معرفی و دانلود کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر

عکس جلد کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر

کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر نوشته‌ی جنیفر داسلینگ، داستانی دل‌نشین و هیجان‌انگیز درباره‌ی پسری مهربان به نام پگی است که حیوانات را بسیار دوست دارد.

موضوع کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر (Picky Peggy) چیست؟

در یکی از روزهای بهاری پگی به مزرعه آقای کوپر می‌رود و در آنجا چند جوجه اردک می‌بینید که تازه به دنیا آمده‌اند. آن‌ها بسیار زیبا بودند. پگی یکی از جوجه اردک‌ها را به خانه می‌آورد و به آقای کوپر قول می‌دهد که از او مراقبت کند و نامش را کرکی می‌گذارد. پس از چند روز کرکی ضعیف می‌شود و تمام پرهایش می‌ریزد و پگی علت آن را نمی‌داند.

کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است و می‌توانند آن را همراه با والدین خود گوش دهند و لذت ببرند. اگر کودک شما هم همانند شخصیت اصلی این داستان یعنی پگی عادت غذایی خوبی ندارد، این کتاب صوتی را برای او تهیه نمایید. این داستان به فرزند شما یاد می‌دهد که عدم رعایت رژیم غذایی مناسب می‌تواند چه ضررهایی به جا بگذارد.

در قسمتی از کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر می‌شنویم:

پگی تمام روز با جوجه اردکش بازی می­‌کرد. کرکی دوست داشت باله‌اش رو تکون بده و توی خونه تاتی‌­تاتی کنه. همیشه باعث خندیدن پگی می‌شد و خیلی دوستش داشت. بعضی وقت­‌ها باهم حباب درست می­‌کردن و گاهی مهمونی چای می‌گرفتند، البته به جای چای، آب می­‌خوردن.

خب شباهت بین شما، پگی و کرکی چیه؟ همه ما نیاز به آب داریم تا سالم بمونیم، اون هم خیلی زیاد. پگی به کرکی کمی غذای اردک و خرده ­نون داد. بارها به اردک‌های آقای کوپر خرده نون داده بود و کرکی هم عاشق اون­‌ها بود، حتی بیشتر از غذای اصلی اردک­‌ها.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
پگی بهونه‌گیر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پگی بهونه‌گیر
نویسنده
مترجمسارا مسعودی ثابت
گویندهپریسا یحیی زاده، محمد طالشیان، نفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر

فاطمه فلاح
۱۳۹۹/۵/۱۱
این کتاب برای بچه‌هایی که بدغذا هستند خوبه و برای بچه‌های بهانه گیر آنطور که از اسم کتاب بر می‌آید نیست. قصه به طور مناسبی طراحی شده و میتونه یه بچه رو برای بدغذا نبودن قانع کنه
الناز شاه پناه
۱۳۹۹/۲/۳
خیلی خوب بهونه گیری بچه‌ها در غذا خوردن را توضیح داده بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر

برای دریافت کتاب صوتی پگی بهونه‌گیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.