معرفی و دانلود کتاب قدرت نرم

عکس جلد کتاب قدرت نرم
قیمت:
۲۹۵۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت نرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت نرم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت نرم

کتاب قدرت نرم نوشته‌ی هیلاری گالو، روشی موثر برای رسیدن به خواسته‌هایتان را ارائه می‌دهد و در این مسیر شما را همراهی‌ می‌کند. این روش که قدرت نرم نامیده می‌شود توسط گالو ابداع شده و به وسیله‌ی آن در کار و زندگی شخصی به موفقیت بسیاری دست یافته است و اکنون راز موفقیت چشمگیر خود را با شما در میان می‌گذرد.

معرفی کتاب قدرت نرم:

هیلاری گالو (Hilary Gallo) سال‌ها به عنوان یک وکیل در مذاکره برای انجام معاملاتی به ارزش میلیون‌ها پوند حضور داشته و در این معاملات نکته‌ی مهمی را متوجه شد؛ رفتارهای زورگویانه و سختگیرانه به ندرت او و موکلینش را به نتایج دلخواه می‌رسانند. ظرف سال‌ها او راه جدیدی برای مذاکره پیدا کرد و آن را قدرت نرم (The Power of Soft) نامید. هیلاری به زودی متوجه شد که با استفاده از این شیوه، در کار و زندگی خانوادگی‌اش به موفقیت بیشتری دست یافته است.

انسان‌ها معمولاً در زندگی و کار، آسیب‌پذیری‌های درونی خود را زیر نقاب سختگیری، تزلزل ناپذیری و نهایتاً رویکردهای ناموثر پنهان می‌کنند تا خود را قدرتمند نشان دهند اما گالو به شما ثابت می‌کند که قدرت درونی شما جای دیگری است و با یافتن آن، دیگر نیازی نیست که این ظاهرسازی‌ها را انجام دهید. گالو به شما می‌آموزد که حقیقت زندگی را واضح‌تر و روشن‌تر ببینید و با کنار گذاشتن همه‌چیز تنها بر هدف خود تمرکز کنید. در ابتدای امر، شاید تصور کنید آنچه از گالو می‌آموزید تنها در مذاکرات کارآیی دارد اما به مرور متوجه می‌شوید که هر آنچه از وی آموخته‌اید، تبدیل به اصلی در زندگی‌تان شده و سبک زندگی‌تان را تغییر داده است. بعد از مدتی دیگر تفاوت ندارد که برای کارتان به دنبال یک مذاکره هستید یا به امور شخصی خود رسیدگی می‌کنید، کتاب قدرت نرم در همه حال به شما یاری خواهد رساند.

البته ناگفته نماند که هیلاری گالو برای نوشتن این کتاب و همچنین دستیابی به قدرت نرم از از افکار و اندیشه‌های فیلسوفی قدیمی به نام لائوتزو الهام گرفته است و همین موضوع به غنا و ارزش روش‌های این کتاب می‌افزاید.

مطالعه‌ی کتاب قدرت نرم به چه کسانی توصیه می‌شود؟

مطالعه‌ی این کتاب برای همه مناسب و ضروری است؛ چراکه کتاب قدرت نرم به شما یاری می‌ساند تا در هر موقعیت و جایگاهی که هستید بدون مشکلات فرسایشی به خواسته‌ی خود دست پیدا کنید.

جملات برگزیده کتاب قدرت نرم:

- اگر چیزی در کودک هست که مایل به تغییر آن هستیم، ابتدا باید خودمان آنرا امتحان کنیم و ببینیم که آیا بهتر نیست که در خودمان آن تغییر را ایجاد نماییم.
- تماشای افراد، یک سرگرمی فوق‌العاده است. گاهی اوقات ما می‌خواهیم تماشا کنیم و گاهی این تماشا است که ما را انتخاب می‌کند.
- چرا خال درون چشم برادرت را می‌بینی اما خال گنده چشم خودت را نمی‌بینی؟
- بُعدنمایی یا دورنما نقطه ضعف ذهن است.
- اگر قانون بلد نیستیم باید به حقایق بپردازیم. اگر درباره‌ی حقایق، چیزی نمی‌دانیم، باید به یادگیری قوانین بپردازیم. اگر هم قانون و هم حقایق را بلد نیستیم باید از پشت میز بلند شویم.
- قدرت چیزهایی که از آن‌ها می‌ترسیم، فقط به دیدگاه ما درباره‌ی آن‌ها بستگی دارد.

در بخشی از کتاب قدرت نرم می‌خوانیم:

در یکی از نخستین درس‌های مربوط به مذاکره این طور نوشتم: «منطق، متقاعد کننده نیست». این اصل برای من مهم است تا به یاد داشته باشم که منطق مخالف روشی است که تا آن لحظه اعمال کرده بودم. در نتیجه در آموزشی که من داشتم و در مؤسسات حقوقی کار کرده بودم، منطق بسیار مورد توجه قرار گرفته بود. هنگامی که مذاکره را آغاز کردم، از منطق استفاده می‌کردم زیرا تصور می‌کردم پاسخ درست وجود دارد. در مذاکرات بسیار ناامید شدم زیرا منطق همه جا با من نبود. نقطه‌ی آغاز در مذاکرات را که درباره‌ی سود دهی شرکت برق بود به یاد دارم. به نوعی شرکت برق، مشتری جدید محسوب می‌شد. بعد از ملاقات و صحبت درباره‌ی اصول، مشتری نسخه‌ای از آنچه پیشنهاد داده بودیم، در اختیار داشت.

به نظر ما، مشتریان آنچه ما پیشنهاد داده بودیم و توافق شده بود را تماماً اشتباه فهمیده بودند، بنابراین تغیرات اصلی و اساسی را در پیش‌نویس افزودیم تا همه چیز کاملاً مشخص باشد. به یاد می‌آورم که مدیر فروش که مستأصل شده بود، از من پرسید آیا ما می‌توانیم نسخه‌ی ارائه شده از سوی مشتری را بپذیریم و یا اینکه پیشنهاد بهتری در پیش نویس بگنجانیم. این موضوع چقدر اهمیت دارد؟ ابتدا نگاهی به من انداخت گویی کار احمقانه‌ای انجام می‌دهم. نگاهش مبهم و ناقص بود. به هر حال، کشمکش و چالش را شروع کردم و خواستم بفهمم مشتری چه کاری انجام داده و تفاوت‌ها واقعاً در کجا قرار دارند: این وضعیت زمان زیادی برد و نتیجه‌ی آن، چندان آشکار نبود اما فهمیدم که مشتری مفهوم سود دهی و اشتراک در سود دهی را به صورت دیگری متوجه شده و بنابراین، به شیوه‌ی خودش آن را ابراز کرده است. بعد از مشورت به این نتیجه رسیدم که با این‌همه می‌توانیم پیش‌نویس را طوری بپذیریم که آن‌ها نیز موافقت کنند. این تغییر باعث شد که منطق مشتری مشخص‌تر شود، بطوری که آن‌ها در نهایت از ما تقدیر و تشکر کردند. من دریافتم که نه تنها مکانیزم مشتری با ما فرق داشت، بلکه همه‌ی ما به خاطر چند کلمه که می‌توانست تغییر کند، دچار سوء تفاهم شده بودیم.

بعد از آن بود که فوراً با مکانیزم موافقت کردیم و یک مشتری خوشحال و راضی داشتیم. این اتفاق به آن علت رخ داد که به عنوان یک تیم، از موقعیت دو طرف مخالف و چالش برانگیز به سمت دیدگاه‌های مشتری حرکت کردیم. هیچ‌کدام در حقیقت درست نبودند اما امکان‌پذیر بودند، و باید یکی را انتخاب می‌کردیم. ما انتخاب کردیم که به سمت آن‌ها برویم و هنگامی که به دیدگاه‌های آن‌ها نزدیک شدیم، فهمیدیم که بهترین کار کدام است.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1 / کشف تضاد
فصل 2 / شناخت کوه
فصل 3 / نیروی مهارکننده
فصل 4 / هسته‌ی قوی
فصل 5 / حرکت رو به جلو
فصل 6 / آگاهی
فصل 7 / لمس و احساس
فصل 8 / برقراری ارتباط
یک داستان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت نرم
نویسنده
مترجمرضا رامز
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۰
زبانفارسی
شابک978-622-6410-85-4
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۵۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت نرم

نسترن گوهری
۱۳۹۹/۴/۳
ترجمه‌ی ثقیل و بدون هماهنگی اجازه نداد با کتاب ارتباط خوبی برقرار بشه.
رضا تنها
۱۳۹۹/۳/۲۸
به نظر م نرمی نوعی جامع است در برابر خواسته‌های معقول با ایجاد برابر ولی در نوع نابرابری به شرایط خاص خود و جو حاکم نوعی تشدید آزار از اطراف و اکناف است
جاذبه و دافعه لازم و ملزوم هستند در دیدگاه جو مناسب
علی فاطمی
۱۳۹۹/۴/۲
از ۲۸۰ صفحه‌ی کتاب، ۸۰ صفحش فقط به منابع اختصاص یافته بود.
سینا محمدی
۱۴۰۰/۱/۱۰
کتاب آموزنده‌ای بود
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب قدرت نرم

برای دریافت کتاب قدرت نرم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.