معرفی و دانلود کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

عکس جلد کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

جیم ران در کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند، 12 راهکار به شما ارائه می‌دهد و کمک می‌کند با بهره‌گیری از آن‌ها شخصیت تازه و نیرومندی از خود بیافرینید و از این طریق موفقیت‌های بی‌شماری در زندگی‌تان کسب کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند:

اگر به هر نقطه از جهان سفر ‌کنید، علی‌رغم تغییرات بسیار بزرگی که رخ داده می‌بینید باوری که در کودکی از دنیا داشتید هنوز هم درست است؛ رقابت بیشتر کشورها، سقوط هزینۀ کار در اقتصاد جهانی و انقلابی که تکنولوژی به وجود آورده است. با این حال هنوز در زمانه‌ای هستیم که سرزمین فرصت‌هاست.

در دنیای امروز هنوز این فرصت حقیقی را دارید که رویاهایتان را به واقعیت و خودتان را درست به همان چیزی که دوست دارید بشوید، تبدیل کنید. مهم نیست که از کجا شروع می‌کنید و چه کسی هستید. به همین علت است که باید هر کاری را که می‌توانید انجام دهید تا بیشترین استفاده را از فرصت‌هایی که به شما داده شده است بکنید. مطمئناً بسیاری از زنان و مردان این عمل را انجام می‌دهند.

اگر از شما بخواهند تا تنها یک خصوصیت را نام ببرید که جایگاهتان را در بهترین و بالاترین رده قرار می‌دهد، از چه ویژگی‌ای نام می‌برید؟ باید بگوییم جواب تنها یک چیز است: شخصیت. شخصیتی که خصوصیات اخلاقی مطلوبی همچون شجاعت، صداقت، اطمینان، استقامت و خرد را در خود دارد.

نکتۀ خارق‌العاده دربارۀ نکته ذکر شده این است که اگر بخواهید صادقانه به هدفی که در ذهن دارید متعهد باشید، نه تنها به هر آنچه که دوست دارید دست می‌یابید بلکه اگر پیوسته بکوشید می‌توانید آن را تقویت و بازسازی کنید. شما با شخصیت باارزش خود، به فرد مفیدی برای جامعه تبدیل خواهید شد و قطعاً لایق موفقیت‌های شخصی و حرفه‌ای هستید.

کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند (Cultivating an Unshakable Character) یک برنامۀ جذاب است و 12 ستونی که جهت زیرساخت و پایه یک شخصیت موفق لازم است را برایتان شرح می‌دهد. با شنیدن این کتاب می‌آموزید چطور یک شجاعت مثال‌زدنی را در خودتان ایجاد کنید، هیچ‌گاه برای دستیابی به خواسته‌های خود تسلیم نشوید و خود را به مدیری با اعتمادبه‌نفس فراوان مبدل کنید.

اولین گام برای دست یافتن به موفقیت داشتن یک شخصیت قدرتمند است. شخصیت‌های قوی از رخدادهای گوناگون هراسی ندارند و از شکست و تجربه نمی‌گریزند. آن‌ها به خوبی می‌دانند در مسیر زندگی حوادث خوب و بد خواه ناخواه روی می‌دهند و از این رو برای رسیدن به موفقیت و نتیجۀ دلخواه تنها راه و چاره مقاومت کردن است.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا شخصیت قدرتمندی برای خود بسازید و به‌تدریج آن را تقویت کنید و آرزوهایتان را پی بگیرید.

کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید شخصیت خود را طوری خلق کنید که چه در خانه و چه در محیط کار، به موفقیت و پیشرفت‌های بسیاری دست یابید، این کتاب صوتی را از دست ندهید.

با جیم ران بیشتر آشنا شویم:

جیم ران (Jim Rohn) در یک مزرعه در ایالت آیاهوی آمریکا متولد شد. تا سن 25 سالگی همچون تمامی افراد قشر متوسط مسیر بیراهه را پیش گرفت و نمی‌توانست راهی برای رسیدن به آرزوهایش پیدا کند. تا اینکه با کارآفرینی به نام جان ارل شف آشنا شد و شیفتۀ ثروت، فهم تجاری، جذبه و فلسفۀ زندگی او گشت. جیم ران به عضویت سازمان فروش مستقیم شف درآمد و فرایندی از رشد شخصی را شروع کرد که در نهایت به میلیونر شدن او در سن 31 سالگی انجامید. متأسفانه شف که آرزوی دیدن این لحظه را داشت، یک سال قبل از میلیونر شدن جیم ران از دنیا رفت.

با گذشت سال‌ها، جیم ران متوجه شد که اغلب مردم دوست دارند داستان از فرش به عرش رسیدن و فلسفۀ رشد شخصی او را بدانند. از این رو او تا زمان مرگ به مدت 40 سال تجربۀ خود را در سمینارهایش مطرح کرد. 4 میلیون نفر در سرتاسر دنیا در سمینارهایش شرکت کردند. او در سال 1985 میلادی جایزۀ CPAE را از انجمن سخنرانان ملی آمریکا دریافت کرد. ران همچنین نویسندۀ 17 کتاب و کتاب صوتی و برنامۀ ویدئویی است. در سال 2003 میلادی در جایگاه مربی و عضو افتخاری موزۀ رادیو و تلویزیون به برگزای جلسه‌های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان پرداخت. او در 5 دسامبر سال 2009 در وست هیلز کالیفرنیا بعد از 18 ماه مبارزه با بیماری ریوی درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند می‌شنویم:

یک نفر به من دربارۀ مردی گفت که اسب‌های اصیل مسابقه‌ای پرورش می‌دهد و یکی از محبوب‌ترین کلمه‌هایش «کلاس» است. او راجع به این حرف می‌زند که چطور یک اسب «کلاس» دارد و دیگری ندارد. که این کلاس می‌تواند چه تأثیری در مسابقه داشته باشد. این برای من کمی گیج‌کننده است. چون به نظر می‌آید اسبی که از همه سریع‌تر می‌دود، برنده می‌شود چه کلاس داشته باشد چه نداشته باشد. پس منظورش از کلمۀ کلاس چی بود؟

طبق حرف این مرد «کلاس» یعنی استفاده از انرژی ذخیره شده. کلاس توانایی غلبه بر همۀ چالش‌ها در طول مسابقه است. کلاس به این معنی نیست که هیچ وقت خسته نمی‌شوید بلکه به این معنی است که هیچ وقت نشانش نمی‌دهید. کلاس به این معنی نیست که هیچ وقت برای کنار کشیدن وسوسه نشوید معنی‌اش این است که هیچ وقت کنار نمی‌کشید. در چند متر آخر مسابقه تفاوت را کلاس تعیین می‌کند.

کلاس یا استقامت جزء خیلی مهمی از شخصیت قوی است. ما استعداد را به عنوان تعیین‌کنندۀ اصلی موفقیت می‌بینیم. مثلاً برنامه‌های خاص زیادی در مدارس وجود دارد که اسمشان بچه‌های بااستعداد است. این برنامه‌ها می‌توانند از کلاس اول شروع شوند. بچه را آزمایش می‌کنند و یا بااستعداد است یا نیست. یا استعداد دارد یا ندارد. انتظارمان از او بر پایه عملکردش در آن امتحان عوض می‌شود و انتظاراتش از خودش هم عوض می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
پیشگفتار
3 دقیقه
مقدمه
56 دقیقه
فصل اول
61 دقیقه
فصل دوم
55 دقیقه
فصل سوم
60 دقیقه
فصل چهارم
44 دقیقه
فصل پنجم
53 دقیقه
فصل ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهمحسن زرآبادی پور
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

نسترن
۱۴۰۱/۴/۳
با سلام. اولین کتابی بود که از جیم ران خوندم. گوینده متن بیان و لحن بسیار خوبی دارد. مطالب کتاب به طور کلی خیلی صحیح و درست به ویژگی‌های افراد دارای شخصیت قوی میپردازد. اما تنها ایرادی که به کتاب میگیرم که نمیدونم دقیقا به نگارش مولف مربوط هست یا عدم ترجمه صحیح و سلیس، شفاف نبودن و گنگ بودن بعضی به مطالب کتاب هست. طوری که برخی مواقع موضوع مورد بحث رو گم میکنید. بنابراین نیاز هست در تمام مدت گوش دادن به کتاب صوتی به دقت کلمات رو پیگیری کنید تا مطالب را از دست ندید و در دریافت مفهوم کلام سردرگم نشید. در نهایت و به طور کلی کتاب خوبی بود و از کتابراه متشکرم.
مصطفی عزیزی
۱۴۰۲/۸/۸
با درود فراوان خدمت دوستان کتابخوان و گرامی. جیم ران و اندیشه‌های قدرتمند و فلسفی که دارند نیازی به تعریف و تمجید ندارند. کتابی سرشار از پند و اندرز گرانبها برای هر شخصی که می‌خواد یه تغییر اساسی و درستی را در زندگی و نگرش خود به آن ایجاد کند. در اینجا جیم ران به سادگی فلسفه‌ی داشتن شخصیت والا و به رفتارهای درست برای رسیدن اهداف بلند پایه‌ی زندگی را اشاره کرده‌اند و به نوعی تو یه سمینار بسیار با ارزش شرکت کرده ایم بعد از مطالعه این کتاب عالی. ترجمه‌ی خوبی داره و خوانش فوق العاده که جذابیت خاصی به این کتاب صوتی بخشیده است. سپاس از تیم خوب کتابراه برای این اثر عالی
راحیل 👩‍🏫
۱۴۰۲/۷/۲۳
با سلام. کتاب بسیار بسیار عالی!، سخنهای جیم ران رو مثل یک پدر میدونم و‌ای کاش سالها پیش از این باهاشون آشنا میشدم. واقعا روح تشنیه من رو سیراب میکنه!! کتابهاش رو میخوام بارها و بارها بخونم و گوش کنم. صدای راوی در زمان شنیدن نمونه به دلم ننشست و میخواستم به خاطر همین کتاب رو نخرم، اما به خاطر آقای و جیم ران خریدم اما الان میگم صدای گوینده و لحن و تخصصشون توو این زمینه بسیار قوی و خوب هست و با صداشون اخت گرفتم. اما توو این کتاب، میگن آقای کارِنگی، و توو کتاب دیگه ای، آقای کارْ نِگی. نمیدونم کدومش درسته؟
mahdi ✔️
۱۴۰۰/۵/۸
با سلام و درود در این کتاب صوتی به کلیات و بدیهیات یک زندگی شاد و سالم پرداخت شده کلیات و بدیهیات‌ای که هممون میدونیم ولی به جرات میگم که ۹۹ درصد ما فراموش کردیم و باید یک کسی دوباره این بدیهیات رو به ما یادآوری و کوشزد کنه اگر به دقت مطالب این کتاب گوش بدیم و عمل بکنیم زندگی فوق‌العاده‌ای خواهیم و داشت از همه مهمتر از کتابها این انتظار و نداشته باشید که یک شبه برامون معجزه بکند و با خوندن یک کتاب در عرض یک هفته زندگیمون از این رو به اون روی بشه که توی خواب و رویا می‌بینیم
ملورین امیری
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
این کتاب یکی از اون کتاب‌هایی است که بعد از تموم کردنش به طور شگفت انگیزی شاهد تغییر تو طرز فکرتون میشین و خیلی جاها شمارو به فکر فرو میبره و خیلی جاها با گفتن داستان شما حس میکنین دقیقا همونجا قرار دارین این کتاب ساده اما پر از مفاهیم مهم زندگیه و صدایی که این کتابو میخونه بسیار خوبه و از این نظر خیالتون میتونه راحت باشه من این کتابو به کسایی پیشنهاد میکنم که میخان تغییری تو زندگیشون بدن اما نمیدونن از کجا شروع کنن.
رضا محمدی
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
جیم استاد تمام استادان موفقیت نسل جدید است. آموزه‌های او بیشتر در خصوص کسب خرد زندگی و داشتن یک زندگی سعادتمند، زیبا، پرمفهوم و توام با آرامش است که موفقیت‌های شغلی و مالی بخشی از این روش هستند.
او معتقد است که داشتن یک شخصیت قدرتمند و چندبعدی لازمه رسیدن به ثروت و موفقیت و خوشبختی است.
کسانی و
که دوست دارند دارای شخصیت والا رشد یافته‌ای باشند که در هر زمینه‌ای موفق باشند و تفاوت ایجاد کنند، آموزه‌های جیم ران از بهترین منابع هستند.
Kourosh Naderiyan
۱۴۰۱/۹/۵
بسیار عالی بود ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️گاهی وقتی فکر می کنم چه کسی تا این زمان برام این حرفها رو زده و من نشنیدم!واقعا این اتفاق نیفتاده برامحتما زمانش الان بوده و خب سپاسگزارم بابت شنیدن این کتاب 🙏🏽این کتاب بسیار خوب عالی گویندگی شده و انگار داری با دوستت صحبت می کنی و گوش میدی به تجربیاتش در قالب داستانهای جالب.نویسنده ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️مترجم ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️گوینده ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️+خدایا شکرت بابت شنیدن این کتاب
احمد کتافی
۱۴۰۱/۲/۹
فوق العاده عالی بود
گوینده بی نهایت عالی
و همچنین کتاب بسیار مفیدی بود و من به شخصه خیلی استفاده کردم و توصیه میکنم که دوستانی که هنوز این کتاب رو گوش ندادن حتما گوش کنید و شخصیت‌های قدرتمند یک رهبر واقعی رو یاد بگیرید منکه دلم میخواد یکبار دیگه گوش بدم و حتما یکبار دیگه گوش میدم چونکه ارزشس رو داره که چند بار گوش بدیم و نکته برداری کنیم...
شیرین ملکپوش
۱۴۰۱/۳/۷
در یک خط و خلاصه میگویم که خواندن این کتاب را جزئی از ضرورت‌های زندگی خود بدانید اگر میخواهید بهترین تکنیک هدف گذاری و ساخت شخصیت قدرتمتد را کسب کنید این کتاب حق مطلب را به بهترین شکل در رابطه با یادگیریه استفاده از بهترین‌ها و به کار گیری از بهترین نعمت‌های این جهان ادا کرده است حتما مطالعه ویا گوش دهید
احمد
۱۴۰۲/۳/۱۸
سلام. واقعیتش نتونستم با این کتاب چیز جدیدی یاد بگیرم. شاید چون الان کتاب‌های کسب و کار میخونم خیلی این کتاب برام جذاب و جالب نبود. چون ایشون استاد افراد مهمی مثل دارن هاردیه حرفاشون تقریبا یکیه و من قبل از آشنایی با جیم با دارن و برایان آشنا شده بودم. یه دلیل عدم جذاب بودن حرفاش برام شاید اینه
Mahsa Mostofi
۱۴۰۱/۴/۹
این کتاب عالی هست عالی. واقعا باید همه گوش کنن. من می‌خوام کتابشرو هم بخرم تا همیشه جلوی چشمام باشه. صدا و نوع خواندن گوینده اینقدر تاثیر گذاره که فک می‌کنی نویسنده داره باهات حرف می‌زنه. کاش کتاب بیاندیشید و ثروتمند شوید هم با صدای ایشون بود. برای خرید این کتاب شک نکنید.
DAYAN
۱۴۰۲/۴/۲۷
من به واقع باور دارم که”جیم ران”یک انسان معمولی نیست؛ چون فلسفه‌ی وی کیفیت زندگی را برای کسانی که با او آشنا هستند بالا می‌برد. او در زمانی که من می‌خواستم فلسفه‌ی زندگی‌ام را شکل دهم تا امروز از آن بتوانم استفاده کنم، تاثیر بسیار مثبتی روی من داشت
مهدی یزدیان
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
برخی میگن این کتاب‌ها بی دلیل آدم رو باد می‌کنه ولی باید گفت، انگیزه گرفتن عین آب و غذا خوردنه، عین نفس کشیدنه، پس باید هر روز با جملات و مطالب و کتاب هاز انگیزشی، استحمام کرد تا سرحال و قوی باقی موند. دوست خوبم، اداما بده... موفق باشید
نوین فارغ
۱۴۰۰/۵/۱
با سلام به خوانندگان کتابره به شدت این کتاب پیشنهاد میکنم این کتاب به عنوان اولین کتاب بخوانید چون پایه و اساس کتابهای دیگر هست
کتاب فوق العاده هست در مورد شخصیت
که نیاز و پایه بقیه کتاب هست صدای گوینده عاللللی است و شنونده را جذب می‌کند
Mehran Tajmiri
۱۴۰۱/۲/۲۲
این کتاب بشدت تاثیرگذاره و اصولی رو توضیح میده که هر انسان موفقی بهشون نیاز داره.
البته بنظر من چند بار باید گوش داده بشه تا ملکه ذهنتون بشه و اصولش رو در شکل گیری شخصیتتون پیاده سازی کنید
به قول جیم ران شما باید شخصیت خودتون رو بتراشید
مشاهده همه نظرات 144

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند

برای دریافت کتاب صوتی خلق شخصیت قدرتمند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.