معرفی و دانلود کتاب خانه‌های اجاره‌ای

عکس جلد کتاب خانه‌های اجاره‌ای
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خانه‌های اجاره‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خانه‌های اجاره‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خانه‌های اجاره‌ای

کتاب خانه‌های اجاره‌ای در ردیف نمایشنامه‌هایى است که برنارد شاو آن‌ها را بازى‌هاى ناشاد یا نامطبوع خوانده است.

برنارد شاو (George Bernard Shaw) در مورد وجه تسمیه بازى‌هاى نامطبوع در کتاب خانه‌های اجاره‌ای مى‌نویسد:

علت به خوبى آشکار است. بدون‌ شک کلیّه نمایشنامه‌هایى که صمیمانه با انسانیّت سروکار دارند مى‌باید این احساس خودفریبى عظیم را، که رمان وظیفه دارد از آن چاپلوسى کند، جریحه‌دار سازند. ولى در اینجا ما نه تنها با جنبه‌هاى تراژدى و کمدى اشخاص و سرنوشت‌ها روبه‌رو هستیم بلکه با آن دلهره‌هاى اجتماعى سروکار داریم که از این واقعیت سرچشمه مى‌گیرند: که یک فرد معمولى و بومى انگلیسى، هر چقدر از لحاظ اخلاقِ خصوصى شریف و خوش‌طینت هم باشد، در حالى که بى‌دریغ براى استقرار حکومت عدل و انصاف فریاد مى‌زند، اگر ببیند که ممکن است ده شاهى بر یک تومان مالیاتى که نیمى با فشار و نیمى با فریب از او مى‌گیرند اضافه مى‌شود، در برابر پست‌ترین حق‌کشى‌ها سکوت مى‌کند و چشم خود را فرو مى‌بندد. در کتاب خانه‌هاى اجاره‌اى (Heart Break House) من نشان داده‌ام که چگونه حرمت طبقه میانه‌حال و سخاوت پسران جوان خانواده بر فقر و مسکنت ساکنین کثیف‌ترین و مخروبه‌ترین محله‌هاى شهر استوار است و از آن جا تغذیه مى‌شود، همان‌طور که مگس بر کثافت مى‌نشیند و فربه مى‌گردد: مطمئنا این تم مطبوعى نیست.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خانه‌های اجاره‌ای
نویسنده
مترجمفرزاد پایا
ناشر چاپیانتشارات جامی
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات112
زبانفارسی
شابک978-600-7436-12-7
موضوع کتابنمایشنامه
قیمت نسخه الکترونیک
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خانه‌های اجاره‌ای

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خانه‌های اجاره‌ای

برای دریافت کتاب خانه‌های اجاره‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.