معرفی و دانلود کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس

عکس جلد کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس

کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس داستانی کودکانه به قلم جاکلین ویلیامز است که در آن، ضمن نَقل روایتی شیرین و سرگرم‌کننده، نکاتی چند نیز درباره‌ی نحوه‌ی مقابله با اضطراب‌ها و هیجان‌های کودکی بیان می‌کند.

درباره کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس

گاس، جوجه تیغی محبوب و دوست‌داشتنی‌ِ قصه‌ی ما، امروز قرار است پایه‌ی سوم دبستان را آغاز کند. او برای این اتفاق هیجان زیادی دارد. راستش، هیجانی افراطی و بیش از اندازه! اصلاً شاید بهتر باشد از لفظ «هیجان» استفاده نکنیم و خیلی راحت، بگوییم گاس از آغاز پایه‌ی سوم دبستان وحشت دارد! بله، فقط در این صورت است که حق مطلب را بیان کرده‌ایم. گاس کوچولو آنقدر از رفتن به مدرسه می‌ترسد که حاضر است تمام تیغ‌های کمرش را درسته ببلعد اما یک دقیقه سر کلاس درس ننشیند! اما اینطور که نمی‌شود؛ می‌شود؟...

کتاب به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس (Welcome to Third Grade, Gus) عنوانی دیگر از مجموعه‌ی «گاس جوجه تیغی» به قلم جاکلین ویلیامز است.

کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس مناسب چه کسانی است؟

کودکان رده‌ی سنی 5 تا 9 سال مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

با جاکلین ویلیامز بیشتر آشنا شویم

جاکلین ویلیامز (Jacklyn Williams) روزنامه‌نگار و نویسنده‌ی پرکار ادبیات حوزه‌ی کودک و نوجوان است. از میان آثار وی می‌توان به عناوین پیش رو اشاره کرد: «یک حیوان خانگی انتخاب کن گاس»، «روز شکرگزاری مبارک گاس» و «تولدت مبارک گاس».

در بخشی از کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس می‌شنویم

اون با بی‌میلی پتوش رو کنار زد، به هر زحمتی که بود لباس خوابش رو درآورد و لباس‌های نوش رو پوشید. بعد از خوردن صبحانه، ظرف غذای جدیدش رو هم گرفت و به دنبال مادرش به سمت دَر خروجی رفت.

هنوز چند قدمی از خونه دور نشده بودن که گاس، شروع کرد به ماساژ دادن شکمش.

«اوه. مادر. شکمم خیلی درد می‌کنه. فکر نکنم امروز بتونم به مدرسه برم.»

مادر که می‌دونست شکم پسرش واقعاً درد نمی‌کنه بهش گفت: «گاسِ عزیزم، اصلاً نگران نباش. وقتی به مدرسه برسی حالت خوبِ خوب می‌شه.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس
نویسنده
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس

برای دریافت کتاب صوتی به سوم ابتدایی خوش اومدی گاس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.