معرفی و دانلود کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول

عکس جلد کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول
قیمت:
100000 تومان - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول

علیرضا عبدی در کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول، با بیانی ساده و روان به شما کمک می‌کند وجود خداوند را درک کنید. این اثر، اطلاعات و تجریباتی ارزشمند را با شما به اشتراک می‌گذارد تا بتوانید ارتباطی آگاهانه، مؤثر، سودمند و رو به‌ پیشرفت را با خدای خود تجربه کنید. با درک حضور پروردگار، ارتباطتان با او تقویت شده و به رشد معنوی دست می‌یابید؛ رشدی که با معنا و مفهومی ژرف همراه خواهد بود. همچنین درک و شناخت خداوند، آرامش و آسودگی در زندگی را برای شما به همراه خواهد داشت. اثری که پیش روی شماست، نخستین جلد از مجموعه‌کتاب تحول در ارتباط با خدا است که به همت انتشارات طاهریان منتشر شده است.

کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید ارتباطتان را با خدا متحول کنید و به درک درستی از او دست یابید، مطالعه‌ی کتاب تحول در ارتباط با خدا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول می‌خوانیم

باورِ حرص زدن از آن باورهایی‌ است که مانند نفس کشیدن همواره ما را همراهی می‌کند و لحظه‌ای ما را آرام‌ نمی‌گذارد و کسی که آرام بگیرد و برای لحظاتی دست از تقلاهای ذهنی و رفتاری برندارد، چطور ممکن است که بتواند با خداوند ارتباط برقرار کند؟ ارتباط با خدا زمینه و بستر لازم را می‌طلبد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها دست کشیدن از سعی و تلاش است، البته برای لحظاتی در مدت شبانه روز. اگر قدرت و عظمت خدا را قبول داشته باشی برای هیچ چیز و هیچ کس نه حرص می‌زنی و نه حرص می‌خوری، بلکه به قدرت و حضور بی‌وقفه‌ی او اعتماد می‌کنی. اگر به تواناییِ خدا و حضورش ایمان نداشته باشی، چگونه می‌توانی بگویی که با او در ارتباط هستی؟ قدرت او قادر است در لحظه‌ای دنیا را زیر و رو کند. قدرت خورشید را ببین که چه‌طور در غرش و جوش و خروش است، آیا خورشید برای انجام کارش زور می‌زند و حرص می‌خورد؟ وقتی دچار حرص زدن و حرص خوردن می‌شویم در حقیقت می‌خواهیم که به خود و اراده‌ی شخصی متکی شویم که این اتکای ما بیانگر آن است که ما روی خدا و قدرت او حساب نمی‌کنیم.

وقتی به اراده‌ی شخصی متوسل می‌شویم، به صورت کامل از اراده‌ی او جدا خواهیم شدو آن زمان است که دچار ضعف، ترس، یأس و عصبانیت می‌شویم زیرا دیگر آن خرد و قدرت الهی را در دسترس نداریم و ارتباط قطع شده است. ما باید برای ارتباط با او همواره او را در موجودی‌ خود منظور کنیم در غیر این صورت ایمان ما فقط یک ایمان لفظی‌ست و ایمان لفظی هم تأثیرات سطحی خواهد داشت که به هیچ عنوان مطلوب ما نخواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

1: خدا کیست؟
2: درک شخصی و درک یگانگیِ خدا
3: نقش باورها در برقراریِ ارتباط با خدا
باورِ کمبود
باورِ «نمی‌شود»
باورِ احساس گناه
باورِ احساس حقارت
باورِ سختی و عذاب
باورِ خشونت
باورِ عدمِ لیاقت
باورِ ترس و یأس
باورِ جنگ و ستیزه
باورِ ضعف و ناتوانی
باورِ تاریکی
باورِ شکست
باورِ محدودیت
باورِ غم
باورِ کینه و انتقام
باورِ دروغ
باورِ لذتِ شهوت
باورِ خودمحوری
باورِ خودپرستی
باورِ اسارت
باورِ حرص زدن و حرص خوردن
باورِ خودآزاری
باورِ قضاوت
باورِ تمسخر
باورِ اهمال‌کاری
باورِ زشتی
باورِ بدبینی
باورِ انتقاد و عیب جویی
باورِ کنترل‌کردن
باورِ بی‌تفاوتی
باورِ حماقت 1
باورِ بی‌ادبی
باورِ بی‌ادبی
باورِ فقر
باورِ بدبختی
باورِ افراط و تفریط
باورِ بی‌احترامی
باورِ جدایی
باورِ غرور
باورِ ناسازگاری
باورِ حق به جانبی
باورِ از دست دادن
باورِ بی‌مسئولیتی
باورِ اثبات خود به دیگران
باورِ توقع و انتظار از دیگران
باورِ نامهربانی
باورِ میل به پستی و ته‌نشینی
باورِ باختن
باورِ بی‌نظمی
باورِ حماقت 2

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات586
زبانفارسی
شابک978-622-7501-35-3
موضوع کتابکتاب‌های کلام و عقاید
قیمت نسخه الکترونیک
100000 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول

برای دریافت کتاب تحول در ارتباط با خدا - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.