیحی‌ها مخالفان زیادی داره.
۲. جول، بسیار و احتمالا بیش از حد خوشبینانه به وقایع دنیا نگاه می‌کنه، میگه شما فقط با ایمان برین جلو خدا بقیش رو درست می‌کنه. و روی برنامه ریزی عقلانی و... تاکیدی نداره. با یک سرچ می‌تونین ببینین طرفداران نظریه جول تو آمریکا، با خوشبینی کاذب، رو خونه هاشون وام سنگین می‌گیرن و در نهایت خونه هاشون به بانک‌ها واگذار میشه. جالب اینه که همون بانک‌ها، به صورت مداوم به کلیسای جول مبالغ سنگینی کمک می‌کنن که این ماجرا تو آمریکا سر و صدای زیادی به پا کرده.
۳. خیلی از مطالب کتاب با دین اسلام در تناقضه مثل اینکه میگه وقتی شما گناه می‌کنین، خدا شما رو از قبل هم بیشتر دوست داره و یا بارها میگه شما ژن خدا تو وجودتونه و ‌....
--------
در کل به نظرم اگه کتابی در مورد موفقیت می‌خواین کتابهای اساتیدی مثل جیم ران و دارن هاردی رو بخونین و اگه معنویت می‌خواین، سخنرانی‌های علمای خوب خودمونو گوش بدین و کتاب‌های خوب اونا رو بخونین.
ببخشید اگه طولانی شد.
سعی کردم خوب و بد کتاب رو در حد دانش محدودم عرض کنم.
با تشکر از وقتی که برای خوندن نظرم گذاشتین. 🌷
شکور باسقی
۱۴۰۰/۳/۱۹
پنج فصل اول کتاب فقط درمورد این بود که خودمون رو دوست داشته باشیم و با جملات مثبت از خودمون و زندگی مون صحبت کنیم. یکم زده شدم چون فکر میکردم اقای اوستین خودش خیلی موفقه و برای همینه که همش مثبته و از شرایط سخت حرف نمیزنه. ولی از فصل ۵ نظرم تغییر کرد چون نکاتی که درمورد خدا می‌گفت برام تاثیر گذار و بود اینکه ازش کم نخوایم بهش اعتماد داشته باشیم چون خدا، خدای کم و کاستی نیست ولی بازم از شرایط سخت حرفی نزد تا فصل ۱۵ که از شرایط سخت و صبر کردن گفت از سختی‌های زندگی خودش هم گفت و اینجا بود که دید منطقی تری نسبت به کتاب پیدا کردم و روی خودم و دیدم به خدا تاثیر مثبتی گذاشت تصمیم گرفتم از این به بعد سعی کنم در هر شرایطی بهترین خودم باشم و آینده رو با خوشبینی بسپرم به خدا و من فقط سهم خودم رو درست انجام بدم اینایی که میگم شاید شعاری باشه ولی با گوش دادن به این کتاب به شکلی که هر روز فقط یکی دو فصلش رو گوش بدید و بهش زمان بدید شما هم نتایج مثبتی می‌گیرید. در نهایت از گوینده‌ی خوب کار اقای قناعت پیشه تشکر میکنم واقعا اگه صدا و نوع خوانش ایشون نبود کتاب به این حد تاثیرگذار نبود. از کتابراه هم تشکر می‌کنم که این کتاب رو رایگان بهم داد.
Majid Zamani
۱۴۰۰/۳/۲
یه کتاب واقعا عالی فقط خواهشاً به حرف‌هایی که میزنه گوش کنین و عمل کنین
با تمام وجود گوش بدین تا تغییر رو احساس کنین
پیشنهاد میکنم هر روز یه قسمت رو گوش بدین
نکته منفی هم اینکه نویسنده کتاب مسیحی هستش و در ترجمه از اعتقادات مسلمانان استفاده شده؟!!!!
مثلاً در داستان ابراهیم و اسحاق که چند هزار
سال قبل از اسلام اومده و رو برداشتن با داستان اسماعیل عوض کردن در ترجمه 😂
یا جای دیگه که متن انجیل هستش که گفته شده این است پسر محبوب من که از او راضی هستم و در ترجمه میگه این است بنده من؟؟؟!! با همین حرف به کل باور مسیحیت توهین می‌کنه
یا در جای دیگه اسم محمد پیامبر اسلام میاد!!
در صورتی که مسیحیت اصلا اسلام و پیامبر اون رو قبول ندارن چه برسه در این کتاب که یه کشیش مسیحی نوشته اسم باشه و در نسخه اصلی هم وجود نداره
واقعا چرا این مدلی ترجمه میشه. وتوهین میکنین به نویسنده و میخواهید اسلام رو به خورد مردم بدین به زور؟؟
واقعا خجالت بکشید که کتاب به این خوبی رو خراب میکنید
حبیب لعل کامیابی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
من وقتی نماز میخوانم همیشه دعا‌ها و خواسته هام رو از خدا تو دلم می‌گفتم 😷😳حالا فهمیدم چرا بعضی از خواسته هام از خدا دیرتر یا اصلا تا حالا اجابت نشده چون هیچ وقت از خدا با صدای بلند چیزی نخواستم یعنی به زبون نیاوردم فهمیدم که خواسته هام رو مثل بچه‌های که با گریه و داد بیداد به هدفشان می‌رسند باید دنبال کنم باید به زبان بیارم بیاید حرف بزنم با خدا خودم مثل یه دوست واقعا خنده دار دعا میکردم😁 مثل این میماند که جلو دوستم وامیستم و حرف و کلام خودم رو تو دلم بگم خوب مشخصه که دوستم با خودش فک میکنه من یا لال شدم یا دیوانه 😱جالب بود آقای جول اوستین واقعا دمت گرم و مرسی از کتاب راه عزیز دوست همراه و همیشگی من
Baran Daneshvar
۱۴۰۱/۷/۱۴
کتاب تاثیر گذاری هست زمانی که حال روحی خوبی نداشتم و اتفاقی این کتاب رو گوش دادم واقعا مثل معجزه برام بود و دیگه حسرت‌ای کاش هام رو نخوردم و به این نتیجه رسیدم که باید اون اتفاق‌ها می‌افتاد که من رشد کنم و خدا رو تو زندگیم بیشتر حس کردم... و وقتایی که بی انرژی و ناراحتم و دوباره اون قاضی درونم شروع می‌کنه به سرزنش کردنم این کتاب فوق‌العاده رو گوش میکنم و خیلی حس خوبی پیدا میکنم. نویسنده پرانرژی با انگیزه با زبان ساده روان با گوینده بی نظیر با بیان قوی که داره حس میکنی یک دوست صمیمی و دلسوز داره باهات صحبت میکنه و خیلی ساده با گفتن روایت‌های گذشته تاکید می‌کنه که کلام چقدر تاثیر بر ضمیر ناخودآگاهمون داره واگر نمی‌توانیم کلام مثبت بر زبان بیاوریم بهتر است سکوت کنیم... اشاره به فرکانس و ارتعاش و انرژی مثبت و سیگنال مثبت و.... در کل کتاب انگیزشی و دینی معنوی هست... بشنوید لذت ببرید ممنون از شما و کتابراه عزیز 🤍
بهیار شمس
۱۴۰۱/۶/۶
این کتاب بسیار عالی است و این کتاب دیدگاه جدیدی را در زندگی فردی و اجتماعی ما ایجاد میکند
اعتماد بنفس را در خواننده این کتاب تقویت میکند و حس‌های خوب مثل عشق به خود و عشق به نزدیکان را تقویت میکند
با نظر یات مثبت و با بهره گیری از سرگذشت و داستانهای انبیا مثل حضرت موسی ع بیان میکند که جلوی و و
خودمان جلوی دیگران خوب با ارزش بودن خودمان را خوب تقویت معرفی کنیم و ضمن پذیرش نقاط ضعف خود در صدد اصلاح خود بر آییم و با تقویت خود وضعیت خود را در هر زمینه تقویت کنیم
این کتاب برای گفتگوی درونی با خودمان فوق العاده است و بسیاری از مهارت‌های گفتگویی با خودمان را بما آموزش و یا اینکه یاد آوری میکند
این کتاب خیلی جالب و آموزنده است و هر یک از فصول نوزده گانه این کتاب به یکی از ضعف‌ها اشاره میکند و در تلاش است که ذهنیت مارا تغییر دهد و اصلاح کند
این کتاب یک کتاب نظری و عملی است
هم بر ذهن ما تاثیر مثبت و اثر گذار را دارد هم روح را تلطیف میکند برای اینکه آموزه هایش با استفاده از یاد آوری زندگی پیامبران اوللعزم ع است و همچنین بر جسم ما تاثیر میگذارد
خداوند ما را خلق کرد و قطعا منحصر و زیبا خلق کرد
هیچکس اثر انگشت مثل من را ندارد و به اندازه ایی که لایقش بودم به من زیبایی عنایت کرد و من لازم است که بابت این منحصر بفردی خودم از لطف خداوند سبحان متعال سپاسگزارم و تقدیر و تشکر میکنم
از او که خالق هستی و خالق من است
من از خداوند سپاسگزارم و همواره از خداوندمتعال قدر دانی و قدر شناسی میکنم و امیدوارم که عبدی سپاسگزار و صالح برای مولا و نگهدار و نگهبان خود باشم
آنیتا ارزانی
۱۴۰۱/۳/۶
درود
●هزاران سپاس از کتابراه، مترجم توانمند برای ترجمه سلیس و روان و راوی فوق‌العاده‌ مجرب
●پیش از شنیدن این کتاب، یک فرد معمولی بودم در دنیایی بسته خشنود از وضعیت موجودم با اعتماد بنفس عادی. اعتقادی به مطالب انگیزشی نداشتم و باطری زندگیم را خودم شارژ میکردم تا اینکه با این کتاب آشنا شدم وقتی در
اندک اندک سخنان نویسنده گویش قدرتمند راوی کتاب حل شد حضور دوستی جدید را در کنارم حس کردم. او مرا از خودم بیرون کشید و روبروی من قدیمی‌ام نشاندو با هم آشنایمان کرد. من قدیمی از خود جدیدش و قدرت‌های نهفته‌اش در شگفت شده بود پس هر روز برای آشنایی بیشتر با خود آشکار شده‌اش به سخنان کتاب گوش میدهد. بار‌ها و بارها تا آن جا که دیگر شمارش دفعات دیدار از دستانش خارج شده. تازه‌های زیادی از درون خودش کشف کرده که ایکاش از زبان یک کشیش مسیحی نبود. هر چندگفته مهم است نه گوینده.
●امروز دیگر، احساس معمولی بودن ندارم با شهودی که از این کتاب دریافت کرده‌ام به رشد فردی اهمیت بیشتری داده‌ام از دنیای بسته به آگاهی جدیدی از ماهیت و رسالت وجودی خودم رسیده‌ام میتوآنم وضیعت موجود را برای خودم تغییر دهم و اعتماد بنفس بالاتری را بنا کنم.
●به حواشی بیان شده درباره کتاب اهمیتی نمیدهم و شنیدن آن را به کسانی که جویندگان خود پنهانشان هستندتوصیه میکنم. مرا معجزه زندگی خودم کرد و بی نیاز از انتظار و توقع از دیگران. یک دوست واقعی بیش از این چه میتواند به شما بدهد؟
راضیه آستان
۱۴۰۰/۱/۱۷
عالی بود شاید باور نکنید ولی هر روز اون رو گوش میدم و از خداوند متشکرم که این کتاب رو به من هدیه داد. از کتابراه هم ممنون هستم. توصیه می‌کنم حتما حتما این کتاب صوتی رو گوش کنید.
یه حرف دارم به یکی از نظرات دوستان زمرد 2020.
گفتین که از معنویت گفته نشده در این کتاب. در این کتاب از پیامبران بزرگ
ما نام برده شده و اون‌ها رو مثال زده. گفتین از بهشت حرفی نزده مگه تا به حال کسی بهشت رفته که بخواد بگه که چه جور هست. ما در قران درباره بهشت داریم و اون سخن هم از طرف خداوند هست.
گفته بویدن نگاهش مادی گرایی هست درسته اسم از مادیات برده ولی از معنویت و محافظت کردن خداوند هم گفته گفته که چطور می‌تونیم از افکار اشتباه مون خلاص بشیم. کسانی هم که روی زندگی شون کار اشتباهی کردن مقصر که آقای جول نیست.
Fateh
۱۴۰۱/۲/۲
سلام به همه دوستان و تشکر از عوامل کتابراه.
امیدوارم حالتون خوب باشه، کتاب، کتاب صوتی خیلی خوبی هستش.
دوستان توجه کنید، تمام عباراتی که جول میگه، صحیح نیست، اکثراشون باورهای خوبی رو میتونه بهمون القا کنه، پس اون صحبت‌هایی رو بپذیرید که باعث میشه کمکتون کنه.
در کنار صوت کتاب هم از عباراتی مثل
من میتوانم و از این چیزا استفاده کنید، اگر حستون خوب شد، پس مسیرتون صحیح هستش و ادامه بدین.
الگوهایی رو پیدا کنید که توانسته‌اند به راحتی به هدفشون برسن. به ثروت برسن، به سلامتی یا چیزی برسن.
اگر تمایل داشتید، میتونید به سایت عباس منش برید، استاد عباس منش خیلی جزعی تر راجب باورها صحبت میکنه وبا عمل به گفته هاش، میتوانید کم کم زندگی تون رو بهتر کنید.
اگر از علمتان نتونید استفاده کنید و نتونید عمل کنید، به هیچ دردی نمیخوره.
امید به ساختن روزهای بهتر برای تمام هموطنانم و مردم جهان.
مشاهده همه نظرات ۲۹۲۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قدرت من هستم

برای دریافت کتاب صوتی قدرت من هستم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.