معرفی و دانلود کتاب قدیس، رئیس و موج سوار: درس‌هایی خارق العاده از عشق و زندگی

عکس جلد کتاب قدیس، رئیس و موج سوار: درس‌هایی خارق العاده از عشق و زندگی
قیمت:
75000 تومان - 13.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قدیس، رئیس و موج سوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدیس، رئیس و موج سوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدیس، رئیس و موج سوار: درس‌هایی خارق العاده از عشق و زندگی

کتاب قدیس، رئیس و موج سوار نوشته‌ی رابین شارما یک داستان شگفت‌انگیز و مهم درباره‌ی زندگی بر اساس توجه به خواسته‌های قلبتان است. دیداری اتفاقی و همچین، یک تجربه‌ی نزدیک به مرگ باعث می‌شود جک که این روزها اوقات بسیار بدی را سپری می‌کند، برای درک معنای واقعی زندگی دست به تلاشی دوباره بزند.

درباره کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار:

به نظر می‌رسید دنیا عجیب به کام جک بود، حداقل تا صبح روز دوشنبه! او از کار تبلیغات پول خوبی به دست آورده بود و از نظر شغلی انسانی بسیار موفق محسوب می‌شد. آپارتمانی گرم‌ونرم داشت، دوستانی خوب و همراه و حتی یک ماشین بسیار زیبا! تا این که دوشنبه صبح یک کامیون با اتومبیل جک برخورد کرد و همه‌چیز دگرگون شد. جک مجروح و زخمی به بیمارستان منتقل شد.

رابین شارما (Robin-Sharma) در کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار (The Saint the Surfer and the CEO) به ما می‌آموزد که هر چیزی به یک دلیل اتفاق می‌افتد. بنابراین بی‌دلیل نبود که جک تصادف کرد و به بیمارستان رفت. او با مرد سالخورده‌‌ی مبتلا به سرطان، که موهایی نقره‌ای دارد، هم‌اتاق می‌شود و مرد داستانش را که بی‌شباهت به داستان جک نیست، به اشتراک می‌گذارد. این مرد که خود از طریق عشق به خرد نجات یافته، شروع به سوال پرسیدن می‌‌کند. پرسش‌هایی که درنهایت چراغ راه جک می‌شوند. چرا که در زندگی سوالات مهمی وجود دارد که همه‌ی ما، دیر یا زود،‌ ناگریزیم در لحظات پایانی زندگی به آن‌ها پاسخ دهیم: آیا من خردمندانه زیستم؟ به خوبی دوست داشته‌ام؟‌ آیا به قدر کافی به دیگران خدمت رسانده‌ام؟

این هم‌اتاقی اسرارآمیز سه بلیط هواپیما به جک هدیه می‌دهد. بلیط‌هایی که هر کدام به محل زندگی سه معلم بزرگ منتهی می‌شوند: قدیس، رئیس و موج‌ سوار. این سه بلیط در نهایت به جک برای یافتن پاسخ یکی از سوالات زندگی کمک می‌کنند. حالا جک باید راهی سفری مهم شود. او در رم، ‌با قدیس ملاقات می‌کند، در ساحلی خالی از سکنه در هاوایی موج‌ سوار را می‌بیند و سرانجام شهر عظیم نیویورک مقصد آخرین ملاقات او می‌شود.

کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار را مطالعه کنید و نگذارید که چیزی شما را از زمزمه‌های قوی قلبتان باز دارد. جک را در سفرش همراهی کنید و به شخصی تبدیل شوید که همیشه قرار بود باشید.

نکوداشت‌های کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار:

- اگر می‌خواهید بهترین زندگی‌تان را داشته باشید، این کتاب فوق‌العاده را بخوانید. (ریچارد کارلسون،‌ نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)
- یک کتاب شگفت‌انگیز دیگر توسط رابین شارما که زندگیتان را تغییر می‌دهد. (مارک ویکتور هانسن، نویسنده‌ی کتاب پرفروش سوپ جوجه برای روح)

کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار مناسب چه کسانی است؟

این اثر شگفت‌‍‌انگیز به تمام کسانی که به کتاب‌های خودیاری و فلسفی علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:

او یکی از برجسته‌ترین متفکران در زمینه‌ی کسب‌وکار است. رابین شارما کتاب‌های بی‌شماری نوشته که اغلب آن‌ها در زمینه‌ی پرفروش‌ترین آثار قرار می‌گیرند. از جمله کتاب راهبی که ماشین فراری‌اش را فروخت که پرفروش‌ترین کتاب در سطح بین‌المللی شد. در سراسر جهان از این نویسنده‌ی برجسته دعوت می‌شود تا برای سازمان‌های فعال در زمینۀ تربیت رهبرانی در تمامی سطوح سخنرانی کند. شرکت‌های موفقی همچون مایکروسافت، جنرال موتورز، آی بی‌ام، فدفکس، شبکه‌های نورتل و نیز انجمن‌های تجاری سرآمد، ازجمله کارفرمایان شارما هستند. از دیگر آثار پرفروش رابین شارما می‌توان به باشگاه پنج صبحی‌ها، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق‌العاده باش و زندگی خارق‌‌العاده اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار:

- همۀ ما، چه جنگجو باشیم چه نباشیم، بارقۀ شانسی داریم که گاه‌به‌گاه در مقابل چشمانمان برق می‌زند.
- زندگی بیرونی ما چیزی بیش از تصویر در آینۀ زندگی درونی‌مان نیست.
- زندگی‌ت رو با اندیشۀ عشق سپری کن.
- هرچیزی دلیلی دارد و در زندگی هیچ‌چیز تصادفی نیست.
- شعله‌ای در وجودت در انتظار است تا روشنی‌بخش روحت شود. مادامی‌که این شعلۀ درونی، وجودت را روشنایی می‌بخشد، بیداری باشکوهی در زندگی‌ات احساس خواهی کرد.

در بخشی از کتاب قدیس، رئیس و موج‌ سوار می‌خوانیم:

«هزاران سال قبل در شرق، مردم معتقد بودن هر انسان روی زمین، یک خداست؛ اما انسان‌ها از قدرتشون سوء استفاده کردن. برای همین پروردگار متعال تصمیم گرفت این قدرت رو از انسان‌ها بگیره. این سؤال مطرح شد که جوهر الوهیت رو به چه‌کسی بسپارن، منشأ همۀ استعداد و توانایی و شکوه بشر رو. اولین راهنما گفت: بهتر است چالۀ عمیقی در زمین بکنیم و جوهر الوهیت را آن جا بگذاریم. استاد پاسخ داد: نه. عاقبت کسی آن جا را می‌کند و آن را پیدا می‌کند. راهنمای دوم گفت: من یک فکری دارم. بیایید منبع قدرت انسان را بالای بلندترین کوه بگذاریم. استاد بازهم قبول نکرد و گفت: ‘نه. عاقبت کسی از آن کوه بلند بالا می‌رود و آن را پیدا می‌کند. سپس راهنمای سوم گفت: نظرتان چیست که جوهر الوهیت را کف عمیق‌ترین اقیانوس جهان بگذاریم.’ استاد پاسخ داد: خیر، ممکن است کسی در اقیانوس شیرجه بزند و آن را بیابد. سپس استاد کمی فکر کرد. پس از چند دقیقه، عالمانه گفت: راه‌حل خوبی دارم. این منشأ قدرت، شکوه و عظمت شگفت‌انگیز را در قلب هر مرد و زن و کودک در زمین جای می‌دهم، زیرا آن‌ها هیچ‌گاه به آن نگاه نمی‌کنند.»

گفتم: «داستان قشنگی بود.»

«می‌بینی جک؟ حکمت و موهبت‌های قلبت، بیش از اون چیزی هستن که تو فکر می‌کنی. شاید فکر کنی عقل همۀ پاسخ‌ها رو می‌دونه و اگه بیشتر فکر کنی، پاسخ بهتری پیدا می‌کنی. ممکنه تصور کنی اگه اطلاعات بیشتری جمع کنی و مطالب بیشتری یاد بگیری، توی بازیِ زندگی پیروز می‌شی. ممکنه فکر کنی اگه بفهمی کجای زندگی‌ت ایراد داره، می‌تونی دوباره کارها رو روبه‌راه کنی؛ اما بعید می‌دونم زندگی این‌طور پیش بره.»

فهرست مطالب کتاب

سرآغاز
1: آغازهای تازه
2: گام نهادن در راه قدیس
3: راه‌گشایی به سازوکار واقعی جهان
4: با خودت روراست باش
5: پنجرۀ شیشه‌رنگی
6: تعقیب یک هدف موج‌سوار
7: ملاقات با استاد دل
8: به‌سوی راز
9: رشد در ساحل
10: موج‌سواری و عشق به خویشتن رئیس
11: هرکه بیشتر می‌گذارد، بیشتر می‌برد
12: عشق؛ ابزار کسب‌وکار
13: مسیر اصلی موفقیت
14: در باب رؤیاها و آرزوها
15: دروازه‌های ورود به یک زندگی زیبا
دربارۀ نویسنده
پی‌نوشت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدیس، رئیس و موج سوار: درس‌هایی خارق العاده از عشق و زندگی
نویسنده
مترجمصدرا صمدی دزفولی
ناشر چاپینشر مون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات236
زبانفارسی
شابک978-622-7585-57-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
75000 ت - 13.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدیس، رئیس و موج سوار

Sharare .s
۱۴۰۱/۹/۲۵
اگه دوس دارید زندگیتونو تغییر بدید، نگرشوتونو تغییر بدید و بتونید ذهنتونو به کنترل خودتون در بیارید و به خودآگاهی برسید این کتابو مطالعه کنید و راهکاراشو انجام بدید، و حتمااااا کتاب راهبی که فراری‌اش رو فروخت از همین نویسنده آقای شارما بخونید و لذت ببرید
محمدپویا امینی
۱۴۰۱/۳/۲۲
این کتاب چون بقیه کتابهای آقای شارما فوق‌العاده است، حاوی رموزی هست که آموختن و بکار بستن اونا بسیار راهگشا هستند، البته چون دیگر علوم انسانی ۹۰ درصدی هست، یعنی مطلق نیست. اونقدر این کتاب رو سودمند دیدم که نکات مهمش رو روزانه یادداشت برداری میکنم.
masoud hakimi
۱۴۰۰/۸/۱۷
کتابی فوق العاده، حتما پیشنهاد میکنم که بخونید
بعضی جملاتش واقعا ادمو تکون میده
طریقه زندگی کردن واقعی، رسیدن به خود درون، رسیدن به آرامش رو توضیح میده
و حالت رمان گونه آن بسیار جذابه که باعث میشه تا آخرش بخونید
مریم گودرزی
۱۴۰۱/۸/۱۳
"و از درونتان آغاز کنید
به جنبه‌های تاریک درونتان نور بتابانید"
"از قطره بودن دست بردار تا اقیانوس شوی"
این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی است که خوانده ام.
متشکرم
☕️🍰
بهشید بهدادفر
۱۴۰۱/۲/۲۲
بی نظیرترین کتابی بود که تا کنون درباره‌ی رشد فردی خوانده بودم. به کارگیری نکات آموزنده‌ی این کتاب زندگی را متحول و دیدگاهمان را نسبت به زندگی تغییر میدهد.
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب قدیس، رئیس و موج سوار

برای دریافت کتاب قدیس، رئیس و موج سوار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.