معرفی و دانلود کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه

عکس جلد کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه

کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه نوشته‌ی لستر لمیناک، داستان پسربچه‌ای دوست داشتنی است که تمام هفته خود را به امید آخر هفته سپری می‌کند تا بتواند دوچرخه سواری کند.

موضوع کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه (Saturdays and Teacakes) چیست؟

لستر لمینک (Lester Laminack) در این کتاب صوتی داستان پسربچه‌ی پرشور و هیجانی را روایت می‌کند که آخر هفته‌های خود را صرف بازی و دوچرخه سواری می‌کند. آخر هفته بهترین روز برای همه‌ی مردم است تا بتوانند استراحت کنند و همه‌ی کارهایی که دوست دارند را انجام دهند. این کتاب صوتی روایت‌گر یکی از آخر هفته‌های یک پسربچه بازیگوش است.

کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه می‌شنویم:

من محکم به اولین تخم مرغ ضربه زدم، کمی از اون، بیرون ریخت و روی کابینت چکید. مامان جون گفت: به نظرم تو نصفش رو بیرون ریختی. بزار بهت نشون بدم که چطوری باید تخم مرغ بشکنی. اول بهشون یک ضربه آروم بزن و بعد پوستش رو به دو طرف بکش... اینطوری... بیا، بعدی رو تو بشکن.

ترکیب کردن تخم مرغ‌ها با خمیر، کار خیلی سختی بود. مامان جون دوباره کمی ازش چشید و گفت: ای وای، یادمون رفت توش وانیل بریزیم. قوطی وانیل رو از بالای کابینت بهم بده.

وقتی مزه‌ی خمیر خوب شد، مامان جون اون رو روی سطح کابینت پهن کرد و من با لبه‌ی یک قوطیِ حلبی قدیمی، اون رو قالب می‌زدم. بعد، با دقت دایره‌های خمیری رو، روی کاغذ شیرینی پزی و توی فر گذاشتیم تا پونزده دقیقه با دمای 375 درجه، بپزه. اون پونزده دقیقه انگار تا ابد طول کشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
شنبه‌ها و کیک عصرونه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه
نویسنده
مترجمسارا مسعودی ثابت
گویندهپریسا یحیی زاده، سامان قلیچ خانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه

سارا قدسی مآب
۱۴۰۰/۶/۲۳
داستان حس خیلی خوبی به کودک میده، مادربزرگ بامحبت باکلوچه‌های خوشمزه‌ای که برای نوه درست میکرددلچسب بود. پسرمن مدتهاهرشب بااین داستان میخوابیدوخیلی دوستش داشت.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه

برای دریافت کتاب صوتی شنبه‌ها و کیک عصرانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.