معرفی و دانلود PDF کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

عکس جلد کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ به قلم محمد شقاقی، چگونگی شکل‌گیری فرقه‌ها و مذاهب اسلامی بعد از رحلت پیامبر اکرم(ص) تا پایان عصر صفوی را به تصیر می‌کشد. (فایل کتاب در تاریخ 1398/09/20 به‌روز رسانی شده است.)

آنچه که به انسان در جهت آدم زیستن کمک می کند، برگزیدن دین و مذهب است. انسان بی دین و بی مذهب انسان نیست، بلکه موجودی است که با کمک علوم مختلف واندیشه اش توانایی چپاول بیشتر و کامروایی زیادتری را دارد. آنچه حائز اهمیت است، این است که باید کدام دیدن و کدام مذهب را برگزید، تا بتواند پاسخ همه نیازهای مادی و معنوی، دنیوی و اخروی را بدهد. کدام دین و مذهب است که می تواند انسان را به سعادت برساند.

در این کتاب به بیان تاریخ پیدایش و توزیع جغرافیایی فرقه‌ها و مذاهب اسلامی پرداخته شده و براساس دیدگاه و منابع اهل سنت تدوین گردیده است. نویسنده در این نوشتار بر آن است که به شرح تاریخ پیدایش، تبیین عقاید، و توزیع جغرافیایی فرقه‌ها و مذاهب اسلامی از ابتدای شکل‌گیری تا عصر معاصر بپردازد.

این کتاب، مشتمل بر سه باب است که عناوین آن‌ها عبارت‌اند از: پیدایش فرقه‌های اصلی، ریشه‌ها، اسباب و علل؛ انشعاب‌های درونی فرقه‌های اصلی و ظهور مذاهبی که تا به امروز بر جای مانده است؛ و فرقه‌های جدید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سیادت
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات355
زبانفارسی
شابک9786005407044
موضوع کتابکتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

مجید Tav
۱۳۹۸/۵/۳۰
کتابی با توضیحات عالی به فرقه‌های اسلامی و پیدایش آن‌ها پرداخته، فقط‌ای کاش فرمت دیگری هم داشت،،، البته pdf برای محققان و ارجاع به منبع مفید هست ولی برای ما که صرفا خواننده هستیم خواندن را سخت می‌کند، با سپاس از کتابراه و نویسنده محترم،،،
یزدانپناه کشاورز
۱۴۰۱/۱۱/۲۰
خواندن این کتاب برای آگاهی بیشتروبهترازفرقه هاومذاهب اسلامی ونحوه بوجودآمدن یابوجودآورنده گان مذاهب اسلامی واقعی وانحرافی وغیرواقعی برای اتحادبیشتریاتفرقه بیشتربین امت اسلامی مفیداست وخواندن آن واقعاتوصیه میشود
محمد شقاقی
۱۳۹۹/۱/۱۶
این کتاب فوق العاده است جهت آشنایی با چگونگی شکل گیری فرقه‌ها و اطلاع دقیق از باورها و عقاید آن‌ها پیشنهاد میکنم حتما مطالعه فرمایید
علی اکبر نجفی
۱۴۰۱/۹/۱۳
اطلاعاتی که این کتاب میده کاملا فوق العاده است و حتی بخش‌هایی از تاریخ روهم یاد گرفتم
Hemmat .N
۱۳۹۴/۹/۲۱
کتاب خوبی است. همین!!!
فرشید محمودی
۱۳۹۶/۸/۱۴
کتاب فوق العاده است
یوسف فیضی
۱۳۹۴/۱۲/۲۷
نمره ۲۰ عالی
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ

برای دریافت کتاب فرقه‌ها و مذاهب اسلامی در گذر تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.