معرفی و دانلود کتاب صوتی موج خزنده

عکس جلد کتاب صوتی موج خزنده
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موج خزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موج خزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موج خزنده

کتاب صوتی موج خزنده نوشته‌ی گیل هرمن، داستان آموزنده و جذاب پسری به اسم «جک» است که نسبت به همه چیز حس کنجکاوی زیادی دارد و یک روز با خواهر خود به ساحل می‌رود تا با هم تفریح کنند. این کتاب سرگرم‌کننده یکی از داستان‌های مجموعه «علم همه چیز را حل می‌کند» است.

موضوع کتاب صوتی موج خزنده چیست؟

جک در ماه جولای به پیشنهاد والدینش با دوستش «مارک» به اردوگاه روزانه رفت. او در آن جا به همراه مارک، اسکیت برد سواری را یاد گرفت و شب‌ها در کیسه‌خوابش می‌خوابید. «کیت»، خواهر جک، در همان روزها بود که سیم ارتودنسی دندان‌هایش را بازکرده بود و از این بابت که چیز اضافه‌ای در دهانش نیست، خیلی خوشحال بود.

آن روزی که آن‌ها به ساحل رفته بودند آن‌قدر شلوغ بود که جای زیادی برای نشستن به چشم نمی‌خورد. آب بیشتر قسمت‌های ماسه را خیس کرده بود. بالاخره یک جای خالی پیدا کردند و وسیله‌هایشان را روی زمین گذاشتند. جک اصلاً از کیت نپرسید که آیا از آن جا خوشش میاید یا نه. به این دلیل که به او قول داده بود هیچ سؤالی نپرسد.

اولین کاری که بعد از نشستن روی زیرانداز کردند این بود که به پوستشان کرم ضدآفتاب مالیدند تا مثل پارسال نسوزند. چترِ بزرگشان را بالای سرشان نصب کردند و به بچه‌های کوچکی که در دریا شنا می‌کردند خیره شدند. جک یک‌عالمه سؤال مختلف در ذهنش داشت. ولی حتی یک کلمه هم حرف نزد. تا اینکه موج بزرگی آمد و تمام وسایل آن‌ها را با خود برد...

گیل هرمن (Gail Herman) در کتاب موج خزنده (The Creeping Tide) به کودکان می‌آموزد که نسبت به اتفاقات اطرافشان کنجکاو باشند و هر سؤالی که به ذهنشان می‌رسد از بزرگ‌ترها بپرسند. تنها در این صورت است که چیزهای جدید یاد می‌گیرند و می‌توانند از مسائل مختلف سر دربیاورند.

درباره مجموعه علم همه چیز را حل می‌کند:

کتاب‌های این مجموعه به کودکان کمک می‌کند تا مانند دانشمندان فکر کنند و نسبت به مسائل اطرافشان کنجکاو باشند. فعالیت‌ها و آزمایش‌هایی که در هر یک از این کتاب‌ها گنجانده شده، کنجکاوی بچه‌ها را برمی‌انگیزد و آن‌ها را به انجام کارهای علمی تشویق می‌کند. این داستان‌ها علاوه بر جنبهٔ سرگرم‌کنندگی، با ایجاد موقعیت هوشمندانه، ذهن کنجکاو کودکان را فعال نگه می‌دارد و باعث ایجاد سؤال‌های مختلف می‌شوند. طوری که آن‌ها با شنیدن این داستان‌ها تشویق می‌شوند که به دنبال پاسخ سؤال‌هایشان بروند و آزمایش‌های علمی انجام دهند.

کتاب صوتی موج خزنده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی موج خزنده می‌شنویم:

تقریباً توی آب رفتم و... کرم ضد آفتابمون رو دیدم. و همینطور عینک‌های مخصوص شنام. دقیقا همونطور که فکر می‌کردم. زمانی که رفته بودیم آبمیوه بخریم، موج بزرگ اومده بود. اون‌ها هرچی روی زیراندازمون بود رو شستن و به قسمت‌هایی پایینیِ ساحل بردن. ولی هنوز... . گیره‌ی دندونی دیده نمیشد. روم رو برگردوندم تا پیش خواهرم برم که... آخ! روی یک چیر تیز لگد کردم. گیره‌ی دندون!

کیت با سرعت به سمتم دوید: «چطوری پیداش کردی؟»

جک: «فقط مسیر موج رو دنبال کردم.»

خواهرم با خوشحالی بغلم کرد؛ «یالا. میتونی یک سوال ازم بپرسی.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
موج خزنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موج خزنده
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موج خزنده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موج خزنده

برای دریافت کتاب صوتی موج خزنده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.