معرفی و دانلود کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

عکس جلد کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها به قلم اسپنسر جانسون دربردارنده‌ی راهکارها و شیوه‌های مفیدی است که به شما کمک می‌کند، زندگی شخصی و کاری‌تان را در جهتی مثبت تغییر دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز بر این باور است که هر یک از ما شرایط مختلفی را در زندگی‌ تجربه نموده‌ایم؛ شرایطی که در برخی مواقع خوب و ایده‌آل و در دیگر مواقع تلخ و ناراحت کننده بودند. همه افراد می‌خواهند که شرایط بهتر و شادتری داشته باشند و تا جایی که امکان دارد از شرایط بد و نامطلوب بپرهیزند.

کتاب صوتی قله‌ها و دره‌ها (Peaks and Valleys) درباره‌ی همین لحظات و تجربه‌های خوب و بد است. تجربه‌های بدی که به دره شباهت دارند و تجربه‌های شیرینی که مانند قله‌اند. این کتاب صوتی به شما یاد می‌دهد که چطور با این تجربه‌های خوب و بد، رو به رو شوید و سپس قله‌های بیشتر و دره‌های کمتری را پشت سر بگذارید.

بخش زیادی از اتفاقات و رویدادهای اطراف، بر زندگی‌مان تاثیر زیادی می‌گذارند که ممکن است به خواست و اراده‌ی ما نباشند. اما واکنشی که ما در مقابل آن اتفاق از خود بروز می‌دهیم به اراده‌ی خودمان بستگی دارد. پس باید بدانیم که رسیدن ما به موفقیت و یا شکست، به همان واکنشی بستگی دارد که در مواقع گوناگون از خود نشان می‌دهیم.

برای رسیدن به این مفهوم، جانسون در این کتاب صوتی، زندگی مردی را روایت می‌کند که با ناامیدی تمام در اعماق دره‌ای بزرگ، زندگی خود را می‌گذراند تا اینکه روزی پیرمردی را می‌بیند که در بلندای قله‌ای پرعظمت زندگی می‌کند. در نهایت مرد جوان با معاشرت با این پیرمرد پرتجربه می‌فهمد که چگونه با بهره‌گیری از راهکارهای کاربردی او در حوادث خوب و بد زندگی‌اش به آرامش و موفقیت دست یابد.

کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب صوتی بیشتر از زیستن به صورت درست سخن می‌گوید تا موفقیت در زندگی و شنیدن آن برای تمام افرادی که در زندگی با چالش‌های بسیاری روبه‌رو هستند، مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون یکی از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان است که اغلب از او به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای موضوعات سخت و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها می‌شنویم:

قله‌ها و دره‌ها با یکدیگر مرتبط هستند. اشتباهات تو در لحظه‌های خوب کنونی، لحظه‌های بد فردا را می‌سازد و کارهای خردمندانه‌ی تو، در لحظه‌های بد کنونی، لحظه‌های خوش آینده را به همراه دارد.

برای مثال افرادی که از روش قلعه‌ها و دره‌ها در لحظه‌های ناخوشایند استفاده می‌کنند، هنگامی که به اصول او رجوع می‌کنند، عملکرد بهتری دارند و بر آنچه که مهم‌تر است متمرکز می‌شوند. مرد جوان در ادامه‌ی حرف پیرمرد گفت: که باعث ایجاد لحظه‌های خوش برای آن‌ها در آینده می‌شود. پیرمرد گفت: بله، اما بسیاری از مردم هم نمی‌توانند لحظه‌های خوش خودشان را مدیریت کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
بخش اول
۱۳ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۱۵ دقیقه
بخش چهارم
۷ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم
۱۷ دقیقه
بخش هفتم
۵ دقیقه
بخش هشتم
۲ دقیقه
بخش نهم
۳ دقیقه
بخش دهم
۴ دقیقه
بخش یازدهم
۶ دقیقه
بخش دوازدهم
۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۰ دقیقه
بخش پانزدهم
۴ دقیقه
بخش شانزدهم
۴ دقیقه
بخش هفدهم
۳ دقیقه
بخش هجدهم
۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۱۱ دقیقه
بخش بیستم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها
نویسنده
مترجممحمد قرایی
گویندهمهرداد عشقیان، سیما تیرانداز، قربان نجفی
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

Sevda Hanife
۱۴۰۰/۱/۲
این کتاب رو من به توصیه یکی از استاد‌های دانشگاه خوندم (جناب آقای دکتر محمود میدانی) واقعا کتابش عالی بود این کتاب تمام مطالبی که برای موفقیت لازمه رو در قالب داستان بیان کرده.
پیشنهاد می‌کنم همه بخونن چون در عین سادگی و شیوایی و کوتاهی نکات اموزنده‌ای به ادم یاد میده ❤️❤️❤️❤️❤️
فریبا نریمانی
۱۴۰۰/۱/۱۷
وقتی خودتو در دره ببینی و فکر میکنی دیگه هیچ راهی نیست و از همه نا امید میشی این کتاب واقعا کمک میکنه که چطور زمان کمتری در دره باشی و زودتر بتوتی خودتو به قله که همون آرامش و لذت از زندگی هست برسونی، و البته ممنون از راویان داستان که این اثربخشی رو چندین برابر کردن
کاربر G
۱۴۰۰/۱/۱۸
سلام.
کتاب فوق‌العاده‌ای برای جوانان هست. بالاخص با وجود جوّ ناامیدی حاکم بر کشور و بیشتر کشورهای جهان. راه‌حل‌های خوبی برای برون رفت از فضای ناامیدی و یافتن روزنه‌های امید، حرکت و نشاط بیان می‌کنه که کاربردی هستند و مانند کتاب‌های زرد و غیرعلمی فراوان در بازار نیست.
Maryam Eskafi
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
یکی ازبهترین کتابهایی است که گوش دادم راویان عالی هستند. قیمت کتاب حرف نداره. ارزش این کتاب چند برابر قیمتش هست هرکسی باید این گتاب را بارها بخونه. خودم امروز یک بار گوش دادم و الان میخوام برا بار دوم گوش کنم. حیلی عالی.
Zohreh Maleki
۱۴۰۰/۸/۱۷
محتوای کتاب بسیار آموزنده و مفید است توصیه می‌کنم حتما گوش کنید. در ابتدا شنیدن با صدای چند گوینده کمی گیج کننده است اما بعد از چندین بار شنیدن کاملا قابل درک است در یکهفته ۵ بار شنیدمو لذت بردم و بازهم خواهم شنید
جواد سوفسطایی
۱۴۰۰/۲/۲۳
کتابی بی نظیر که هر ماه باید یکبار خوانده بشه واقعا به من کمک کرد و مسیرمو پیدا کردم
واقعا ترجمه ساده و عالی
تون صدای گوینده‌ها واقعا عالی
اهنگ‌ها به جا و دلپذیر
خلاصه کتاب عالی گوینده عالی ترجمه عالی
بنیامین همتی
۱۴۰۰/۲/۷
کتاب خیلی عالی و جالبی بود و خیلی ساده و عالی در مورد رسیدن به موفقیت و رفتن به قله زندگی گفته گویندگی خیلی عالی داشت قیمت مناسب و محتوای داستان بسیار آموزنده ممنون از نویسنده این کتاب
منصوره مهرابی
۱۳۹۹/۷/۱۱
با تشکر از زحمات شما خیلی عالی بود بارها و بارها این کتاب رو خوندم و امیدوارم که همه‌ی خواننده‌ها با به کار بستن مهارتهای آموخته از این کتاب بتونند درّه‌های زندگی خود را به قلّه تبدیل کنند
ساناز دریانیان
۱۳۹۹/۴/۱۳
محتوای کتاب بسیار مفید و تاثیر گذار بود
اینکه سه راوی داشت جالب توجه بود فقط راوی خانم چندان خوب نبود
Farrokh Gavari
۱۴۰۰/۱/۴
خیلی عالی بود و بارها و بارها و بارها اتفاق افتاده بسیار عالی گویندگی شده البته در ابتدای کار من گیج شدم ولی با چند بار گوش کردن فهمیدم
Mehdi Q
۱۳۹۹/۱۱/۷
کتابی بسیار مفید و در عین حال ساده بود ممنون از همه کسانی که براش زحمت کشیدند. گوینده‌ها عالی بودند.
الهه رعدی
۱۴۰۰/۷/۲۲
عالی. مخصوصا اگه یه جاهایی از زندگیت گیر کنی و نیاز داشته باشی کسی با حرف‌های خوبش هم حالت رو بهتر کنه و هم یه مسیر جدید بهت نشون بده.
سمیه آشورنژاد مقدم
۱۴۰۰/۱/۱۳
جوان ناامید و مغرور بعد از دیدن پیرمرد انسان متفاوتی شد و در نهایت این راز رو به خانمی جوان هم گفت
توصیه میکنم گوش بدید
Faeze Paydar
۱۳۹۹/۱۰/۲۴
بسیار عالی. ساده و قابل درک. انتخاب گوینده و صدای ملودیها عالی. ممنون از بازیگران خوب و عالی به خاط این صداپیشگی عالی
حمیدرضا محمدی
۱۴۰۱/۳/۱۱
کتاب بسیار عالی و کاربردی هست، در هر شرایطی از زندگی هستید این کتاب برای شما کاربرد داره، ازدست ندین👌
مشاهده همه نظرات ۷۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها

برای دریافت کتاب صوتی دره‌ها و قله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.