معرفی و دانلود کتاب صوتی موش کتابخانه

عکس جلد کتاب صوتی موش کتابخانه
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موش کتابخانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موش کتابخانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موش کتابخانه

کتاب صوتی موش کتابخانه نوشته‌ی دنیل کرک، درباره‌ی موش کوچک و بازیگوشی است که پشت قفسه‌های یک کتابخانه بزرگ زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی موش کتابخانه (Library Mouse) چیست؟

این کتاب صوتی که از مجموعه کتاب‌های موش کتابخانه است، داستان موش کوچکی به اسم سام را روایت می‌کند که در یک کتابخانه‌ زندگی می‌کند. او داستان‌های بسیاری شنیده و اکنون می‌خواهد داستان بنویسد، او بعد از نوشتن داستان آن را روی قفسه کتابخانه می‌گذارد، روز بعد بچه‌های کتابخانه داستان سام را می‌بینند و می‌خوانند و بسیار لذت می‌برند، آن‌ها تصمیم می‌گیرند که نویسنده این داستان زیبا را پیدا کنند و او را به روز نویسنده دعوت کنند.

این کتاب در سال 2007 مدال طلای نشریات تربیت ملی در آمریکا را دریافت کرد. در سال 2008 در آمریکا به عنوان کتاب سال توسط معلمان انجمن بین‌المللی انتخاب شد و به عنوان کتاب سال مجله تربیت نیز شناخته شد.

کتاب صوتی موش کتابخانه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان به خواندن و شنیدن کتاب علاقه‌مند شوند، می‌توانند این کتاب را تهیه کنند. زیرا کودکان دلیل هیجان‌انگیزی برای نوشته شدن کتاب‌ها پیدا می‌کند و با شوق بیشتری داستان‌ها را دنبال می‌کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی موش کتابخانه می‌شنویم:

سَم مضطرب شد، اما خوشحال بود، چون بچه‌هایی که به کتابخونه میومدن کتاب‌هاش رو دوست داشتن. از اینکه همه دوست داشتن باهاش ملاقات کنن تحت تاثیر قرار گرفت اما یک قانون بین موش‌های خجالتی هست و اونم اینه که هیچوقت نباید با آدما روبه‌رو بشن. برای سَم خیلی عجیب بود که چرا مردم فکر می‌کنن نوشتن داستان کار سختیه. شاید اگه خودشون تلاش کنن و چیزی بنویسن متوجه میشن که چقدر نوشتن جالب و سرگرم کنندس.

سم با خودش فکری کرد. به سمت میز یکی از کتابدارها رفت و چند تا کاغذ و منگنه گرفت. کل شب رو صرف درست کردن چیزی که توی ذهنش بود کرد و بعد کاغذها رو بهم منگنه کرد و ازش یک کتاب کوچیکِ موشی درست کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
موش کتابخانه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موش کتابخانه
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهمولود اعتبار زاده
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موش کتابخانه

Matin Golzar
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
فوق العاده است واقعا عالیآموزش یک مهارت و تاثیر گذار بر ضمیرناخودآگاه. بعضی داستانها پر از نکات منفی هست که بخوان یک اشکال رو بر طرف کنن. که خودش باعث میشه خیلی از بچه‌ها تازه کارها و مشکلات زیادی رو یاد بگیرن و تاثیر خوبی رو ناخودآگاهشون نداره. ولی این داستان بدون نکته‌ای منفی مهارت و نکات مثبتی رو تو ذهن و ضمیر ناخودآگاه کودکان مینشاند. ما بینهایت از شنیدن این داستان لذت میبریم.
Mana Manaee
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
بسیار بسیار عالی. حظ کردم! نویسنده در این مجموعه روشی بسیار خلاقانه برای آشنایی و علاقه مندی کودکان به کتاب و نهاد کتاب خانه دارد. تصویرها نیز بسیار عالی و هنرمندانه و تاثیر گذارند.
محدثه دهقانی
۱۳۹۸/۱۱/۱۶
زمان کمی داشت
دوتا ستاره میدم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موش کتابخانه

برای دریافت کتاب صوتی موش کتابخانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.