معرفی و دانلود کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب

عکس جلد کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب

کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب اثر ازوپ دربردارنده‌ی داستانی زیبا و آموزنده‌ است که با زبانی ساده، دل‌نشین و تخیلی آزاد برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» روایت می‌شود.

روزی روزگاری، کلاغ سیاهی روی درختان دشت کم آبی برای خودش آشیانه ساخته بود و به تنهایی زندگی می‌کرد. تابستان بود و در سراسر دشت تا آنجایی که چشم می‌دید هیچ آبی پیدا نمی‌شد. کلاغ که خسته و تشنه شده بود از دور مرد کشاورزی را دید که در مزرعه به کار و فعالیت مشغول بود و با خودش فکر کرد: حتما باید در آنجا کمی آب باشد وگرنه این کشاورز هم مثل من از گرما و تشنگی ناتوان می‌شد و نمی‌توانست کار کند. این بود که به طرف مزرعه پرواز کرد و خودش را به بالای مزرعه رساند و نگاهی به آن اطراف انداخت و زیر یک درخت کم شاخ و برگ یک تنگ آب که از گل ساخته شده بود را دید و با خودش گفت: آب باید حتما توی این تنگ باشد....

آیا کلاغ موفق به خوردن آب می‌شود؟ برای دانستن عاقبت کار کلاغ و درس زیبایی که این داستان در پایان به ما انسان‌ها می‌دهد این کتاب را بشنوید.

ازوپ (Aesop) از اهالی تریس بوده که در اوایل قرن ششم پیش از میلاد به بردگی درآمده است. از آن پس در جزیره ساموس زندگی کرده و بنا به گفته برخی او با کوروش هخامنشی هم دوره بوده است. انبوهی از افسانه‌های گوناگون در‌باره شخصیت و زندگی او وجود دارد. او استعداد عجیبی در گفتن داستان داشته و به واسطه داستان‌هایش شهرت بسیار یافته و آزادی خود را نیز از همین راه به دست آورده است.

در قرن پنجم پیش از میلاد، ازوپ به دلیل اهانت به مردم دلفی، از بالای صخره‌ای به پایین انداخته و کشته شد. داستان‌های او به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده است. ناصرخسرو و مولوی نیز برخی از داستان‌های ازوپ را به شعر در آورده‌اند. همچنین بسیاری از داستان‌های او در ادبیات فارسی بازآفرینی شده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
کلاغ و تنگ آب

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کلاغ و تنگ آب
نویسنده
گویندهمسعود حکمت پور
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب

عسل کریمی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
ممنون از کتاب راه. داستان‌های صوتی زیبایی رو گوش کردم
بانوی ستاره چین
۱۳۹۹/۵/۱۲
سلام داستان جالبی هست
پسرم خیلی دوسش داشت
ممنون
حامد آردم
۱۴۰۰/۳/۱۷
خیلی خوب و آموزندست
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب

برای دریافت کتاب صوتی کلاغ و تنگ آب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.