معرفی و دانلود کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت

عکس جلد کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت

کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت قصه‌ای است که به شما آموزش می‌دهد چطور با غم‌ و غصه‌های خود کنار بیایید. ملیسا هیگینز در این اثر ماجرای خرگوش کوچولویی را تعریف می‌کند که پدرش به علت انجام کارهای خلاف قانون به زندان افتاده است...

موضوع کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت چیست؟

خرگوشه می‌گه «من هر وقت حالم بد باشه نقاشی می‌کنم.» از طرف دیگه، خرگوشه هر روزِ خدا نقاشی می‌کشه. انقدر که باباش یه مدت «نقاش کوچولوی من» صداش می‌زنه. اگه اینطور باشه، یعنی خرگوشه حسابی غمگینه. ولی چرا؟ شما می‌دونید؟ خب، بذارید براتون بگم. مثل اینکه بابای خرگوشه یه کارای بدی کرده که به خاطرش باید بره زندان. می‌پرسید راست می‌گم یا نه؟ خب معلومه که راست می‌گم. می‌پرسید مگه یه خرگوش چه کار بدی می‌تونه بکنه؟ خب، اونو دیگه باید از پلیس بپرسید. من فقط می‌دونم بابای خرگوشِ داستانمون الان زندانه و خرگوش کوچولوی ما باید یه جوری با این قضیه کنار بیاد. چجوری؟ خب، راستش این رو هم نمی‌دونم. برای همینه که می‌خوام به این کتاب گوش بدم تا مثل شما، یاد بگیرم که موقع سختی و غم و غصه باید چی کار کرد...

آنچه خواندید خلاصه‌ای از کتاب شبی که بابام به زندان رفت (The Night Dad Went to Jail) است که به قلم ملیسا هیگینز (Melissa Higgins) نوشته شده؛ این اثر هم جنبه‌ی آموزشی دارد (چون به مخاطبین خردسالش راه‌های مواجهه با سختی‌ها را یاد می‌دهد) و هم جنبه‌ی سرگرم‌کنندگی. پس اگر فرزندی در خانه دارید، در تهیه‌ی کتاب حاضر تردید نکنید.

کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت مناسب چه کسانی است؟

کتاب حاضر برای کودکانِ متعلق به رده‌ی سنی 4 تا 8 سال نوشته شده است.

با ملیسا هیگینز بیشتر آشنا شویم:

او سابقاً به عنوان مشاور مدرسه فعالیت می‌کرده و این روزها تمام‌وقت مشغول نویسندگی است. عناوین کتاب‌هایش، نشان از علاقه‌ی او به ژانرها و موضوعات متنوع دارد. از جمله کتاب‌های کودک او می‌توان به دو اثر با عناوین «مسخره کردن کار درستی نیست» و «سه شنبه‌ها با پدر» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت می‌شنویم:

خانم سانچز گفت احساس عصبانیت، ناراحتی و ترسیدن طبیعیه. همینطور احساس نگرانی و خجالت کشیدن. اون بهم یاد داد که با این احساس بهم ریخته‌م چه کار کنم. دفعه بعدی به جای اینکه دعوا کنم از کنار بچه‌ها رد شدم و کاری باهاشون نداشتم. من می‌تونم نقاشی بکشم یا با کسی که بهش اعتماد دارم صحبت بکنم. برای چند وقت، بابام داخل یک زندان، نزدیک خونه‌ی ما بود. اول مامانم به ملاقاتش رفت و بهمون گفت که اونجا چجوریه. وقتی همه باهم خواستیم بریم، سوار اتوبوس شدیم، بابام پشت یک دیوار شیشه‌ای نشسته بود. نوبتی همه‌مون باهاش با تلفن صحبت کردیم. وقتی نوبت من شد، نتونستم توی صورتش نگاه کنم.

بابا گفت: من اشتباه کردم نقاش کوچولوی من. کاری که من کردم باعث به وجود اومدن کلی مشکل شد و به خاطرش ازت معذرت می‌خوام. امیدوارم منو ببخشی...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
شبی که بابام به زندان رفت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت
نویسنده
مترجمکیوان فرجی
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت

برای دریافت کتاب صوتی شبی که بابام به زندان رفت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.