معرفی و دانلود کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

عکس جلد کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم نوشتهٔ سلست شلی داستان آموزنده و جذاب پسربچه‌ای به اسم «مت» را تعریف می‌کند که با بقیه دوستانش کمی فرق دارد، اما همچنان شبیه به آن‌ها می‌تواند تفریح کند. کتاب حاضر به کودکان درمورد نحوهٔ صحیح رفتار با مبتلایان اوتیسم آموزش می‌دهد.

موضوع کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم چیست؟

داستان از زبان پسربچه‌ای روایت می‌شود که درمورد دوستش، مت صحبت می‌کند. او تمام روزهای تابستانش را با مت می‌گذراند و آن‌ها اوقات خوشی را با یکدیگر سپری می‌کنند. مت و دوستش هر دو به ورزش علاقه دارند و فعالیت‌های ورزشی موردعلاقه‌شان هم شبیه به هم است. اما مت کمی با هم‌سالانش فرق دارد و مغز او متفاوت از بقیه کار می‌کند.

مت درمورد اتفاقات اطرافش به شکل دیگری فکر می‌کند و احساسش با بقیه فرق دارد. اما این موضوع او را از بازی با دوستش و تفریحات دیگر دور نمی‌کند. دوست مت در تمام موقعیت‌های دشوار به کمک او می‌آید و همیشه کنارش است. تنها چیزی که برای آن‌ها اهمیت دارد دوستی بینشان و لذتی است که در کنار یکدیگر می‌برند.

سلست شلی (Celeste Shally) در کتاب چون ما باهم دوستیم (Since We're Friends) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده راهنمایی کامل برای دیگران نوشته که بتوانند خیلی بهتر افراد مبتلا به اختلال اوتیسم را درک کنند. پیداکردن دوست برای کودکان مبتلا به اوتیسم کمی می‌تواند از بقیه سخت‌تر باشد و آن‌ها تلاش بیشتری در موقعیت‌های اجتماعی مختلف می‌کنند.

رابطهٔ بین دو دوست که در این کتاب نشان‌داده‌شده است، به‌خوبی نحوهٔ صحیح ارتباط با مبتلایان این اختلال را آموزش می‌دهد. کودکان با شنیدن کتاب حاضر می‌توانند با اوتیسم آشنا شوند و نحوهٔ صحیح ارتباط با کودکان مبتلا به آن را یاد بگیرند. والدین نیز با گوش‌کردن به این داستان به همراه فرزندانشان می‌توانند مسائلی مثل مسئولیت اجتماعی و برخورد انسانی در جامعه را به شکل قابل فهمی به آن‌ها یاد بدهند.

کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم می‌شنویم:

اگه وقتی به پارک می­‌رسیم کسی از قبل روی تاب مورد علاقه­‌ی مَت نشسته باشه، اون خیلی ناراحت و عصبانی میشه، شروع به داد زدن می‌­کنه و پاهاش رو روی زمین می‌­کوبه. این که همیشه بازی‌­ها رو به یک روش انجام بده و کارها دقیقا یک روند خاص داشته باشن خیلی خوشحالش میکنه. چون ما باهم دوستیم، من تلاشم اینه که فکر کنم و دنبال کاری بگردم که تا زمانی که منتظریم تاب خالی بشه انجام بدیم... مثل فوتبال بازی کردن یا مثلا گل کوچیک. معمولا هم این روش جواب می­ده و حواسش پرت میشه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
چون ما باهم دوستیم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چون ما باهم دوستیم
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

برای دریافت کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.