معرفی و دانلود کتاب عاشق‌تر از مجنون

عکس جلد کتاب عاشق‌تر از مجنون
قیمت:
27000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عاشق‌تر از مجنون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عاشق‌تر از مجنون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عاشق‌تر از مجنون

مریم جعفرنیا یزدی در کتاب عاشق‌تر از مجنون، داستان زندگی دختر جوانی را به تصویر می‌کشد که عزیز دردانه‌ی یک خانواده پر جمعیت است، اما درست چند ماه مانده به ازدواجش در حادثه‌ای دل خراش پدر و مادر خود را از دست می‌دهد. حادثه‌ای که زندگی‌اش را دگرگون می‌کند.

موضوع رمان عاشق‌تر از مجنون چیست؟

تک دختری به نام نگار که از توجه خاصی نزد خانواده‌اش برخوردار است ناگهان والدین خود را از دست داده و مجبور می‌شود سرپرستی برادرانش را بر عهده بگیرد. او سعی دارد با خیاطی زندگی خود و برادرانش را بچرخاند. در این میان عمه نگار که سال‌ها از آن‌ها دور بوده برگشته و پرده از راز غم‌انگیز گذشته برمی‌دارد.

حسادت، غرور، تکبر، انتقام و نفرت از ویژگی‌ها و حس‌های بد درونی همه‌ی انسان‌ها هستند و تنها در برابر یک احساس همواره بازنده و تسلیم می‌شوند. آن احساس چیزی نیست جز حس زیبای عشق، عشقی که در وجود خود، از محبت، عاطفه، فروتنی، بخشش و گذشت سرشار است. پس آن کس که در دل خود ریشه‌ی درخت تنومند عشق را می‌پروراند از تمام خصوصیت‌های بد مبرا خواهد بود.

در بخشی از کتاب عاشق‌تر از مجنون می‌خوانیم:

بعد از رستوران برای خرید به پاساژی رفتیم، با اینکه سامان سعی می‌کرد حواسمو با حرفاش پرت کنه ولی تموم حواسم به حرفای سامان معطوف شده بود، هیچی واسم قابل توجه نبود، دل و دماغم رفته بود و حوصله کل کل کردن رو نداشتم، هر چی که سامان پسند می‌کرد و نشونم می‌داد، به هیچ حرفی تایید می‌کردم، اصلاً یادم رفته بود که با چه ذوق و شوقی برای خرید آماده شده بودم و چه رویاهایی در سر داشتم. بعد از یه ساعتی که تو پاساژ گشتیم. از سامان خواستم که منو به خونه ببره، اونم به هیچ حرفی پذیرفت. رو به روی خونه همین که آمدم از ماشین پیدا بشم، سامان دستمو گرفت و گفت: نگار! نگامو ازش دزدیدم که گفت:

- معذرت می‌خوام، به خدا قصدم این نبود که ناراحتت کنم، خودت می‌دونی که خاطرت چقدر واسم عزیزه و دوستت دارم! شاید من نباید این حرفو بهت می‌زدم، به خدا اگه می‌دونستم انقدر ناراحت می‌شی، اصلاً به زبون نمی‌آوردم! نگار من مطمئنم وقتی باهم رفتیم زیر یه سقف همه چی خود به خود درست می‌شه، مطمئنم زندگیمون آنقدر شیرین می‌شه که یادمون میره این لحظه‌ها رو و شاید با یاد آوریشون بخندیم که چرا خودمون رو بی‌خود و بی‌جهت اینقدر ناراحت کردیم. نگار من بهت قول میدم که بعد از ازدواج تموم سعی‌مو بکنم برای خوشبختی تو و هیچ وقت و هیچ‌جا تنهات نذارم! مطمئنم بعد ازدواج تو هم دیدت نسبت به من و مامانم عوض می‌شه و چه شیرینه اون زندگی‌ای که تو خانمش باشی! تو واسم عزیزی و هیچ چیز جز ناراحتی تو نمی‌تونه عذابم بده، می‌فهمی نگار!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عاشق‌تر از مجنون
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ندای الهی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات640
زبانفارسی
شابک978-600-6113-55-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
27000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عاشق‌تر از مجنون

Mahya Marjani
۱۳۹۹/۵/۱
یعنی فقط در عجبم که چه جوری این همههههه بدبختی و عذاب به ذهن نویسنده‌ها و فیلم سازامون میاد!!!!!!! یعنی اینقدر بدبختی کشیدیم که فقط از بدبختی میگیم؟!! بد بختی که نه.. فلاکت... مصیبت... این همه مصیبت رو یجا نخونده بودم!!! زندگی سخت هست اما نه دیگه اینجور... هنوز نمی‌تونم درک کنم یه ذهن چه طوری میتونه به این همههه بدبختی فکر کنه و بدبختی بیشتری خلق کنه روی کاغذ!!!!!!!
ریحانه گلی محمودی
۱۴۰۰/۹/۸
به نظر من خیلی کتاب خوبی بود اما یه جایی گفتم‌ای کاش لااقل با سامان ازدواج می‌کرد تا این همه بدبختی نمی‌کشید اما بعد به خودم می‌گفتم نه.
ولی‌ای کاش بین جانیار و متین جانیار رو انتخاب می‌کرد.
یه جایی هم دلم واسه نامی سوخت اون بچه سر زنده و شاد چطور این طور مرد.
شهین سهیلی
۱۴۰۱/۷/۱۹
کتاب قشنگی بود با اینکه بد بختیا و بد بیاریای شخصیت داستان تموم بشو نبود و یکم زیاده روی محسوب میشد البته از نظر من. و اینکه من تا میخواستم حدس بزنم که داستان به کجا میرسه کاملا بر خلاف حدسم اتفاق می‌افتاد و انتهای خوبی داشت.
رقیه سلیمی
۱۴۰۱/۱۱/۲
رمانی بود که خوندم و خوندم و باهاش کلی زندگی کردم خیلی خوب بود احساس کردم که واقعیت همش یعنی عین‌ یک زندگی با فراز ونشیب و شادی و غم و استقامت صبر و بردباری واقعا عالی بود و من شیفته این رمان عاشقیه واقعی شدم
فریما f
۱۴۰۰/۵/۳
واقعا داستان قوی و کاملی داره
ولی نمیدونم اینهمه عذاب واسه یه رمان چطور به ذهن نویسنده اومده هر بار میگی این دیگه آخریه اما بازم هست
هر بار میگی دیگه الان میرسن به هم اما آخرش بعد ۱۷ سال!!!!
farhad salimi
۱۴۰۱/۵/۱۴
باسلام
من از خواندن این کتاب نهایت لذت بردم دوست داشتم تند تند کتاب بخونم به تخریب برسونم با تشکر از نویسنده عالی بود حتما حتما بخونید با تشکر از کتاب راه
زهرا مالکی
۱۴۰۱/۴/۲۶
داستان زیبا وغیر قابل پیش بینی خواننده رو جذب می‌کرد
دوست داشتم پشت سرهم بخونم تا بفهمم آخرداستان چی میشه
همونطور که دوست داشتم تموم شد
دلوین حسینی راد
۱۳۹۹/۹/۱۰
بسیار زیبا و عالی، پر از فراز و نشیب، و پر از دیالوگهای ناب
الناز اهوز
۱۳۹۹/۶/۱۶
عالی بود دوسش داشتم بااینکه یکم اغراق داشت
نوشین دیندارمهر
۱۴۰۰/۷/۳
موضوع کتاب خوب بود اما زیاده گویی داشت
با تشکر از نویسنده محترم
Azam A
۱۴۰۰/۵/۲۸
عالی بود با این همه بد بختی آخرش خوب تموم شد
لیلا سرگو
۱۴۰۰/۳/۱۴
خیلی کتاب جذاب و عاشقانه‌ای بود
مینا فراهانی
۱۳۹۹/۶/۱۷
بد نبود یکم اغراق امیز بود 🤔
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب عاشق‌تر از مجنون

برای دریافت کتاب عاشق‌تر از مجنون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.