معرفی و دانلود کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی

عکس جلد کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی
قیمت:
۲۸۰۰۰ ۱۴۰۰۰ تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی

تام کانلان از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی، از طریق معرفی ابزارهای کاربردی به شما یاد می‌دهد که طی یک ماه آینده به موفقیتی چشمگیر در کار و زندگی شخصی دست یابید.

درباره کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی:

بسیاری از افراد موفق در سراسر جهان بدون اینکه بدانند و به آن توجه کنند قانونی را رعایت می‌کنند که تام کانلان از آن به عنوان راه‌حل یک درصدی یاد می‌کند. این قانون به شما اجازه می‌دهد تمام ایده‌هایتان را به کار بگیرید و در طی سی روز آینده اهداف خود را پیش ببرید و در یک سطح بالایی در مسیر خود پیش بروید.

این نویسنده طی تحقیقات گسترده‌ای که به عمل آورد، نتایج این تحقیقات را در کتاب راه حل یک درصدی برای کار و زندگی (The 1% Solution for Work and Life) به شما ارائه کرده که پر از مثال‌های واقعی از افرادی است که با استفاده از این راه‌حل به موفقیت رسیدند. اگر قصد دارید در حال حاضر بهترین باشید و به نتیجه دلخواهتان برسید، این کتاب برای شماست.

تام کانلان در بخشی از تحقیقاتی که به عمل آورد، افرادی را که برای بهبود زندگی شخصی و کاری خود تلاش کردند مورد بررسی قرار داد. او در این بررسی متوجه یک تفاوت اساسی بین افرادی که طی این تلاش به موفقیت رسیدند و کسانی که شکست خوردند شد. افرادی که به موفقیت رسیدند از ساختاری پیروی می‌کردند که به آن‌ها تمرکز منظم می‌داد و دیگران از این ساختار بی‌بهره بودند.

ایده‌هایی که در کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی مطرح می‌شوند بسیار ساده و قابل‌فهم هستند. با شنیدن این کتاب به این نتیجهٔ مهم می‌رسید که چیزهای کوچک در زندگی باعث ایجاد تفاوت‌های بزرگی می‌شوند. با به کارگیری راه‌حل یک درصدی می‌توانید در تمام کارهایتان بسیار بهتر عمل کنید و علاوه بر این به اطرافیانتان نیز کمک کنید که بهتر باشند.

نویسنده با مهارتی مثال‌زدنی چالش‌ها را برای شما آسان کرده و راهنمایی‌هایی پیش رویتان گذاشته که با به کار گیری آن‌ها کیفیت زندگی‌تان بهبود پیدا می‌کند. پیام کلی کتاب درواقع این است که همیشه 20 درصد کار کردن برای رسیدن به موفقیت ضروری است. اگر روی همان 20 درصد کارهای مهم تمرکز کنید، خیلی زودتر به نتیجه می‌رسید و متوجه می‌شوید که 80 درصد بقیه اصلا ضروری نبودند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی:

- هر کسی که به موفقیت خود علاقه دارد باید این کتاب را بخواند. این کتاب سبک زندگی تام کانلان را نشان می‌دهد که مملو از ایده‌های عملی است و می‌توانید فوراً از آن‌ها استفاده کنید. (کن بلانچارد - نویسنده و کارشناس مدیریت آمریکایی)

- اگر ایده‌های عملی که می‌توانند شغل و زندگی شما را بهتر کنند، شما را مورد توجه قرار می‌دهند، کتاب راه حل یک درصدی برای کار و زندگی را همین حالا دریافت کنید؛ زیرا برخی از ابزارها می‌توانند در کمتر از 30 ثانیه تفاوت ایجاد کنند. (مارشال گلدسمیت – مربی، نویسنده و رهبر اجرایی آمریکایی)

- ظرف یک ساعت پس از شروع راه‌حل یک درصدی می‌توانستم احساس کنم استرس و فشار از بین می‌رود، زیرا می‌دانستم راهنمای خود را برای عبور از هر چالشی از جمله شرایط اقتصادی سختی که اکنون در آن قرار داریم، پیدا کرده‌ام. (Betsy Gordon)

- تام یک هدیه ویژه دارد. او همچنان بینش‌هایی را مشاهده می‌کند که تفاوت ایجاد می‌کنند. از اینکه ما را با راه حل یک درصدی به چالش کشیدید متشکریم. (مارک میلر – بازیگر تلویزیون و نویسنده صحنه آمریکایی)

- اگر می‌خواهید هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه‌ای موفق شوید، باید این کتاب قدرتمند را بخوانید زیرا ابزارهای آسان آن برای استفاده می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند. (میشل لوئیس - خواننده و آهنگساز آمریکایی)

کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و توسعه فردی علاقه دارید، شنیدن این کتاب برای شما مفید و لذت‌بخش خواهد بود.

تام کانلان را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و سخنران موفقیت از اعضای هیئت علمی دانشکده بازرگانی میشیگان، موسس شرکت و 9 کتاب و مقاله‌ی متعدد نوشته است. او همچنین به عنوان مدیر تحریریه 4 مجله مدیریت و منابع انسانی در مدرسه تجارت میشیگان فعالیت داشته است. تام کانلان (Tom Connellan) یک شرکت خدماتی در زمینه مراقبت‌های بهداشتی راه اندازی کرد و آن را در شبکه‌ای متشکل از 1200 مربی که به 300 بیمارستان و اکثر شرکت‌های فورچون 500 خدمت می‌کردند، ایجاد نمود.

در بخشی از کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی می‌شنویم:

کن در جادهٔ یک تپهٔ پرپیچ و خم خارج از شهر درحال رانندگی و در راه ملاقات با نفر بعدی یک درصدی‌ها بود. هرچه دورتر میشد درخت‌های بیشتری آن‌جا بودند. درختانی سبز و بلند که دو طرف جاده را می‌پوشاندند. او شیشه را پایین کشید تا هوای خنک آن‌جا را در ریه‌هایش بکشد. این کار به او کمک کرد تا ذهنش را پاک و خود را برای هر آنچه معلمش برای ارائه داشت آماده کند.

این بار او یک معلم بود. پت استاد فیزیک دانشگاه. او لینک وبسایت موسسه‌اش را برای کن فرستاده بود و کن قبل از اینکه او را ملاقات کند از او کمی می‌ترسید. او همه نوع جایزه‌ای برده بود و به پیشرفت‌های بسیار شگفت‌انگیزی دست پیدا کرده بود. او حتی فرضیه‌ای داشت که به نام خودش بود. حالا درحالی که روبه‌روی خانهٔ او در بالای تپه رسیده بود، به کل شهر نگاهی انداخت.

مثل دیوانه‌ها امیدوار بود که در پایان پت ناغافل از او امتحان نگیرد. پت با لبخندی گرم در را باز کرد. سگ‌هایش بیرون آمدند و دم‌هایشان را تکان دادند. به محض اینکه کن وارد شد، توانست بوی خوش قهوه را استشمام کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۶ دقیقه
فصل اول: اکنون زمان نقطه عطف زندگی‌تان است
۲۹ دقیقه
فصل دوم: راه برعکس برای افزایش انگیزه‌تان
۳۲ دقیقه
فصل سوم: فیزیک موفقیت شخصی؛ چگونه یک من قدرتمندتر خلق کنیم؟
۳۸ دقیقه
فصل چهارم: چرا تمرین کردن باعث عالی شدن نمی‌شود و برای آن چه باید کرد؟
۴۰ دقیقه
فصل پنجم: فرمول سی روزه‌ای که زندگی شما را تغییر خواهد داد
۳۳ دقیقه
فصل ششم: چگونه انجام ندادن هیچ چیز کمکتان می‌کند کار بیشتری انجام دهید؟
۳۷ دقیقه
فصل هفتم: دوره کامل شده است

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی
نویسنده
مترجمفاطمه عبادی
گویندهکتایون اعظمی، غلامرضا صادقی، محسن زرآبادی پور، اعظم حبیبی، آبتین ممدوح، ایمان اصفهانی، بهجت توجه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ۱۴۰۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی

Aliskandari
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
سلام به همه کتابراهی‌های عزیز
دوستان واقعا نمیدونم این کتاب رو چطور معرفی کنم فقط میتونم بگم کلمه محشر شاید بتونه کمی توضیح بده عظمت مطالب و دانش علمی و کاربردی و داستان زیبا و راوی بسیار عالی این کتاب رو، قوانین و تکنیک‌های این کتاب کاملا در زندگی همه ما قابلیت اجرا داره و بسیار بسیار اثر گذاره و
بهره وری شما رو در هر حوزه‌ای که میخواهید واقعا بالا میبره، کتابیه که هم از شنیدنش بسیار لذت خواهید برد و هم بسیار عملیه و شما رو ترقیب میکنه که به آموزه‌ها حتما عمل کنید و نتیجه رو ببینید، نتایج عمل به دانش این کتاب واقعا چشم گیر و شگفت انگیزه و به من کمک کرده تا در خیلی از حوزه‌هایی از زندگی‌ام رشد و پیشرفت و بهبودی قابل توجهی ایجاد کنم، توصیه من اینه که حتما حتما کتاب رو تهیه کنید با گوش جان بشنوید و لذت ببرید و از دانش کتاب جهت بهبود زندگیتان و خود ارتقایی بهره ببرید
زهرا صادقی
۱۴۰۱/۷/۱۸
کتابهایی که در مورد بهبود مستمر و پایدار زندگی! کار و جامعه هستند خیلی عالی و مورد نیاز جوانان امروزی است. کتاب نقش دل در مدیریت مرحوم مجتبی کاشانی انتشارات سازمان مدیریت صنعتی در لیست کتابهای شما نبود... پیشنهاد می‌کنم فایل صوتیش هم حتما تهیه بشه.. بعضی از نویسنده‌ها سالها بعد شناخته خواهند شد. کتابهایی که میتونه در اصلاح ساختار مدیریتی کهنه واستبدادی کنونی موثر باشه لازم داریم
ahmad mobarzadeh
۱۴۰۰/۱۰/۸
بسیار خوب و کاربردی بود
فقط باید ایمان داشت و کارها رو انجام داد
این کتاب در تلاش بود که مفهوم این مطلب رو بیان کنه که راه ۱۰۰ ساله رو یک شبه نمیشه رفت و با کار و تلاش درست میتونیم از زندگیمون لذت ببریم و ذره ذره پیشرفت کنیم
مصطفی عزیزی
۱۴۰۱/۹/۲۱
کتاب خوبی بود به نظرم، کار تهیه خیلی خوب بود که با چندین صدا این کتاب اجرا شده بود. خسته کننده نبود و مطالبی را می‌شه از این کتاب نکته برداری کرد و در زندگی به کار بُرد. ممنونم از کتابراه و تهیه کنندگان این کتاب صوتی
Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۱/۲
بد نبود
کلا از کتب یا نصایحی که بیایید بهترین نباشیم و با هفتاد درصدی بودن هم خوبیم و نمیخواهد صد در صد باشیم، خوشم نمیاد
کمال گرا هستم به شدت و اصلا هم ناراحت نیستم
این کتاب کمک میکنه کمال گرا نباشیم
سحر غلامی
۱۴۰۱/۱/۱۰
به نظرم اینکه مشکل رو از پنج منظر بررسی کرده بود برای هر بعد پیش یک نفر می‌رفت باعث شده بود که آدم حوصلش سر نره و از همه‌ی ابعاد مسئله هم سردربیاره.
babak varasteh
۱۴۰۰/۱۰/۷
کتاب باحالیه. هر چند نویسنده انقدر سعی کرده در غالب داستان حرفش رو بگه، که گاهی داستان خسته کننده میشه. ولی خوندنش واقعا برای یکبار خوب و آموزنده هست.
اعطم صفری
۱۴۰۱/۱/۲۲
خوبه و کاربردی بود خودم انجام دادم و تغییرش را حس کردم و توصیه میکنم
میلاد موسوی
۱۴۰۰/۱۱/۱۶
کتابش عالیه، با خودت رو به فنا نده و انجامش بده در یک راستا هستن و مکمل همن
سیدمحمدموسوی
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
عالی برای تغییر اولیه عالی بود به همه دوستان توصیه میکنم
سعید شریفی
۱۴۰۱/۷/۷
یکی از بهترین هاست.. پیش نهاد میکنم حتما مطالعه کنید
الهام احمدی
۱۴۰۱/۲/۲۸
بسیار کاربردی و عالی بود، با صدای بسیار باکیفیت و گوشنواز
رعنا جعفری وند
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
در مورد ایجاد تغییرات کوچک با قانون یک درصدی صحبت میکند
نهال میرابراهیم
۱۴۰۱/۱۰/۵
عاااااالی برایم خیلی کاربردی بود
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی

برای دریافت کتاب صوتی راه حل یک درصدی برای کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.