معرفی و دانلود کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی

عکس جلد کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی

کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی نوشته‌ی آزاده آقامحمدی، با معرفی افراد موفق ایرانی به شما کمک می‌کند تا راه رسیدن به موفقیت را بیابید و به خواسته‌ها و آرزوهایتان دست پیدا کنید.‌

این کتاب برای کسانی که قصد رسیدن به آرزوهایشان را دارند، نوشته شده است. در این کتاب مطالب به صورت ساده برای کسانی توضیح داده می‌شود که می‌خواهند به قانون ساده جهان دسترسی داشته باشند، قانونی که نه تنها جهان بلکه تک‌تک سلول‌های شما را هدایت می‌کند.

این قانون به شما می‌گوید که اگر بر طبق قوانین جهان هستی پیش بروید، هیچ چیز نیست که در تسخیرتان نباشد. بسیاری از شما منتظر می‌مانید دنیا نسخه خود را برایتان بپیچد و شما کاملاً مانند عروسک خیمه‌شب‌بازی نقش خود را ایفا کنید، البته این نکته را باید گفت که شما در مورد بیشتر اتفاقات منفی که در زندگیتان پیش آمده، اصلی‌ترین نقش را داشتید.

حتی جرأت تجسم خواسته‌هایتان را ندارید، مدتی تصمیم می‌گیرید که به یک آرزو فکر کنید و در راه رسیدن به آن تلاش کنید اما از آن جا که به خفت و ندیده گرفتن خود عادت کرده‌اید، سریعاً افکار منفی بر شما چیره می‌گردد و تمام بافته‌هایتان را رشته می‌کند، در این میان صحبت‌های دیگران نیز کاملاً تأثیرگذار خواهد بود.

اگر زندگی روی خوشش را به شما نشان نمی‌دهد به این دلیل است که با افکار خودتان مطابقت دارد، افکاری که از بی‌ایمانی یا شاید بدون داشتن عشق لازم، باعث می‌شود اطرافیان خود را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که بدتر از خودتان بوده و شما را در مسیر زندگی به سمت نابودی می‌برند.

اگر به دنبال شادی، آرامش، ثروت، خوشبختی، قدرت و جاه و مقام هستید، تنها کسی که به شما این‌ها را هدیه خواهد داد، خودتان هستید. زمانی که این کتاب را خواندید و به قدرت بی‌نهایت درونت پی بردید، معجزه‌های زیادی را به چشم خود خواهید دید.

جملات برگزیده کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی (Get to your dreams when you can):

- اگر به دنبال ثروت بیشتری هستید، باید خود را به فردی ثروتمند تبدیل کنید. موفقیت را تعقیب نکنید، چرا که هر چیزی را تعقیب کنید از شما فرار می‌کند.
- هیچ‌گاه زندگی خود را عوض نمی‌کنید، مگر اینکه عادات روزانه‌تان را تغییر دهید. راز موفقیت را در برنامه روزمره‌تان پیدا کنید.
- تصورات و رویاهای خود را گرامی بدارید، زیرا آن‌ها فرزندان روان شما هستند و پیش‌طرح‌های موفقیت‌های نهایی می‌باشند.
- بی‌سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی‌توانند بخوانند و یا بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی‌توانند آموخته‌های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.
- قرار نیست که جهان تحت نظم درآید، جهان همان نظم است، این ما هستیم که باید خود را با این نظم همساز و همنوا کنیم.

در بخشی از کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی می‌خوانیم:

فکر، یکی از قوی‌ترین انواع ارتعاشات می‌باشد و از نیروی بسیار بالایی در سطح طبیعت برخوردار است، ذهن انسان به واسطه هوا، قادر است ارتعاشات فکری را که از ذهن دیگران ساطع می‌شود دریافت کند، حتی با دریافت و تمرین می‌توان افکار دیگران را فهمید و یا روی افکار آن‌ها تأثیر گذاشت که توضیحات این موضوع در اینجا نمی‌گنجد، برای رسیدن به خواسته‌ها می‌بایستی ارتعاشات فکری را با هیجان همراه کنیم. نیمه خودآگاه ذهن، ایستگاه فرستنده مغز می‌باشد که ارتعاشات فکر از طریق آن ارسال می‌گردد. اگر بتوان هیجان و احساسات را باهم در افکار ترکیب کرد، می‌توان آن فکر را با ارتعاشات در سطح بالاتری ارسال نمود، برای ایجاد فرکانس و ایجاد ارتعاشات هم‌مدار با خواسته‌ها می‌بایستی هم محیط و هم افکار را پاکیزه نگاه داشت، بعضی از افراد متوجه ارتعاشات خود نیستند و در زندگی خود تجربیات منفی را مشاهده می‌کنند، به طور مثال کیفتان را می‌بینید که در آن پولی نیست و یا درب یخچال را باز می‌کنید و آن را خالی می‌بینید، در این حال ذهنتان ارتعاشی از نداشتن و یا ترس و مشابه آن را تولید می‌کند، این قانون فقط به ارتعاشات شما پاسخ خواهد داد و شما با ایجاد ارتعاش، فقط کمبودهای بیشتری را برای خود جذب خواهید نمود.

با مشاهده سریال‌های تلویزیونی در‌می‌یابیم که شخصیت‌های خوب فیلم، با ایمان و مهربان، اسامی مذهبی دارند ولی شخصیت‌های منفی فیلم که اکثراً هم ثروتمند هستند، اسامی غیرمذهبی دارند و این موضوع کاملاَ در ناخودآگاه بیننده نقش می‌بندد که افراد ثروتمند از خدا دور هستند و پول با ایمان منافات دارد، حتی در فیلم‌های خارجی نیز می‌توان این گونه القاحات را مشاهده نمود که ثروتمندان آدم‌های بدجنس و نامهربان می‌باشند و برخلاف آن کسانی که از نظر مالی ضعیف‌تر هستند، بسیار مهربان، با ایمان و خوشبخت هستند. در مدارس موضوع انشایی که به دانش‌آموزان می‌دادند، علم بهتر است یا ثروت بود که این موضوع بمباران‌های روانی که رسانه‌ها و جامعه برای کودکان داشت را تکمیل می‌کرد. با انتخاب علم بهتر است، کسانی که این سیاست را در پیش گرفته بودند را به گسترش دانشگاه‌ها واداشته و با ساختن مراکز غیر دولتی، هزینه بابت تحصیل را زیبا جلوه داده و با وجود صندلی‌های خالی در دانشگاه حاضر به برداشتن کنکور نشده و همچنان تبلیغات کلاس‌های کنکور و کتاب‌های کنکور و غیره در برنامه‌های تلویزیون مشاهده می‌شود که خانواده‌ها بدون در نظر گرفتن شغل مناسب برای آینده فرزندان خود، دنباله‌رو این سیاست شدند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
آگاهی از قدرت درون خود
داستان زندگی یکی از زنان موفق کشور به نام خاور خانم
موارد مورد نیاز برای یک تغییر
حرکت در مسیر
مراحل طلب کردن خواسته‌ها
استفاده از قطب‌نما
تقویت احساس توانگری؟
درک درست از قانون
شناخت زندگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ارشدان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات150
زبانفارسی
شابک978-622-251464-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی

معصومه صفری
۱۴۰۰/۶/۱۲
عاااااااااااااااالی👏👏👏👏
امیر محمد ذاکر
۱۳۹۹/۸/۱۳
کتاب بینظیری بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی

برای دریافت کتاب وقتی که می‌شود به آرزوهایت برسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.