معرفی و دانلود کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

عکس جلد کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما، زندگی پسربچه‌ای را شرح می‌دهد که با خانواده‌ی خود در منزل کوچکشان زندگی می‌کند. جیمز کنن در این داستان به شما ثابت می‌کند که بزرگی و کوچکی خانه اهمیتی ندارد و مهم این است که شما بتوانید از زندگی خود لذت ببرید.

موضوع کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما (Our Big Little Place) چیست؟

این کتاب صوتی درباره‌ی پسر مهربان و متفاوتی است که والدینش فکر می‌کنند خانه‌‌شان کوچک است، ولی او این‌ حرف را باور ندارد و خانه‌ی‌شان را بهترین می‌داند. این پسر که راوی داستان است زندگی خود را برای شما شرح می‌دهد و با مثبت‌اندیشی از خوشی‌ها و لذت‌های کوچکی می‌گوید که هر روز در کنار خانواده‌اش تجربه می‌کند.

کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. جیمز کنن (James Conan) در کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما تلاش می‌کند تا به کودکان بیاموزد تا در هر شرایطی شاد باشند و از زندگی لذت ببرند.

در بخشی از کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما می‌شنویم:

اما از همه‌ی این‌ها بهتر، بازی کردن توی آشپزخونه بود. وقت‌هایی که مامانم حواسش نبود، خیلی آروم و بی‌سروصدا واردِ آشپزخونه می‌شدم و همه‌ی چیزهایی که توی یخچال بود رو بیرون می‌آوردم. غذاها، میوه‌ها، کیک‌ها و ژله‌ها. وقتی هم که همه‌ی چیزهایی که تو یخچال بود رو خالی کردم و روی زمین می‌ریختم، اون‌ها رو با هم قاطی می‌کردم و کلی موادِ چندش درست می‌کردم. البته وقتی کارم تموم می‌شد یک قسمتِ تمیز روی لباسم و کفِ آشپزخونه باقی نمی‌موند و همه‌جا پر از لکه‌ می‌شد.

مامانم هم وقتی متوجه می‌شد که دیگه دیر شده بود و من هر کاری که دلم می‌خواست با وسایلِ توی یخچال کرده بودم. اون کمی عصبانی می‌شد و همیشه بهم می‌گفت که دیگه نباید توی آشپزخونه بازی کنم. وقتی مادرم می‌دید که با این حرفش ناراحت می‌شدم، من رو به پارک می‌برد تا با بچه‌های دیگه بازی کنم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
خونه‌ی نقلی بزرگ ما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

اکرم ابوالفضلی
۱۴۰۲/۶/۳۰
قصه‌ی خوبی بود و مسایل ارتباطاتو به شیوه خوبی توضیح داده بود راوی کمی ناپخته بود اما روی هم رفته خوب بود نوه من خوشش اومد ممنون از کتابراه
ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۸/۱۷
کتاب بامزه ایی بود با اینکه داستان روان نبود ولی برای سرگرم کردن و اموختن مطیع بودن به بچه‌ها مفید بود
وحیده رجبی اردشیری
۱۳۹۹/۹/۳
سلام
ممنون که بابت توجهتون به بخش کودک
بزرگترین لطف رو به موجودات کتاب دوست میکنین
ف ی
۱۴۰۱/۱۲/۲۸
این داستان رو برای دخترم گذاشتم و از شنیدنش لذت برد
کیانا جلیلیان
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
خیلی زیبا و خوب بود خیلی عالی
Tgsg Tgsg
۱۴۰۰/۵/۶
خوب بود
لذت بردم
شهین مفاخری
۱۴۰۰/۴/۵
تقریبا کتاب خوبیه
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما

برای دریافت کتاب صوتی خونه‌ی نقلی بزرگ ما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.