معرفی و دانلود کتاب صوتی به همستر کمک کن

عکس جلد کتاب صوتی به همستر کمک کن
قیمت:
5500 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به همستر کمک کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به همستر کمک کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به همستر کمک کن

کتاب صوتی به همستر کمک کن نوشته‌ی هیلاری ان رابینسون، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی دختری به نام اریکاست که همسترش به تازگی چندین فرزند به دنیا آورده و او باید از همه‌ی آن‌ها مراقبت کند.

موضوع کتاب صوتی به همستر کمک کن (Help a Hamster) چیست؟

شخصیت اصلی این داستان صوتی اریکا نام دارد که از همستری به اسم هنری مراقبت می‌کند. هنری بچه‌های زیادی در مدت کمی به دنیا آورده و اریکا حالا باید از چندین همستر مراقبت کند. او برای آن‌ها خانه‌ی زیبایی درست کرده بود که در آن می­‌دویدند و بازی می­‌کردند. مامان اریکا بعضی مواقع به همسترها اجازه می­‌داد که از قفس­‌های خود بیرون بیایند و در خانه چرخی بزنند، چون باور داشت که حتی همسترها هم به تنوع احتیاج دارند.

کتاب صوتی به همستر کمک کن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی به همستر کمک کن می‌شنویم:

روز بعد، الفی با مامانش به مدرسه اومد. مادرش اومده بود که همسترها رو ببینه. الفی هم با خودش یک کتاب آورده بود که بهش می‌گفت داستان زندگی الفی و اسمش با حروف درشت روش نوشته شده بود. زیرش هم عکسی از بچگی‌های خودش بود.

اون کتاب رو باز کرد و به بچه‌ها نشون داد که توش، اول از همه عکسی از نوزادی خودش بود که توی بغل یکی از پرستارهای بیمارستان خوابیده بود. بعد عکس‌هایی از مادر واقعیش که اون رو به دنیا آورده بود و صفحات بعدیش هم عکس‌ کسایی بود که تا قبل از اومدنش پیش خانواده‌ی جدیدش، ازش مراقبت کرده بودن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
به همستر کمک کن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به همستر کمک کن
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهنرگس داغمه چی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی به همستر کمک کن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به همستر کمک کن

برای دریافت کتاب صوتی به همستر کمک کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.