معرفی و دانلود کتاب زبان بدن عاشقانه

عکس جلد کتاب زبان بدن عاشقانه
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدن عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدن عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زبان بدن عاشقانه

کتاب زبان بدن عاشقانه به قلم استفان کاین، به عنوان یک راهنما و مرجع، هنر زبان بدن را معرفی کرده و به شما کمک می‌کند تا به عنوان یک متخصص رفتارشناس، رابطه عاشقانه با همسر و یا نامزد خود را بهبود ببخشید.

مبحث زبان بدن و استفاده و کاربرد آن در ارتباط‌های روزانه، بیشتر در میان مردان و روابط مردانه به چشم می‌خورد؛ به‌ ویژه وقتی موضوع مربوط به روابط رمانتیک و عاشقانه باشد. برای یافتن راهنمای رفتاری که به مردان کمک کند تا بتوانند زنان دلخواه خود را در شرایط مختلف انتخاب کنند یا برای تشخیص و واکنش نشان دادن به حقه‌های مختلف زبان بدن، لازم نیست که به دست‌ها نگاهی بیندازید، اما یافتن منبع دقیق اطلاعاتی برای زنانی که به یک مرد علاقه‌مند هستند، کار سخت و دشواری است.

اگرچه این کتاب بر بسیاری از مطالعات، بحث و گفت‌ و گوها، تئوری‌ها و موضوعات مربوط به نشانه‌های زبان بدن زنان متمرکز خواهد شد، به‌ طور برابر به این نشانه‌ها در مردان نیز می‌پردازد و به شما اجازه خواهد داد با چشم‌اندازی متعادل و گسترده به موضوعات کلی عاشقانه و فضای معاشقه در زبان بدن بپردازید.

وقتی روی موضوعات این کتاب کار کنید، در موارد عاشقانه شدیدی که عموماً از طریق حرف ‌زدن پیش می‌آید، آمادگی لازم را دارید و کاملاً مجهز هستید و در شرایط واقعی زندگی و واکنش‌های یک ‌به ‌یک بین دو نفر، شرایط لازم را برای برقراری ارتباط درست خواهید داشت.

در این صورت، نه ‌تنها درباره نوع واکنش به جنس مخالف درک قوی‌تری پیدا می‌کنید، بلکه در مواجهه با کسی که به ‌طور طبیعی ترسوست و تحت شرایط اجتماعی‌ای که در موضع قدرت قرار دارید، می‌دانید چه واکنشی نشان دهید و چه محیطی را برای ایجاد ارتباط بسازید. به‌ علاوه درک عمیق‌تری از خود و تصویری که زبان بدن شما از احساسات‌تان می‌سازد و به‌طور ناخودآگاه نشان می‌دهد، خواهید داشت.

داشتن درک کامل و جامع از زبان بدن به‌ عنوان یک موضوع، می‌تواند ابزاری عالی برای زندگی روزانه باشد، اما این درک شالوده‌ای بنیادی است و هویت شما را به‌ عنوان کسی که هستید، تغییر نمی‌دهد. هنوز شما همان خواننده کتاب هستید که می‌توانید نشانه‌هایی را از سوی دیگران تفسیر کرده و بشناسید و برای گرفتن نتیجه دلخواه خود، آن‌ها را انتخاب کنید. پیش از تمرین مطالب این کتاب، آن را یک تئوری بدانید و با کمک آن دانسته‌های خود را بیازمایید.

هدف اصلی این کتاب ایجاد یک رشته تعادلی میان مردان و زنان است؛ بنابراین ابتدا باید موضوعات اصلی و علمی را درباره زبان بدن و تفاوت‌های حقیقی بدانید. چه از این تفاوت‌ها خوش‌تان بیاید یا خیر، آن‌ها می‌توانند مقیاسی مستند برای شناخت رفتار دو جنس مخالف پدید آورند. با علم به این موضوع، این کتاب مردان و زنان را در دو فصل مختلف از هم مجزا می‌کند تا راحت‌تر تعیین کنید می‌خواهید چه چیزهایی بدانید و چه چیزهایی یافته‌اید.

در بخشی از کتاب زبان بدن عاشقانه می‌خوانیم:

بیایید داستان غارنشین‌ها را کمی به‌ روزتر کنیم و جهشی به روزگار حال داشته باشیم. این روزها، از انسان‌ها فاصله بیشتری گرفته و در تله نمایشگرهای کامپیوتری، تبلت‌ها، تلفن‌های همراه و دستگاه‌های مشابه گیر افتاده‌ایم و همیشه چشم‌مان به یکی از این نمایشگرهای تکنولوژیک زل زده و کمتر گفت‌ و گوهای رو در رو داریم. به‌ راحتی می‌توان گفت در عصر ما، که عصر بیگانگی از یکدیگر بوده، زبان بدن بیش از قبل مورد نیاز است. خود را در شرایطی احساس می‌کنیم که توان خلاص‌شدن از آن را نداریم و این بدن ماست که قدرت تکلم را بیش از زبان‌مان به دست گرفته است.

می‌توان گفت این جنبه خوش‌بینانه‌تری از زندگی به این سبک است. ارتباط غیرکلامی یک خیابان یک‌طرفه نیست و ما ایستگاه‌های برودکستینگ (انتشار) پیام‌ها نیستیم. حالات، زیر و بمی صدا، زیرلبی حرف‌ زدن و نگاه ما همیشه در حال فرستادن نشانه‌های احساسات و افکارمان به دنیای اطراف است، اما اغلب فراموش می‌کنیم که دیگران هم می‌توانند نشانه‌های افکار و احساسات‌شان را برای ما بفرستند.

روابط سببی میان زبان بدن منفی یا خجالت و افزایش احساس بی‌ارزش بودن یا تردید داشتن در روزگار اخیر شناخته شده است و نشان داده چگونه از لحاظ فیزیکی معرفی خود می‌تواند اثر مهمی بر ظاهر روانی‌مان بگذارد که طبیعتاً کل فرآیند را وارد یک چرخه رو به پایین می‌کند.

اگر خجالتی و خسته بوده یا حالت دفاعی داشته باشید، یا اینکه اجازه دهید زبان بدن منفی شما را در کنترل خودش دربیاورد، این اتفاق می‌تواند حالت روحی شما را تغییر داده و احساسی بدتر از قبل به خود داشته باشید. در فصل بعد که درباره اعتمادبه‌نفس است، این موضوع را با جزئیات بیشتر‌ پوشش می‌دهیم.

فهرست مطالب کتاب

درباره مؤلف
خواندن این کتاب
به زبان بدن عاشقانه خوش آمدید
مقدمه
فصل اول: مقدمه‌ای درست بر زبان بدن به‌عنوان یک مفهوم
فصل دوم: جذب جنس مخالف با زبان بدن قدرتمند
فصل سوم: شناسایی زبان بدن زنان
فصل چهارم: شناسایی زبان بدن مردان
فصل پنجم: شناخت زبان بدن
فصل ششم: اهمیت نوع و شخصیت
فصل هفتم: مراجعه به غریزه
فصل هشتم: افزایش اعتمادبه‌نفس
فصل نهم: افزایش کاریزما و تأثیرگذاری با چند گام ساده
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زبان بدن عاشقانه
نویسنده
مترجمعلی بهرام پور، پویا ودایع، مریم حسین نژاد
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات206
زبانفارسی
شابک978-622-215-171-3
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زبان بدن عاشقانه

فرزان بهدین
۱۳۹۹/۲/۱۳
این کتاب واقعا خوب نوشته شده و می‌تواند عمل کردن به توصیه‌های این کتاب بر روی رابطه شما با طرف مقابل‌تان تاثیر خوبی داشته باشد. البته بهترین بخش این کتاب زمانی است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه بفهمید طرف مقابل به شما علاقه دارد یا نه که باعث می‌شود شما برای کسی که به شما علاقه ندارد انرژی‌ای نگذارید و ناراحت نیز نشوید و شکست عشقی نخورید.
حامد جامه بزرگی
۱۴۰۱/۹/۱۷
داشتن درک کامل و جامع از زبان بدن به عنوان یک موضوع، میتواند ابزار عالی برای زندگی روزانه باشد، اما این درک شالوده‌ای بنیادی است و هویت شمارو به عنوان کسی که هستید، تغییر نمی‌دهد، شما میتوانید نشانه‌هایی را از دیگران تفسیر نموده و بشناسید و برای گرفتن نتیجه دلخواه خود، آن‌ها رو انتخاب کنید، قبل تمرین این مطالب آن را تئوری بدانید و با کمک آن دانسته‌های خود را بیازمایید.
میلاد بشیرخباز
۱۳۹۹/۳/۱۷
کتاب بسیار خوب و جالبیه اما‌ی مقدار خسته کننده موضوعات را مطرح کرده ولی در کل کتاب خوبیه
Hjbjbb
۱۴۰۲/۲/۲۱
واقعا عالی بود من کامل این کتاب رو خوندم و تونست روی راوبطم با دیگران تاثیر بزاره
سالار رحیمی کیا
۱۴۰۱/۱/۲۹
کتاب خیلی خوبیه و بسیار کمک میکنه در ارتباطات. کاش دارای تصویر بود. در اینصورت بسیار کاملتر میشد.
دلارام راد
۱۳۹۸/۱۰/۱
من که اصلا نپسندیدم از کل نسخه‌ی نمونه یه جمله ش به درد بخور وکاربردی نبود. البته ترجمه‌ی روانی هم نداشت
Ftm Manavi
۱۳۹۸/۸/۲۸
یکی از بهترینا بود ک خوندم
حسن پرندوش
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
خوب مطالب رو توضیح نداده و جذابیت برای خواندنش کمه طوری آدم خوابش میگیره
حسن راد
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
خیلی خوب بود، روون و ساده و قابل فهم بودش. قشنگ به درد من خوردش
Saeid Sensi
۱۳۹۹/۱۱/۱۴
کتاب خوبی بود اما اگر تصویر سازی بیشتری داشت عالی تر میشد
majid mehdipoor
۱۴۰۱/۷/۱۳
در کل کتاب خوبیه و من راضی بودم
Hanie Vlzd
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
کاربردیه و خوبه کتابش.
Parsa
۱۴۰۰/۳/۵
عالی بود ارزش خواندن داره
امیر مهری
۱۴۰۰/۲/۱۶
خیلی خلاصه و کم بود
مشاهده همه نظرات 14

راهنمای مطالعه کتاب زبان بدن عاشقانه

برای دریافت کتاب زبان بدن عاشقانه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.