معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی

عکس جلد کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی
قیمت:
۱۹۹۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی

اولیویا تلفورد در کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی، شما را به یک زندگی سرشار از آرامش و نظم دعوت می‌کند. در این کتاب پرفروش یاد می‌گیرید که چگونه آشفتگی‌های ذهنی خود را از بین ببرید و بهره‌وری بهتری از زمان خود داشته باشید.

درباره کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی

آیا تا به حال به خاطر حجم بالای بهم‌ریختگی‌های خانه و زندگی‌تان، استرس و خستگی بیش از حد را تجربه کرده‌اید؟ آیا فکر می‌کنید که وسایل اضافی زیادی دارید و وقت آن است که خودتان را از شر تمامی آن‌ها خلاص کنید اما دقیقاً نمی‌دانید که از کجا و چگونه باید شروع کنید؟

حقیقت این است که هرج‌ومرج می‌تواند بر تمام ابعاد زندگی‌تان تاثیر بگذارد و تنها به بی‌نظمی‌های عادی و اسباب و اثاثیه زیاد محدود نمی‌شود. فکرش را بکنید که سینک آشپزخانه‌تان پر از لیوان‌ها و ظروف نشسته و کثیف است، وسایل غیرضروری در انباری‌تان فضای زیادی را اشغال کرده‌اند، یا هدایا و یادگاری‌هایی که سال‌ها آن‌ها را نگه داشته‌اید، پشت کمد یا داخل کشوهایتان به زور چپانده شده‌اند. در چنین وضعیتی قطعاً آرامش ذهنی شما مخدوش می‌شود و نمی‌توانید نظم و زیبایی و هارمونی لازم را مشاهده کنید.

حتی ممکن است برای مدت کوتاهی خودتان را به بی‌خیالی بزنید و همه این به‌هم‌ریختگی‌ها را نادیده بگیرید اما درنهایت باز هم احساساتی نظیر استرس و خجالت به سراغتان می‌آید.

پس اگر می‌خواهید سبک‌زندگی‌ و افکارتان را تغییر دهید و فضایی خالی و پرآرامش برای خودتان به وجود بیاورید تا خلاقیت‌ها و استعدادهایتان شکوفا شوند، کتاب هنر زندگی مینیمالیستی (The Art of Minimalism) در این مسیر همراهی‌تان خواهد کرد و راهکارهای سودمندی را در اختیارتان خواهد گذاشت.

اولیویا تلفورد اصول مینیمالیسم را به شما آموزش می‌دهد. پس وقت آن است که تمیزکردن و مرتب‌کردن خانه را تنها به معنای دور ریختن وسایل در نظر نگیرید، بلکه باید طرز سازماندهی صحیح و آگاهانه را بیاموزید تا زندگی‌تان سرشار از شادی و رفاه و فراوانی شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی

- کتاب هنر زندگی مینیمالیستی اولیویا تلفورد یک درس ارزشمند درباره بازبینی مجدد زندگی‌تان به شما می‌دهد. (دنیل والتر، نویسنده کتاب قدرت انضباط شخصی)

- این کتاب بسیار باور نکردنی است و به شما نشان می‌دهد زندگی با داشتن چیزهای کمتر چقدر ارزشمند است. این کتاب را به همه توصیه می‌کنم. (بلا جین، نویسنده)

- پس از خواندن این کتاب احساس داشتن سازمان‌دهی، استرس کمتر و بهره‌وری بیشتری خواهید کرد. (جودی دایر، نویسنده کتاب موهبت همدلی)

کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید هنر مینیمالیسم را یاد بگیرید و سر و سامانی به افکار و زندگی خود بدهید، کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی انتخابی شایسته و مفید برایتان است.

اولیویا تلفورد را بیشتر بشناسیم

ازجمله نویسندگانی که به گسترش سبک زندگی مینیمال کمک بسیاری کرده است،‌ اولیویا تلفورد (Olivia Telford) نام دارد. این نویسنده دانمارکی به خاطر زندگی سختی که داشت و محیط آشفته‌ای که در آن متولد شد و رشد کرد،‌ همواره تلاش می‌کرد تا محیط اطرافش را کنترل کند و مراقبت از روح خود را جدی بگیرد.

او با نوشتن این اثر،‌ نشان داد که راز شاد زیستن در دارایی‌های زیاد نیست و در بسیاری از موارد، شلوغ بودن زندگی،‌ جلوی رسیدن به خواسته‌ها را می‌گیرد! از دیگر آثار تلفورد می‌توان به کتاب «درمان شناختی رفتاری به زبان ساده» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی می‌شنویم

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که همه چیز فوراً به ما داده می‌شود. ما غذاهای خود را در مایکروویو درست می‌کنیم یا به جای پخت غذا در خانه از رستوران فست فودهایی مانند همبرگر می‌گیریم، به جای ورزش کردن لیپوساکشن می‌کنیم، به جای صرفه‌جویی در هزینه‌، همه چیز را به‌صورت اعتباری خریداری می‌کنیم و این لیست بی‌پایان است. جامعه امروزی، ما را برای گرفتن و رفتن آموزش داده است بنابراین ما حوصله نداریم که برای چیزهایی که واقعاً می‌خواهیم تلاش کنیم. ما به مدرسه می‌رویم و در آن‌جا به ما می‌گویند روی انتخاب مسیر مناسب شغلی تمرکز کنید، اما تمرکز بر انتخاب شخصیت مناسب چه می‌شود؟

امروزه به‌ندرت می‌توان ویژگی‌هایی مانند پشتکار، اراده و توجه به جزئیات را در یک شخص یافت. ما چه در خانه و چه در محل کار، فکر می‌کنیم که می‌توانیم کمترین کارها را انجام دهیم اما درعین‌حال انتظار داریم که به نتایج عظیمی برسیم. متأسفم که شما را ناامید می‌کنم اما زندگی به این شکل پیش نمی‌رود. شما باید به چیزهای کمی که دارید وفادار باشید و معنی وفادار بودن به چیزهایی که دارید این است که حتی زمانی که مشغول کاری هستید که از آن متنفر هستید، تمام تلاش خود را برای به پیش بردن کارها انجام دهید و با این شیوه خود را در مسیر موفقیت قرار خواهید داد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۳ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: از مرتب کردن تختخواب‌تان شروع کنید
۲۷ دقیقه
فصل دوم: مرتب و منظم بودن دقیقاً چیست؟
۲۴ دقیقه
فصل سوم: مزایای داشتن سازمان‌دهی
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: آشفتگی و تحول غیرمنتظره
۳۶ دقیقه
فصل پنجم: ایجاد حس نظم و ترتیب
۲۰ دقیقه
فصل ششم: چالش پیروز شدن در 30 روز
۱۸ دقیقه
فصل هفتم: روش‌های نظافت دوست‌دار محیط زیست
۱۷ دقیقه
فصل هشتم: نظم و ترتیب دادن به روابط و رها شدن از دوستان منفی
۱۰ دقیقه
فصل نهم: نظم بخشید به افکار و خالی کردن ذهن
۱۳ دقیقه
فصل دهم: نظم بخشید به افکار و قدرت تفکر مثبت
۴۱ دقیقه
فصل یازدهم: نظم دادن به روزتان و افزایش مهارت‌های مدیریت زمان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی
نویسنده
مترجمامیر نظری انامق، نسیم سیدی اصل
گویندهسپیده مالمیر
ناشر چاپیانتشارات اندیشه آگاه
ناشر صوتی موسسه فرهنگی کتاب یاران فناور
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۹۹۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی

Leyla Kh
۱۴۰۱/۶/۸
عالی عالی عالی اگه هزار بار هم این کلمه رابنویسم باز هم کم است در این کتاب خواهید آموخت که عوامل ایجاد کننده آشفتگی بیش از آن‌چه فکر می‌کنید زیاد هستند. نه تنها به شما یاد خواهد داد که چگونه آشفتگی را از خانه خود حذف کنید، بلکه خواهید فهمید که چگونه می‌توانید آشفتگی را از روابط، احساسات و سایر نیز جنبه‌های زندگی‌تان دور کنید تا بتوانید زندگی شاد و سرشار از خوشبختی که می‌دانید شایسته آن هستید را داشته باشید!
کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی اولیویا تلفورد یک درس ارزشمند درباره بازبینی مجدد زندگی‌تان به شما می‌دهد. او شما را از جستجوی خوشبختی مصرف‌گرایانه به سوی روابط، تجربیات و مراقبت از روح و روان‌تان هدایت می‌کند، یعنی جاهایی که زندگی و شادی واقعی و پایدار را پیدا خواهید کرد. با کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی می‌آموزید چگونه چیزهایی که در اختیار دارید، مانع رسیدن شما به رویاهایتان می‌شوند! این اثر می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند و باعث شود در سال‌های بعد نیز منظم بمانید!
ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۸/۱۱
عالی عالی. این کتاب هم دلایل قانع کننده و جذاب برای نظم دهی و رها کردن هر انچه که نمیخواهیم از وسایل و البسه در زندگی می‌اورد و هم به نظم دهی و طریقه قرار دادن هر چیز در جای خود کمک میکند. چقدر دوست داشتنی و ملموس و من چقدر عاشق این کتاب شدم و مطمئنم دوست دارم مثل کتاب اموزشی و درسی چندین بار آنرا مطالعه کنم
اگر کتاب تختخوابت را مرتب کن را خوانده باشید مطالب مشابهی را میتوان در دوکتاب یافت. اینکه جهان هستی بر پایه نظم بنیان شده از دلایل اصلی برای نظم دهی به زندگی و کار و محیط اطراف است چون مستلزم هر کارموفق داشتن نظم و ترتیب در ان کار است. مطالب فوق العاده و کتاب دلچسبی بودممنون ازکتابراه
سروش میرزائیان خمسه
۱۴۰۱/۶/۳
از گوش کردن به این کتاب صوتی لذت بردم.
به نظرم محتواش، با عنوانش تطابق داره. ✅
حرفهای جدید و دلنشنینی برای گفتن داره. ✅
ارزش محتوا: ۵/۵ ⭐
کیفیت ضبط: ۵/۵ ⭐
ترجمه: ۵/۵ ⭐
موزیک متعادل: ۵/۵ ⭐
من در تایم‌های پیاده روی و داخل خودرو، از توصیه‌های کتاب استفاده کردم و به عنوان یک کتاب کژوآل برای مطالعه توصیه میکنم. از بعضی از کتابهای فِنگ شویی عمومی، کمک بیشتری کرد.
سعیده میرداودی
۱۴۰۱/۶/۸
کتاب خوبیه. ابده‌های خوبی برای جلوگیری از به هم ریختگی و نظم دادن به کارها داره. در بخش هدف گذاری در حال حاضر مطالب به روز تری در کتاب‌های دیگه می‌تونیدپیدا کنید.. شنیدنش رو توصیه میکنم. بخصوص در روزهایی که دچار به هم ریختگی خونه هستید و نمی‌دونید از کجا شروع کنید انرژی و انگیزه خوبی ایجاد میکنه
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۸/۲۴
کتاب خوبی بود، از مفاهیم و فصل‌های آخر بیشتر لذت بردم. یه جورایی قوانین و کارهایی هستند که می‌دونیم خیلی هامون ولی خوب بعضی اوقات دوست داریم از کسی دیگه بشنویم و یه تلنگری میشه برای انجام دادنشون. در کل ممنونم از تهیه کنندگان این کتاب و خوانش دلنشین و کتابراه مثل همیشه
سودابه کلهر
۱۴۰۱/۶/۱۰
مثل بقیه کتاب‌های این زمینه پر از مطالب زرد و پیش پا افتاده بود، اگر بخوام خلاصه کتاب رو بصورت کامل براتون شرح بدم باید بگم که خونتون رو تمیز کنید و با دوستانی که افاکار منفی به شما القا میکنند قطع رابطه کنید کلش همین بود😂😂😂
۳ امتیاز هم فقط برای کار بسیار عالی گروه ضبط و گوینده دادم
Minakeshavarz
۱۴۰۱/۷/۳۰
از وقتی شروع کردم به گوش کردن کتاب جرات کردمو وسایل اضافه رو ریختم بیرون وسایلی ک توو یکسال اخیر ازش استفاده نکرده بودم و الان حس خوبی دارم چون اتاقم مرتب شده و حس خوبی دارم و چند وقته ک بیرون میرم تحریک نمیشم وسیله‌ای ک نمیخوام رو بخرم😋😋
positive psychology
۱۴۰۱/۵/۲۶
ممنون از کتابراه. نسخه صوتی کتاب بسیار زیباست و صدای گوینده هم خیلی عالیه. این کتاب بسیار روان و ساده هست و در کمال آرامش، روش‌های سروسامان دادن به زندگی رو میگه
فراز
۱۴۰۱/۵/۲۶
خیلی ممنون از کتابراه و ناشر بابت ارایه نسخه صوتیه این کتاب. امثال من که زیاد نمیتونن بخونن و بیشتر ترجیح میدن گوش بدن، کتاب صوتی واقعا عالیه. دستمریزاد
مریم صفری
۱۴۰۱/۹/۸
کتاب خیلی خوبی بود نکات کاربردی زیادی در مورد نظم بخشیدن به وسایل استفاده از مواد ارگانیک و غیر شیمیایی برای تمیز کردن منزل و استفاده از وسایل دور ریز برای نظم دادن با وسایل خونه گفته شده بود
Mozhgan Yaghoobi
۱۴۰۱/۹/۶
به جای خرید این کتاب که درگیر حاشیتون میکنه و با جزییات بیخود وقتتون رو میگیره کتاب دگرگونی زندگی باجادوی نظم رو بهتون پیشنهاد میدم که خیلی ازین کتاب جذابتره و موسیقیشم از موسیقی تند وخشن این کتاب بهتره
نگین منیری منش
۱۴۰۱/۸/۲۴
کتابی بسیار کاربردی بود. نویسنده با نثری روان، روشهای عملی برای وارد کردن نظم به زندگی برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر رو شرح داده. صدای گوینده کتاب هم بسیار عالی و گوش‌نواز بود.
مارال محمدی
۱۴۰۱/۶/۱۵
کتاب خیلی دوس داشتنی هست و حس مثبتی رو در من ایجاد کرد و بعد از اینکه شروع کردم به انجام توصیه هاش به طور واضح تغییر رو احساس کردم‌و گویندگی و کیفیت ضبط هم عالیه
پریناز س
۱۴۰۱/۵/۲۸
خیلی وقت بود منتظر نسخه صوتی این کتاب بودم کتاب ساده و مفیدیه که با لحن و صدای خوب گوینده عالی شده، ممنون از کتابراه و ناشر
maryam ka
۱۴۰۱/۸/۶
عاالی
جمله‌ای از این کتاب که خیلی دوستش دارم = جهان برای اینکه چیزی به تو بدهد اول مطمئن میشود که میتواند به تو اعتماد کند.
مشاهده همه نظرات ۳۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی

برای دریافت کتاب صوتی هنر زندگی مینیمالیستی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.