معرفی و دانلود کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

عکس جلد کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو نوشته‌ی لارا دریسکل، درباره‌ی دو موش بازیگوش به نام آلبرت و واندا است که خواهر و برادر هستند و یکدیگر را بسیار دوست می‌دارند.

موضوع کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو چیست؟

آلبرت و واندا می‌خواهند همراه با دوستانشان و معلم عزیزشان به یک اردوی هیجان‌‌انگیز بروند، سفری کوتاه و امن به زیر شیروانی خانه‌ی انسان‌ها. در اردوهای قبلی آلبرت توانسته بود یادگاری‌های بسیاری جمع کند و با خودش به خانه ببرد، به همین دلیل بسیار خوشحال بود تا در این اردو هم همین کار را انجام دهد.

کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان سن پیش از دبستان و کودکانی که سال‌های اول مدرسه‌شان را سپری می‌کنند، جذاب و شنیدنی است. اگر کودکان علاقه دارند که با معنای پیشاهنگی و کارهایی که پیشاهنگ‌ها انجام می‌دهند، آشنا شوند، می‌توانید کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو را به آن‌ها کادو بدهید.

در قسمتی از کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو می‌شنویم:

بعد از اینکه خانم اَگنِس مطمئن شد همه هستند، شروع به حرکت کرد.

موش­‌ها به سرعت از لابه‌­لای هزارتوی لوله­‌ها رد شدند و از پله­‌ها بالا رفتند. تا اینکه بالاخره به زیرشیروونیِ خونه رسیدند. آلبرت وقتی اونجا رو دید از تعجب چشماش باز شد و گفت:«اووووه!»

زیرشیروونی خیلی بزرگ بود و توش کلی چیزهای فوق‌العاده پیدا می‌شد. آلبرت هم مطمئن بود که می‌تونه یک وسیله پیدا کنه تا به خونه برگردونه.

گروه پیش‌­آهنگ­‌ها همه جای شیروونی رو گشتند. ریچل یک تشک پیدا کرد و از روش سُر خورد. لئو توی جعبه­‌ی اسباب بازی­‌ها رفت. آلبرت هم یک توپ شیشه‌ای پیدا کرد که توش پر از دونه­‌های برف بود. اون می‌خواست توپ شیشه‌­ای رو با خودش ببره اما اونقدر سنگین بود که نمی‌تونست تکونش بده.

از دور صدای خانم اَگنِس اومد که می‌گفت: «پیش‌­آهنگ‌­ها، بشمارید!»

همه موش‌ها به سمت معلمشون رفتند و ایستادند. آلبرت که شمارش 2 بود اشتباهی قبل عدد 1 ایستاد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهعادله نهاوندیان، پریسا یحیی زاده، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو

برای دریافت کتاب صوتی پیش آهنگ‌های جیغ جیغو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.