معرفی و دانلود PDF کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان

عکس جلد کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان

کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان نوشته پدرام حکیم‌زاده، به تصویر آلیس به عنوان یکی از قهرمان‌های مهم داستان‌ها در آثار گرافیکی می‌پردازد.

این اثر ابتدا خلاصه‌ای از داستان آلیس در سرزمین عجایب را بیان می‌کند و سپس 300 تصویر هنری که آلیس در آن‌ها حضور داشته را آورده است.

کتاب آلیس در سرزمین عجایب را لوئیس کارول نگاشت و در سال 1865 به چاپ رساند. این اثر که داستانی کودکانه دارد، قصه خیالی سفر دختری به نام آلیس را به تصویر می‌کشد که به دنبال خرگوش سفیدی وارد سوراخی در زمین می‌شود و در آنجا با ماجراهای هیجان‌انگیزی مواجه می‌شود.

در بخشی از کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان می‌خوانیم:

آلیس هم دوان دوان به سوی پرچین‌ها رفت و خودش را توی سوراخ انداخت. آلیس، پایین و پایین‌تر و باز هم پایین‌تر رفت، چون نمی‌توانست خودش را نگه دارد، چراکه سوراخ خرگوش مثل یک تونل پر پیچ و خم، دراز و گود بود و به چاهی منتهی می‌شد.
آلیس آنقدر آهسته آهسته پایین می‌رفت که می‌توانست همه چیزهایی را که در دور و برش بود، به خوبی ببیند. حتی یک بار دست دراز کرد تا یکی از کوزه‌های مربایی را که روی طاقچه‌های کنار چاه چیده بودند، بردارد. این کار واقعاً جسورانه بود. اما کوزه خالی بود و آلیس احساس کرد که او دارد بیخودی خودش را به دردسر می‌اندازد...

هوا خیلی تاریک بود؛ اما در جلو رویش، یک راه طولانی تونل مانند دیده می‌شد. چه بخواهید باور کنید و چه بخواهید باور نکنید، خرگوش سفید، آن جا بود و باز هم داشت می‌دوید. آلیس درست موقعی که او می‌خواست از گوشه‌ای جست بزند و به تاخت دور شود، سر راهش را گرفت، اما همان وقت شنید که خرگوش با صدای گریه‌آلودی می‌گوید: آخ گوش‌ها و سبیل‌هایم، چقدر طول کشید تا درآمد!

آن وقت به عقب پرید و از گوشه دیگری دور زد و ناپدید شد، آلیس که او را گم کرده بود در تالار دراز و بزرگی که درهای زیادی داشت، تنها ماند. او یکی یکی، همه درها را آزمایش کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۰۹
زبانفارسی
شابک978-622-6250-12-2
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان

برای دریافت کتاب آلیس در سرزمین عجایب در آثار تصویرگران جهان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.