معرفی و دانلود کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

عکس جلد کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!
قیمت:
12000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

اگر ایده کامل بودن را کنار بگذارید و بخواهید با تمام وجود خودتان باشید و خود را دوست داشته باشید، چه خواهد شد؟ کارا الویل لیبا نویسنده موفق و پرفروش نیویورک تایمز در کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! به شما می‌آموزد که اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و از این طریق زندگی شادتر، لذت بخش‌تر و مفیدتری داشته باشید.

درباره کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

آیا می‌توانید تصور کنید که اگر دست از مبارزه‌های بیهوده بردارید، چه زندگی زیبایی خواهید داشت؟ تجسم کنید شادی خود را به دستان فرد دیگری نسپرده‌اید و منتظر تأیید نیروهای بیرونی نیستید. اگر تصمیم بگیرید همان‌طور که هستید، خوشحال باشید، زندگی‌تان چگونه خواهد شد؟

تمامی این اتفاقات با حفظ عزت نفس گره خورده‌اند که به خودی خود نیازمند صبوری، بخشش، ایثار و میزان بالایی عشق به خویشتن هم است. هم‌چنین به نگرشی مثبت و قاطع به زندگی نیاز دارد و باید بدانید چه زمانی می‌بایست برخی چیزها را به حال خود رها کنید. شاید این‌طرف و آن‌طرف شنیده یا خوانده باشید که داشتن اعتماد به نفس یک انتخاب است اما دقیق‌ترش آن است که بگوییم یک سری انتخاب‌های تکراری برای پذیرش خویشتن است.

هدف کارا الویل لیبا از نوشتن کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! (Like She Owns the Place) این است که شما را به سفر خوداکتشافی هدایت کند، همان سفری که خودش سال‌ها پیش انجام داده است. شما باید بفهمید مغزتان چطور کار می‌کند و قادر باشید از احساسات و هیجاناتی که سال‌ها با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کردید، به مفهوم و معنایی خوب برسید و درنهایت به ترس و اضطراب خود چیره شوید. شرمندگی و تردید و ناامنی را کنار بگذارید و حس خود ارزشمندی خویش را بازیابید. شما باید به خواسته‌های درونی خود اطمینان کنید و برای دستیابی به اهدافتان، زندگی را دوباره آغاز کنید.

این کتاب به شما کمک می‌کند که بدانید هرگاه اراده کنید می‌توانید به اعتماد و اطمینان دست یابید. اعتماد به نفس موهبتی است که هر لحظه می‌توان به خودتان ارزانی کنید و خلق و افزایش آن بیش از آنکه به یادگیری چیزهای جدید نیاز داشته باشد به فراموش کردن چیزهای اشتباهی احتیاج دارد که درباره خود تصور می‌کردید. شما نباید خودتان را دست کم بگیرید.

نکوداشت‌های کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

- کتابی با مطالبی قوی و سخاوتمند که به شما این فرصت را می‌دهد خودتان را انتخاب کنید. کارا چیز بسیار ارزشمندی را ارائه می‌دهد: برنامه‌ای برای یافتن و افزایش اعتماد به نفس. (ست گودین)

- زمانی که برای بار دوم این کتاب را خواندم، احساس کردم کارا بهترین دوستی است که مرا درک کرده. اگر به آینده خودتان به عنوان کسی نگاه می‌کنید که سرنوشتتان در دست اوست، این کتاب را همین حالا بخوانید. (Lori Harder)

- صداقت و آسیب پذیری کارا الویل لیبا در این کتاب به خوبی به ما یادآوری می‌کند آنچه اهمیت دارد این است که چقدر با خودمان راحت هستیم. (Chelsea Fagan)

کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! مناسب چه کسانی است؟

چنانچه می‌خواهید بهترینِ هرچیزی را در زندگیتان به دست آورید، مطالعه این کتاب را از دست ندهید.

با کارا الویل لیبا بیشتر آشنا شویم:

یکی از مشهورترین نویسندگان انگیزشی و توسعه شخصی، کارا الویل لیبا (Cara Alwill Leyba) نام دارد. او یک کارآفرین ساکن شهر نیویورک آمریکاست که همواره مخاطبان سخنانش زنان هستند. لیبا به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان این حوزه، در پادکست مشهور خود به نام Cara Style Your Mind، شش میلیون شنونده در سراسر جهان دارد که زنان که را به داشتن اعتماد به نفس و نترسیدن از زندگی تشویق می‌کند و به آن‌ها یادآوری می‌کند که از حق انتخاب خود استفاده کنند و جهانی برای خود شکل دهند که روزی آن را خیال بافی می‌کردند.

کارا الویل لیبا به عنوان یکی از اولین افراد فعال در حوزه حقوق زنان، تاکنون هشت کتاب پرفروش از جمله «راز دختران موفق»، «دختران پر شر و شور» و «نترس دختر! غوغا به پا کن» را نوشته و به زنان سراسر دنیا الهام بخشیده است. کتاب‌های کارا به چندین زبان از جمله روسی، چینی، پرتغالی، مغولی و ویتنامی ترجمه شده و در تمامی آثارش می‌خواهد این پیام را منتقل کند که تبدیل شدن به یک زن قدرتمند فراتر از مرزهای جغرافیایی و فرهنگ‌هاست و باید این موانع را از بین برد.

جملات برگزیده کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

- وقتی به روشنی دریافتیم که خواسته ما چیست، کار واقعی‌مان شروع می‌شود: جنگیدن بر علیه باورهای محدودکننده، مبارزه با گرایش به سازگاری و درنهایت رویارویی با ترس از قضاوت.

- برای خودتان یک شعار قدرت‌بخش شخصی درست کنید. چند کلمه برگزیده که زیبایی و قدرت شما را به خودتان یادآور شود کمک خواهد کرد تا در طول آن لحظاتی که احساس تردید و ناامنی دارید، خوب باشید.

- چیزهایی که ما را شاد می‌کنند همیشه در نوسانند. اگر یک چیز خاص همیشگی تو را خوشحال می‌کند باید شک کنی که آن چیز ناسالم است یا دستِ‌کم نیاز به تأمل بیشتر دارد.

- شما می‌توانید در تمام زندگی خود اشباح ترس را تجسم کنید، درباره مسیرهای آینده نگران باشید اما آنچه مهم است این است که اکنون چه اتفاقی می‌افتد و ما چه پاسخی در لحظه نشان می‌دهیم و چه تصمیمی می‌گیریم و این تصمیم‌های ما یا بر پایه عشق است یا بر پایه ترس.

- افراد حمایتگر و مثبت به‌جای اینکه انگشتشان را به‌سمت اشتباهات تو بگیرند، تو را به‌سوی بهتر شدن سوق خواهند داد. آن‌ها بدون ذره‌ای قضاوتگری به تو گوش می‌دهند. موفقیت تو را گرامی می‌دارند و شانه‌ای می‌شوند تا هروقت کم آوردی، تکیه‌گاهی داشته باشی.

در بخشی از کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! می‌خوانیم:

احساس گناه همیشه چیزی نیست که خودمان به خویش تحمیل کنیم. همه ما دوستان یا خانواده‌ای داریم که می‌دانند کدام دگمه را فشار دهند تا ما را درگیر احساس تقصیر کنند. اگر شما همیشه قربانی عذاب وجدان هستید، مهم است که بفهمید شخصی که سعی دارد احساس گناه را در شما ایجاد کند فارغ از اینکه چقدر بی‌گناه و معصوم به‌نظر آید، در حال نشان دادن نوعی کنترلگری و بازی دادن است. این یک رفتار ناسالم است و باید به‌عنوان یک اختلال شناسایی شود.

در اینجا نمونه‌هایی رایج از این عذاب وجدان را آورده‌ام:

«نیاز دارم امشب به من کمک کنی تا رزومه‌ام را بنویسم. می‌دانم که برنامه شام داری اما اگر این شغل را از دست بدهم، کارم تمام است و تو هم در این مورد فوق‌العاده هستی!»

اگر با من به این مهمانی نیایی، می‌میرم. همسر سابقم آنجاست و حس می‌کنم دارم از ترس می‌میرم. اگر دوست خوبی هستی، برنامه‌هایت را کنسل می‌کنی و با من می‌آیی.»

«لطفاً اجازه بده امشب در آپارتمان تو بمانم. درحال‌حاضر هزینه هتل ندارم ضمن اینکه قول می‌دهم حسابی خوش بگذرانیم.»

«افرادی که در شما عذاب وجدان ایجاد می‌کنند، مرزهایتان را نادیده می‌گیرند، تلاش می‌کنند بی‌میلی شما را نبینند و فقط خودشان را اولویت می‌دانند. بنابراین چگونه می‌خواهید زنی باشید که تلاش دارد اعتمادبه‌نفس خودش را بسازد و خودش را به اثبات برساند؟ در اینجا چند روش آورده‌ام که به شما کمک می‌کند موضع خود را حفظ کنید و دورِ این افراد سوءاستفاده‌چی خطی بکشید.

احساس گناه خود را اعلام کنید. شما احتمالاً می‌دانید که دچار عذاب وجدان شده‌اید پس به فرد مقابل بگویید که او در شما حس عذاب ‌وجدان ایجاد کرده است.

به آن‌ها اجازه دهید بفهمند در شما چه احساسی به‌وجود آورده‌اند. صادق باشید. اجازه دهید آن‌ها بفهمند که با ایجاد حس عذاب ‌وجدان در شما برای گرفتن توافقتان فقط شما را آزار می‌دهند و حتی ممکن است باعث شوند شما نسبت به آن‌ها احساس بیزاری داشته باشید.

به آن‌ها توصیه کنید که دست از این کار بردارند و رُک حرفشان را بزنند. درست همان‌طور که خودتان سعی می‌کنید صریح باشید طرف مقابل را نیز به این کار تشویق کنید. زنان قدرتمند برای ارتباط مؤثر نیاز به احساس گناه یا بازی‌های ذهنی ندارند.

از موضع قدرت رفتار کنید. بگذارید بفهمند که شما مرزی جدید ایجاد کرده‌اید و هرگز اجازه نمی‌دهید برخلاف این مرز با شما رفتار شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
1: فکر می‌کنی چه کسی هستی؟
2: وقتی از زیبایی صحبت می‌کنیم، منظورمان چیست
3: متأسف نیستم
4: آسیب‌پذیری ابرقدرت است
5: خوددوستی، خودتخریبی و احساس جعلی بودن
6: خانه‌تکانی جسورانه
7: موفقیت، احساس حالِ حاضر توست
8: جادو، خود و دنیای رؤیایی تو
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خودت را دست کم نگیر دختر!
نویسنده
مترجمفاطمه باغستانی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات200
زبانفارسی
شابک978-622-235-129-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خودت را دست کم نگیر دختر!

برای دریافت کتاب خودت را دست کم نگیر دختر! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.