معرفی و دانلود کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه

عکس جلد کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه

لیسا لاوریا در کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه برایمان از ماجرای ایستگاه قطار پر رفت‌وآمدی می‌گوید که کم‌کم به حیات‌وحش تبدیل و پناه حیوانات گوناگون شده است و در آن خرگوش بامزه‌‌ای همراه با دوستش پاندا به کلاس شیرین پزی می‌روند.

درباره کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه:

در داستانی شنیدنی با بکا خرگوشه همراه شوید و همه چیز را درباره‌ی دنیای او در مرکز حیات وحش کارتر بیاموزید!

بکا خرگوشه و خانواده‌اش از مدت‌ها قبل در دهکده‌ی کارتر، که به خاطر ریل‌های قطارِ به جا مونده چنین نام گرفته بود، زندگی می‌کردند؛ حتی پیش از این که قطار از رونق بیفتد و به پناهگاه حیوانات تبدیل شود. بکای داستان ما خجالتی‌ست و به حیوانات جدید عادت ندارد؛ او دلش می‌خواهد از باقی حیوانات دور باشد. اما هنگامی که یک پاندای قرمز به نام رزی، ترسیده و تنها، پیش روی او ظاهر می‌شود، بکا می‌فهمد احتمالا تنها کسی است که می‌تواند به این حیوان تازه وارد کمک کند...

هر چند که دیدن این همه حیوان عجیب‌وغریب و جدید برای بکا و خانواده‌اش تازه و جدید بود، اما بکا از آن‌ها خواست تا به او اجازه دهند قدری با تازه‌واردها آشنا شود! این‌گونه بود که رزی و بکا در کلاس شیرینی‌پزی با یکدیگر آشنا و بعدتر به بهترین دوستان هم تبدیل شدند.

لیسا لاوریا (Lisa Lauria)‌ در کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه (Wild Tales: Becca Makes a Friend)‌ به کودکان مفاهیم عمیقی همچون دوستی، پذیرش تفاوت‌ها و مراقبت می‌پردازد. شنیدن این اثر تجربه‌ی لذت‌بخش و البته آموزنده‌ای را برای کودکان رقم خواهد زد.

کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 7 سال با شنیدن کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه کلی چیزهای جدید یاد خواهند گرفت.

در بخشی از کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه می‌شنویم:

روزی که خرگوش‌های کوچولو‌ به همراه مادرشون برای ثبت‌نام کلاس کیک پزی رفتن، کلی از حیوون‌های دیگه هم اطراف محل برگزاری کلاس جمع شده بودن تا مثل اون‌ها ثبت‌نام کنن. همه به در خیره شده بودن و به حرف‌های معلم گوش می‌کردن. جالب‌تر اینکه مثل بِکا همراه خواهر یا برادرشون اومده بودن و قرار بود دوتایی به کلاس بیان.

وقتی مامان خرگوش‌ها رفت و اون‌ها تنها شدن، نگاهی به اطرافشون انداختن تا ببینن کلاسشون چجور جاییه، ولی توی همین لحظه دوباره اضطرابشون برگشت و از نگرانی نمی‌دونستن چیکار کنن. با اینکه کلی حیوون دیگه هم برای ثبت‌نام اومده بودن، ولی بِکا و خواهرش تنها خرگوش‌های جمع بودن و هیچ خرگوش دیگه‌ای بین هم‌کلاسی‌هاشون نبود.

کمی که گذشت گربه پشمالوی سفید، حیوون‌ها رو به خونه‌ش که محل برگزاری کلاس کیک‌پزی بود دعوت کرد و با صدای بلند از شاگردای جدیدش خواست تا سکوت رو رعایت کنن و به حرف‌هاش گوش کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
بکا دوست پیدا می‌کنه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه
نویسنده
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهشهربانو حسینی، مهدی صفری، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه

برای دریافت کتاب صوتی بکا دوست پیدا می‌کنه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.