معرفی و دانلود کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم

عکس جلد کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم
قیمت:
۱۹۰۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم

قصه‌های جذاب برای بچه‌های جذاب! کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم دربردارنده‌ی حکایت‌هایی کوتاه و سرگرم‌کننده است که قطعاً به مذاق دختر و پسرهای عاشقِ داستان و کتاب خوش خواهد آمد. این قصه‌ها را سحر آقاسی با صدای گرم و بیان شیوایش برایتان خوانده است. به امید اینکه با گوش سپردن به آنها حسابی سرگرم شوید و در کنارش کلی چیز خوب یاد بگیرید.

درباره کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم:

ده داستان گردآمده در کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم، به ترتیب عناوین پیش رو بر خود دارند: «ماست شیرین»، «خاله پیره و خاله پیرتره»، «یک پرش، دو پرش و سه پرش»، «سایه‌ای که سر نداشت، دم نداشت، تن هم نداشت»، «دمت را کوتاه کنم؟»، «شکلاتی، خرمالویی»، «پادشاهی که کشورش را گم کرد»، «سبیل عمو»، «قصه‌ی درختی که خوابش می‌آمد»، «بزی که بود و بزی که نبود».

این ده قصه به قلم ده نویسنده‌ به رشته‌ی تحریر درآمده‌اند، که هر کدام زبان و شگردی خاص خود برای سرگرم‌کردن مخاطبین کودک و نوجوان دارند. اسامی این نویسندگان از این قرار است: «مجید راستی، شکوه قاسم‌نیا، سوسن طاقدیس، سرور کتبی، مرجان کشاورز، طاهره ایبد، افسانه شعبان‌نژاد، فریبا کلهر، محمدرضا شمس، فرهاد حسن‌زاده».

و اما آنچه درباره خود داستان‌ها گفتنی است، یکی این است که تقریبا تمامی‌شان در عین کوتاه بودن، بسیار دلکش و جذاب و سرگرم‌کننده‌اند؛ و دیگر آنکه در غالب آنها ویژگی‌های همیشه حاضر در بهترین قصه‌های کودک، از جمله وفور عناصر شگفت‌انگیز و خیالین، طنز و شوخی و لطیفه، کارکترهای دوست‌داشتنی و ... به خوبی مشهود و مشخص است. خلاصه که حتی یک لحظه هم در گوش سپردن به داستان‌های کتاب حاضر درنگ نکنید. در غیر این صورت حسابی پشیمان خواهید شد!

کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم مناسب چه کسانی است؟

کودکان شش تا هشت سال بیش از سایرین از شنیدن ده داستان حاضر در این مجموعه لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم می‌شنویم:

کسری یک شکلات برداشت و ملچ‌ ملچ شکلات را خورد. صورت کسری شکلاتی شد. مامان گفت: «کسری جون، برو صورتتو بشور.»«نه!» مامان گفت: «آرررره.» کسری گفت: «اوووم، نههه.» مامان کتابش را برداشت و صفحه‌ی اول را خواند. کسری یک خرمالو برداشت و شروع کرد به خوردن. ملچ ملچ. دست و پای کسری خرمالویی شد. مامان گفت: «کسری، برو حموم.» کسری گفت: «اوووم. نههه.» مامان گفت: «آررره.» کسری گفت: «نهههه.» کسری منتظر بود مامان صفحه‌ی دوم کتابش را بخواند. اما مامان از جایش بلند شد و کسرای شکلاتی و خرمالویی را بلند کرد و توی حمام گذاشت و در حمام را بست. کسری شیر آب را باز کرد. شُر و شُر و شُر. یک دفعه چشمش به درپوش راه‌آب افتاد. کسری در را گذاشت و سوراخ راه‌آب را بست. بلوق بلوق بلوق. آب توی حمام جمع شد. بلوق بلوق بلوق. آب بالا و بالاتر آمد....

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
ماست شیرین
۴ دقیقه
خاله پیره و خاله پیرتره
۴ دقیقه
یک پرش، دو پرش و سه پرش
۶ دقیقه
سایه‌ای که سر نداشت، دم نداشت، تن هم نداشت
۴ دقیقه
دمت را کوتاه کنم؟
۶ دقیقه
شکلاتی، خرمالویی
۷ دقیقه
پادشاهی که کشورش را گم کرد
۶ دقیقه
سبیل عمو
۵ دقیقه
قصه‌ی درختی که خوابش می‌آمد
۳ دقیقه
بزی که بود و بزی که نبود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم
نویسنده
گویندهسحر آقاسی
ناشر چاپیانتشارات پیدایش
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۹۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم

فهیمه گل کار
۱۴۰۰/۱۱/۵
موسیقی قشنگ بود وموزون ولی قصه‌ها مناسب خواب کودک نبود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم

برای دریافت کتاب صوتی ده داستان که دوستشان دارم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.